Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Diety oczyszczające

14 cze 2014 - 21:21:34

No właśnie. Znalazłam kilka takich oczyszczających diet trwających kilka dni. Czy są zdrowe? Może inaczej... Czy są bardzo niezdrowe?

Diety oczyszczające

14 cze 2014 - 21:25:41

jednodniowe oczyszczanie wodą i warzywami jest bardzo zdrowe :P

Diety oczyszczające

14 cze 2014 - 21:31:28

Widziałam trochę inne xd np. Dieta oczyszczająca śliwkowa, jabłkowa, cytrynowa i inne. I trwają max 10. Czyli mozna spokojnie zastosować?

Diety oczyszczające

14 cze 2014 - 21:32:55

diety oczyszczające zwykle polegają na głodzeniu więc trwające kilka dni spowalniają metabolizm i pogarszają samopoczucie. z kolei jednodniowe oczyszczanie nie sądzę żeby miało jakieś większe korzyści. lepiej na stałe zmienić nawyki żywieniowe na zdrowe i nie faszerować się świństwami.

Diety oczyszczające

14 cze 2014 - 21:34:47

to na pewno nie są..

Diety oczyszczające

14 cze 2014 - 21:37:43

Zależy. Jeden dzień można pić dużo wody i herbatki ziołowe, a do tego warzywa i owoce w formie surowej lub gotowanej np. na parze, do tego soki z świezo wyciskanych owoców i warzyw albo smoothie.
Robię sobie taki jeden dzień na dwa tygodnie i odczuwam pozytywnie :) a jaka cera łądna się zrobiła! :)

Diety oczyszczające

14 cze 2014 - 21:38:17

Teraz już wiem... :/

Diety oczyszczające

14 cze 2014 - 21:49:53

Słyszałam o oczyszczającej na bazie kaszy jaglanej. Wydaje mi się, że każda dieta oczyszczająca z toksyn na pozytywne działanie na organizm. Dieta z kaszą może trwać do 14 dni, ale oczywiście nawet 3-5 dni wystarczy. Do tego cera robi się bardzo gładka.

Diety oczyszczające

15 lut 2018 - 10:59:32

Z doświadczenia wiem, że takie diety oczyszczające są różne i warto zwrócić uwagę na to w jaki sposób chcemy oczyścić organizm, bo nie zawsze to na zdrowie wychodzi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

skup jagód pilne !!!