Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Pediatra Kielce

30 minut temu

Ginekolog Rzeszów

32 minut temu

Budowa domu

46 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Diety oczyszczające

14 cze 2014 - 21:21:34

No właśnie. Znalazłam kilka takich oczyszczających diet trwających kilka dni. Czy są zdrowe? Może inaczej... Czy są bardzo niezdrowe?

Diety oczyszczające

14 cze 2014 - 21:25:41

jednodniowe oczyszczanie wodą i warzywami jest bardzo zdrowe :P

Diety oczyszczające

14 cze 2014 - 21:31:28

Widziałam trochę inne xd np. Dieta oczyszczająca śliwkowa, jabłkowa, cytrynowa i inne. I trwają max 10. Czyli mozna spokojnie zastosować?

Diety oczyszczające

14 cze 2014 - 21:32:55

diety oczyszczające zwykle polegają na głodzeniu więc trwające kilka dni spowalniają metabolizm i pogarszają samopoczucie. z kolei jednodniowe oczyszczanie nie sądzę żeby miało jakieś większe korzyści. lepiej na stałe zmienić nawyki żywieniowe na zdrowe i nie faszerować się świństwami.

Diety oczyszczające

14 cze 2014 - 21:34:47

to na pewno nie są..

Diety oczyszczające

14 cze 2014 - 21:37:43

Zależy. Jeden dzień można pić dużo wody i herbatki ziołowe, a do tego warzywa i owoce w formie surowej lub gotowanej np. na parze, do tego soki z świezo wyciskanych owoców i warzyw albo smoothie.
Robię sobie taki jeden dzień na dwa tygodnie i odczuwam pozytywnie :) a jaka cera łądna się zrobiła! :)

Diety oczyszczające

14 cze 2014 - 21:38:17

Teraz już wiem... :/

Diety oczyszczające

14 cze 2014 - 21:49:53

Słyszałam o oczyszczającej na bazie kaszy jaglanej. Wydaje mi się, że każda dieta oczyszczająca z toksyn na pozytywne działanie na organizm. Dieta z kaszą może trwać do 14 dni, ale oczywiście nawet 3-5 dni wystarczy. Do tego cera robi się bardzo gładka.

Diety oczyszczające

15 lut 2018 - 10:59:32

Z doświadczenia wiem, że takie diety oczyszczające są różne i warto zwrócić uwagę na to w jaki sposób chcemy oczyścić organizm, bo nie zawsze to na zdrowie wychodzi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

skup jagód pilne !!!