Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

7 minut temu

dieta organizacja

21 minut temu

przestrzeganie diety

38 minut temu

zalety diety pudełkowej

53 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

cały czas chce mi się jeść

19 sie 2014 - 18:06:53

Jestem na diecien .Nie mogę zapanować nad głodem jak coś zjem to potem żałuje że to zjadłam. I mam ochotę to spalić albo zwymiotowac nie wiem co mam z tym zrobic. ://



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-19 18:13 przez zuzann34.

cały czas chce mi się jeść

19 sie 2014 - 18:16:48

Może warto iść do dietetyka? dieta powinna być racjonalna a nie głodzenie się... i może warto pomyśleć o psychologu? poczucie winy i wymioty mogą prowadzić do zaburzeń odżywiania typu bulimia

cały czas chce mi się jeść

19 sie 2014 - 18:18:55

Całe szczęście ja nigdy nie miałam i nie mam takiego problemu, wsuwam za trzech i nigdzie mi zbytnio nie przybywa, taka przemiana materii, ze nie muszę sobie niczego odmawiać :D
Ja bym na Twoim miejscu poszła do lekarza! Możesz sobie zaszkodzić, taką "dietą" :(

cały czas chce mi się jeść

19 sie 2014 - 18:20:30

Cytat
kupowanka
Może warto iść do dietetyka? dieta powinna być racjonalna a nie głodzenie się... i może warto pomyśleć o psychologu? poczucie winy i wymioty mogą prowadzić do zaburzeń odżywiania typu bulimia
chce się tam wybrać do dietetyka mi o to chodzi zęby pozbyć się tłuszczu w brzuchu i w udach.
W lustrze uważam się za jakaś grubaske :/ ( tylko na brzuchu )

cały czas chce mi się jeść

19 sie 2014 - 18:24:30

Cytat
zuzann34
Cytat
kupowanka
Może warto iść do dietetyka? dieta powinna być racjonalna a nie głodzenie się... i może warto pomyśleć o psychologu? poczucie winy i wymioty mogą prowadzić do zaburzeń odżywiania typu bulimia
chce się tam wybrać do dietetyka mi o to chodzi zęby pozbyć się tłuszczu w brzuchu i w udach.
W lustrze uważam się za jakaś grubaske :/ ( tylko na brzuchu )
to pomyśl o ćwiczeniach :) moja koleżanka na samych ćwiczeniach bez żadnej diety wyrobiła sobie świetną figurę :) a jak wygląda Twoja dieta?

cały czas chce mi się jeść

19 sie 2014 - 18:33:01

Cytat
kupowanka
Cytat
zuzann34
Cytat
kupowanka
Może warto iść do dietetyka? dieta powinna być racjonalna a nie głodzenie się... i może warto pomyśleć o psychologu? poczucie winy i wymioty mogą prowadzić do zaburzeń odżywiania typu bulimia
chce się tam wybrać do dietetyka mi o to chodzi zęby pozbyć się tłuszczu w brzuchu i w udach.
W lustrze uważam się za jakaś grubaske :/ ( tylko na brzuchu )
to pomyśl o ćwiczeniach :) moja koleżanka na samych ćwiczeniach bez żadnej diety wyrobiła sobie świetną figurę :) a jak wygląda Twoja dieta?
śniadanie : 2 jajka z ciemnymi bulkami
/ owsianka z rodzynkami . II śniadanie : owoc / jajecznica Obiad : mięso z brązowym ryżem albo schabowy z sałatka. Podwieczorek : jem setek wiejski
z chlebem albo i czasami salatke . kolacje :jem albo salatke albo ser biały. Juz sa,ma nie wien m co mam jeść zeby sobie brzuch umiesnic i nie umiem jeść malo bo jestem głodna

cały czas chce mi się jeść

19 sie 2014 - 18:51:05

Jedzeniem brzucha nie umięśnisz :) ćwicz ;) pływaj biegaj :)

cały czas chce mi się jeść

19 sie 2014 - 19:09:01

Skoncz z ta dieta.twoj poprzedni watek byl straszny dla mnie.chcesz wpasc w anoreksje czy bulimie.nie
Odchudzaj sie tylko odwiedz psychologa.

cały czas chce mi się jeść

19 sie 2014 - 19:16:27

Cytat
kasiek8985
Całe szczęście ja nigdy nie miałam i nie mam takiego problemu, wsuwam za trzech i nigdzie mi zbytnio nie przybywa, taka przemiana materii, ze nie muszę sobie niczego odmawiać :D
Ja bym na Twoim miejscu poszła do lekarza! Możesz sobie zaszkodzić, taką "dietą" :(

ja do 21 roku życia też jadłam bardzo dużo i byłam bardzo szczupła, wszyscy mi mówili, że jestem za chuda :D od około roku jem jedną paczkę ciastek/czekoladek/ chipsów dziennie i przytyłam już 5kg. Jak masz dobre geny to będziesz szczupła, ale niestety zazwyczaj po 20 roku życia przybiera się na wadze :)

cały czas chce mi się jeść

19 sie 2014 - 19:48:47

Cytat
KasiaKE

Skoncz z ta dieta.twoj poprzedni watek byl straszny dla mnie.chcesz wpasc w anoreksje czy bulimie.nie



Odchudzaj sie tylko odwiedz psychologa.
Ja anorektyczką czy bulimiczką ? Nieee ja taka nie jestem :) Wiem co to jest za choroba. No może się wybiore przy okazju nie ukrywam że mam problemy rodzinne . ł-

cały czas chce mi się jeść

19 sie 2014 - 20:01:25

Cytat
ankawerka
Cytat
kasiek8985
Całe szczęście ja nigdy nie miałam i nie mam takiego problemu, wsuwam za trzech i nigdzie mi zbytnio nie przybywa, taka przemiana materii, ze nie muszę sobie niczego odmawiać :D
Ja bym na Twoim miejscu poszła do lekarza! Możesz sobie zaszkodzić, taką "dietą" :(

ja do 21 roku życia też jadłam bardzo dużo i byłam bardzo szczupła, wszyscy mi mówili, że jestem za chuda :D od około roku jem jedną paczkę ciastek/czekoladek/ chipsów dziennie i przytyłam już 5kg. Jak masz dobre geny to będziesz szczupła, ale niestety zazwyczaj po 20 roku życia przybiera się na wadze :)
ale to że ma się dobre geny i dobrą przemianę nie znaczy że powinno się z żołądka robić śmietnik

cały czas chce mi się jeść

19 sie 2014 - 20:02:49

jak cchcesz zgubić tłuszcz to musisz się poruszac, tylkoze wtedy powinnaś jeść troche wiecej zeby organizm miał siłe i energie na cwiczenia.

cały czas chce mi się jeść

19 sie 2014 - 20:11:55

Klasyczne objawy początkującej bulemiczki(polegają one na jedzeniu, a potem wyrzutach, że się to zjadło- potem dochodzi do wymuszanych wymiotów...Jak najszybciej skonsultuj się z lekarzem-póki nie jest za późno.

cały czas chce mi się jeść

19 sie 2014 - 20:14:30

Cytat
Marina92
Klasyczne objawy początkującej bulemiczki(polegają one na jedzeniu, a potem wyrzutach, że się to zjadło- potem dochodzi do wymuszanych wymiotów...Jak najszybciej skonsultuj się z lekarzem-póki nie jest za późno.
bulimia to nie tylko wymioty...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zdrowe, bo niesmażone!