Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

przyjazne przedszkole

22 minut temu

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

rozwód

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

ciągle jestem głodna..

18 sie 2014 - 18:15:35

Cytat
zuzann34
[
Oj nie , nie jen słodyczy i już :))

Szkoda, nawet nie wiesz co tracisz. W ustach cudnie rozpływające się ciasto i owoce, praktycznie ekstaza ;)

Cytat
zuzann34
by dobrze wyglądać ale robię tylko to dla siebie.

Wiesz co czasami to jak widzimy siebie niekoniecznie odpowiada prawdzie. Pamiętam pewną osobę co się bardzo odchudziła, to było coś około tej wagi co Ty planujesz. Była zachwycona. Tylko, że właśnie straciła piękne włosy i paznokcie i bardzo długo wracała do formy sprzed odchudzania. Przemyśl to jeśli masz chwilkę :)

ciągle jestem głodna..

18 sie 2014 - 18:20:05

Jak już, to najlepiej jedz 5 posiłków dziennie, ale sytych<nie chodzi tu o fast foody, tłuszcze>ale o normalne syte śniadanie, obiad i kolację:)

Jakbym jadła;
";I śniadanie : owsianka z rodzynkami
II śniadanie : 1 jajko z szynka / jajecznica z papryka i pomidorem.
Obiad : czasami trochę zupy / czasami mięso z surówka.
Podwieczorek : serek wiejski / makaron z jogurtem naturalnym.
Kolacja : ser biały / sałatka." . Nie możesz jeść, czasami np. tylko trochę zupy, trochę drugiego dania...Jakbym tak jadła też byłabym z pewnością ciągle głodna.<a o psychologii żywienia wiem dość...>

Powinno się rano przed śniadaniem wypić szklankę niegazowanej! wody. Dziennie 5 posiłków<ale całych nie tylko 1/3> , po za tym uprawiaj sporttak



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-18 18:23 przez Marina92.

ciągle jestem głodna..

18 sie 2014 - 18:24:07

Czemu ją tak namawiacie na słodycze? ja od miesiąca rzuciłam słodycze i żyję... nie nie odchudzam się ale tak dla samej siebie rzuciłam je

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

ciągle jestem głodna..

18 sie 2014 - 18:27:58

Cytat
kupowanka
Czemu ją tak namawiacie na słodycze?

Po są pyszne, szczególne te naturalne i wszystko co z nich da się wyczarować. O, np. taki miodownik na miodzie ...

ciągle jestem głodna..

18 sie 2014 - 18:32:25

po co 5kg skoro pewnie już wyglądasz jak chudzielec przy wadze 49 kg

ciągle jestem głodna..

18 sie 2014 - 18:33:50

Cytat
kupowanka
Cytat
bardotka90
Cytat
zuzann34
Cytat
malmie
A domowego jabłkowca byś nie zjadła ? Jest bardzo dobry :)
o nie słodycze wykluczone .. :)

Glukoza też jest potrzebna organizmowi. A przez jednego batona nie przytyjesz 10 kg.
glukoza to nie tylko słodycze typu czekoladki czy batony

Wiem. Ale przy okazji dzięki czekoladzie Autorka wzbogaci się o magnez ;)

ciągle jestem głodna..

18 sie 2014 - 18:43:13

za malo jesz, w dodatku bardzo monotonnie. Jedz wiecej warzyw i owocow

ciągle jestem głodna..

18 sie 2014 - 18:46:44

lepiej zacznij się ruszać żeby ujędrnić ciało zamaist stosować głodowe diety. tylko sobie spowolnisz metabolizm

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

ciągle jestem głodna..

18 sie 2014 - 18:52:06

Cytat
bardotka90
Cytat
kupowanka
Cytat
bardotka90
Cytat
zuzann34
Cytat
malmie
A domowego jabłkowca byś nie zjadła ? Jest bardzo dobry :)
o nie słodycze wykluczone .. :)

Glukoza też jest potrzebna organizmowi. A przez jednego batona nie przytyjesz 10 kg.
glukoza to nie tylko słodycze typu czekoladki czy batony

Wiem. Ale przy okazji dzięki czekoladzie Autorka wzbogaci się o magnez ;)

Uważasz, że robienie z organizmu śmietnika to jedyny słuszny sposób na dostarczenie mózgowi glukozy?
Oh batoniku, jesteś taki kaloryczny, ale zjem cię, bo muszę trochę glukozy zjeść lol nope.
Magnez zawierają też pestki dyni, mak, sezam, ziemię lniane, słonecznik, spirulina i zielone warzywa liściaste.
Nie twierdzę, że gorzka czekolada jest zła, bo sama po nią od święta sięgam i bardzo lubię, ale to nie jest argument koronny.

Co do ciągłego głodu, jeśli z organizmem jest wszystko ok - minimum prostych węgli, niewiele złożonych, więcej tłuszczu, więcej warzyw i więcej wody.

ciągle jestem głodna..

19 sie 2014 - 19:34:31

ja ważę 46-7 przy 161cm i mi pasuje to jak wyglądam. jeszcze niedawno leżałam w szpitalu, bo wszyscy wmawiali mi, ze sie głodze, bo w przeciągu pół roku schudłam 10kg mimo, że jadłam za trzech. ważyłam 44kg i byłam strasznie słaba. miałam wrażenie ze kazdy podmuch wiatru przewali. przytylam i jest super!

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

ciągle jestem głodna..

29 sie 2014 - 06:48:41

Cytat
malmie
a gdzie np. woda i chlebuś ?

44 kg chcesz ważyć, noooo nieee to trzeba leczyć, koniecznie !

ciągle jestem głodna..

16 wrz 2014 - 14:24:59

Prawdopodobnie jesteś ciągle głodna, bo najzwyczajniej w świecie jesz za mało :) Powinnaś wyliczyć sobie dzienne zapotrzebowanie kaloryczne i tego się trzymać :) 5 kg przy Twojej obecnej wadze to sporo, nie lepiej wysmuklić i ujędrnić ciało ćwicząc regularnie?:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

cały czas chce mi się jeść