Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Oczyszczanie organizmu z toksyn

07 gru 2015 - 23:39:50

Ja polecam herbatkę z czystka i sok ze świeżych buraków

Oczyszczanie organizmu z toksyn

05 lut 2016 - 11:33:09

Ocet jabłkowy też oczyszcza...

Oczyszczanie organizmu z toksyn

16 lut 2016 - 19:31:28

woda z cytryną..

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

Oczyszczanie organizmu z toksyn

26 lut 2016 - 14:15:05

Cytat
smacznazupa
podobno grejpfruty mają też działanie oczyszczające :)
chociaż podobno oczyszczenie przez głodówkę jest najlepsze ale szczerze mówiąc ja bym chyba nie wytrzymała :P
Głodówka to trudny czas dla każdego z nas. Bardzo ciężko utrzymać silną wolę i ie jeść nic. Jedno- lub dwudniową głodówką nie zrobimy sobie krzywdy. Jeśli zdecydujemy się na ten sposób oczyszczania organizmu to powinniśmy pamiętać o kilku bardzo ważnych zasadach. Należy się do niej odpowiednio przygotować, stopniowo zmniejszając kaloryczność posiłków. Z dnia na dzień posiłki powinny być mniejsze. Posiłki w dni poprzedzające głodówkę nie powinny być obfite. Najpierw warto zrezygnować z mięsa, później owoców i warzyw. Po głodówce też stopniowo trzeba zwiększać kaloryczność posiłków i wprowadzać produkty.

Oczyszczanie organizmu z toksyn

16 mar 2016 - 12:29:44

Zielona herbata, biała i czerwona również.
Rano na czczo polecam starty imbir, sok z cytryny, łyżka miodu + przegotowana woda. :)

Oczyszczanie organizmu z toksyn

29 cze 2016 - 11:40:04

woda z cytryną codziennie - najlepiej na czczo

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 2/5

Oczyszczanie organizmu z toksyn

29 cze 2016 - 23:53:51

Nie dajmy się zwariować, ja naturalnie, rano piję na czczo wodę z cytryną. Do tego trzy razy dziennie herbatkę 4xSuperSlim, która też pomaga oczyścić organizm z toksyn. Ale ogólnie, chcę trochę schudnąć:)

Oczyszczanie organizmu z toksyn

05 lip 2016 - 17:21:55

Ja polecam codziennie rano nie tylko podczas detoksu wodę z miodem i cytryną lub z octem jabłkowym. Poza tym poczytaj o błonniku witalnym, ma właściwości szczotki czyszczącej jelita. Dodatkowo polecam spiruline do codziennej suplementacji

Oczyszczanie organizmu z toksyn

18 lip 2016 - 18:09:20

Proponuje pić napar z pokrzywy i kilka suszonych liści miety . 7/14 dni wieczorem po kolacji . Dziala. usmiech

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

Oczyszczanie organizmu z toksyn

26 lip 2016 - 11:52:45

Ja żeby oczyścic organizm piję wodę z cytryną i stosuje czystek kreteński z hepatica. I nic więcej :)

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Oczyszczanie organizmu z toksyn

27 lip 2016 - 07:30:52

Ja postanowiłam się zabrać jakiś czas temu za oczyszczenie swojej wątroby i regenerację.... Jeśli bierzecie tabletki antykoncepcyjne i inne również powinnyście bo to wszystko naprawdę obciąża wątrobę !

Aktualnie z rana jem Hepa VItale. Są to ziarenka, które zawierają ostropest plamisty, czarnuszkę oraz babkę. Kilka osob mi wcześniej to poleciło ( w tym moja pani doktor). Możecie sobie same poczytać o działaniu ostropestu w sieci bo jest to prawdziwy zloty środek. W zestawieniu z innymi ziołami daje naprawdę fajny efekt.

Oczyszczanie organizmu z toksyn

27 lip 2016 - 10:41:17

Ja mam diete detox :) stosuje się ja przez 16 dni :) wiecej inf priv

Oczyszczanie organizmu z toksyn

27 lip 2016 - 13:44:21

Witam,na oczyszczenie organizmu z toksyn stosuje herbatkę z czystka

Oczyszczanie organizmu z toksyn

27 lip 2016 - 19:15:14

Ja kiedyś piłam kefir przez dwa dni ale nie zauważyłam po tym jakiegoś szczególnego oczyszczenia :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jedzenie marchewki a piękna cera