Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Oczyszczanie organizmu z toksyn

17 lip 2017 - 13:04:33

Nie sądzę, by dieta sokowa była naprawdę skuteczna. Owoce zawierają bardzo dużo cukru, przez co spożywanie ich w nadmiarze nie jest dobrym rozwiązaniem.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 1/5

Oczyszczanie organizmu z toksyn

27 lip 2017 - 07:24:19

Cytat
wanda33
Czy przypadkiem dieta sokowa ine jest polecana przez wiele osob? Brałam to pod uwagę jednak potem poczytałam sobie o niej informacje i przez wielu dieta jest traktowana jako dieta bardzo obciażająca organizm. Wiele osob odradza sobie własnie takie działania....
Chciałabym włączyć do diety ostropest. Teraz jednak pytanie czy sam czy w formie jakiegoś suplementu? :)

Ostropest plamisty ma bardo dobre działanie jeśli chodzi o wątrobę, sama to wiesz zresztą, aczkolwiek najlepiej byłoby go połączyć z innymi ziołami. Najlepszy skład moim zdaniem ma Hepa Vitale:
wspomniany ostrpest plamisty
babka plesznik
czarnuszka siewna

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 7/5

Oczyszczanie organizmu z toksyn

30 lip 2017 - 10:36:38

Właśnie się nad tym suplementem zastanawiałam. Napisz mi jednak w jakiej formie to przychodzi ? To jakieś tabletki czy jakiś susz?

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 4/5

Oczyszczanie organizmu z toksyn

31 lip 2017 - 12:34:24

Bardzije granulat do rozpuszcamia w wodzie. Takie granulaty swoją droga mają o wiele lepsze działanie niż tabletki. Nie wiem czy czytałas ale tabletki tak naprawdę nie mają duzej skutecznośći, nie wchłaniają sie tak dobrze jak susz czy granulat (który w swojej formie jest o wiele bardziej naturalny). Co do hepa vitale to mi bardzo pomogło to jak miałam problemy z wątrobą przez tabletki antykoncepcyjne, które przez jakis czas brałam. Tak więc jak najbardziej polecam.

Oczyszczanie organizmu z toksyn

09 maj 2018 - 09:06:32

Zależy jakie owoce. Grejpfruty nie mają dużo cukrów, tak samo awokado. Ja akurat piję soki warzywne, bo mają więcej właściwości niż owoce, np sok z buraków albo z kiszonej kapusty, która dobrze zakwasza żołądek. Po posiłkach 2x piję HepaVitale tak jak ktoś już wspominał. Dobrze, że coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę jakie to ważne oczyszczać się z toksyn za pomocą ziół. Nasze babcie zawsze to wiedziały i też powinniśmy to praktykować zamiast brania leków

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 4/5

Oczyszczanie organizmu z toksyn

04 cze 2018 - 12:12:04

Ja na oczyszczanie polecam lek sylimarol. Lek jest na pracę wątroby jednak znakomicie oczyszcza ją z toksyn. Po takim oczyszczaniu ja czyje się bardzo dobrze i lekko. Polecam z doświadczenia.

Oczyszczanie organizmu z toksyn

08 gru 2019 - 17:04:53

Witam! Ja myślę,że czasem warto zastosować suplementację,ponieważ świat tak jest zanieczyszczony,że czasem ciężko ,aby tylko naturalne produkty z tym sobie poradziły.Na rynku jest dużo suplementów dlatego ciężko wybrać ten jedyny,ale myślę,że Detoxyn jest godny polecenia,możecie o nim poczytać w tym linkuhttps://nplink.net/6zjcpp2j.Warto przeczytać i spróbować.

Oczyszczanie organizmu z toksyn

21 sty 2020 - 14:01:15

Pokrywa, pokrzywa i jeszcze raz pokrzywa

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Test na tolerancję pokarmową