Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Oczyszczanie organizmu z toksyn

30 kwi 2015 - 12:28:32

spróbuj może z kefirami też słyszałam że działają oczyszczająco i się przy nich chudnie. Trzeba pić przez cały dzień kefiry...

Oczyszczanie organizmu z toksyn

13 maj 2015 - 14:17:34

Ja kupiłam sokowirówkę i robię soki z warzyw, które kupuje na targu. Po miesiącu widzę, że czuję się dużo lepiej

Oczyszczanie organizmu z toksyn

26 maj 2015 - 18:50:40

Witam! W procesie oczyszczania organizmu z toksyn warto zastosować kurację Błonnikiem Witalnym. Jego głównym zadaniem jest oczyszczanie z toksyn i złogów zalegających w organizmie. Dzięki jego stosowaniu można liczyć także na utratę kilku zbędnych kilogramów oraz poprawę samopoczucia czy wyglądu skóry. Kolejne korzyści to m.in. lepsza perystaltyka jelit oraz zdrowsze serce (spożywanie błonnika wpływa na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu). Więcej informacji na ten temat Błonnika Witalnego dostępne jest na stronie internetowej czystejelito.eu

Pozdrawiam serdecznie
Jolanta Piwowarczyk
Online Ekspert marki Mapa Zdrowia



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-29 21:38 przez OEMapaZdrowia1.

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Oczyszczanie organizmu z toksyn

19 cze 2015 - 12:29:05

Na internecie można znaleźć artykuły o tym czym oczyścić organizm z toksyn. Czasami wystarczy odpowiednia dieta, a czasami lepiej jest się zdecydować na zabieg hydrokolonoterapii - trzeba to rozpatrywać indywidualnie.

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 1/5

Oczyszczanie organizmu z toksyn

18 lip 2015 - 14:27:03

Stosuję dwie metody oczyszczania z toksyn - po pierwsze picie naparu z czystka, a po drugie oczyszczanie witaminą c lewoskrętną (czysta forma witaminy w formie proszku). To naprawdę działa, ale jeszcze chcę w wakacje zastosować tzw. post Daniela.

Oczyszczanie organizmu z toksyn

04 sie 2015 - 18:34:26

Ja polecam nie "sok" a miąższ aloesowy.. dobrze oczyszcza organizm.. :) ważne jest aby liść aloesu był zmielony bez skórki bo inaczej można sobie zaszkodzić a nie pomóc.! jeśli chcecie więcej informacji piszcie priv bo nie jestem zaznajomiona zbyt dobrze z regulaminem i chyba nie mogę polecić konkretnego który stosuję..

Oczyszczanie organizmu z toksyn

10 sie 2015 - 15:12:50

A co powiecie o sokach http://www.essencecleanse.com ? Widać, że teraz wszyscy z tym szaleją. Działa to tak jak piszą?

Oczyszczanie organizmu z toksyn

12 sie 2015 - 10:11:46

Sok z aloesu lub siemię lniane.

Oczyszczanie organizmu z toksyn

13 sie 2015 - 11:23:44

ja czytałam, że dobrze oczyszcza dieta kefirowa pijesz sam kefir, sycący i oczyszczający ale wiadomo taką dietę to nie długo z dwa dni

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Oczyszczanie organizmu z toksyn

30 sie 2015 - 12:13:20

Warto jest pić wodę i tylko wodę.Wiele osób tyje bo przyjmuje dużo słodzonych napojów gazowanych, które są bardzo kaloryczne. Tak samo te wszystkie słodzone wody smakowe. Nie jest to prawdziwa woda a jednie napój ;) Woda nie zawiera kalorii i sprawia,że odchudzanie jest o wiele skuteczniejsze. Sama staram się codziennie wypijać 2 l wody mineralnej. Sprawiłam sobie również do domu specjalny dystrybutor na wodę. Możecie sobie o tym poczytać: wodawdomuiwbiurze.org.pl - jest to wygodne. Nie muszę codziennie przynosić do domu butelek z wodą ze sklepu oraz jest to zdecydowanie tańsze.

niezweryfikowana
Posty: 46
Ostrzeżenia: 4/5

Oczyszczanie organizmu z toksyn

09 wrz 2015 - 15:43:19

A stosowałuyście może ta dietę postną (dr Ewy Dąbrowskiej)? Moja przyjaciółka wytrzymala cały 40dniowy post - byla zachwycona. Ja się boję, że nie dam rady. Ale chyba muszę spróbować. Co wy na to?

Oczyszczanie organizmu z toksyn

25 wrz 2015 - 12:13:04

Ja chciałam nawiązać do wody, pijąc wodę powinniśmy zwrócić uwagę na to jaką wodę pijemy najlepiej wybierać taką alkaliczną. Jest ona bardziej zdrowsza i lepiej "reaguje" na nią nasz organizm. Usprawnia procesy w naszym organizmie i przez to w prosty sposób zyskujemy i zdrowie i poprawiamy swoją kondycje.

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 6/5

Oczyszczanie organizmu z toksyn

13 paź 2015 - 14:19:38

Ja stosuje wode minerlaną z sokiem z cytryny. Najczęsciej wybieram Piwniczankę, bo ma świetny sklad - magnez i wapn w dobrych proporcjach, a to dodatkowa zaleta. Aha, i najlepiej wode z cytryną pić rano, wtedy są najlepsze efekty oczyszcznaia :)

Oczyszczanie organizmu z toksyn

28 paź 2015 - 19:48:29

ja stosuję oczyszczanie sokami Curattio od czasu do czasu, fajna sprawa, o wiele bardziej zdrowe niż porady o głodówkach, co prawda zdarzają się dość specyficzne smaki, nie każdy np przepada za pietruszką, ale ciekawie jest ich próbować. no i oczywiście tak na co dzień staram się pić dużo wody, też z cytryną, albo odrobiną miodu do tego, to jedna z podstawowych rad odnośnie oczyszczania

niezweryfikowana
Posty: 64
Ostrzeżenia: 4/5

Oczyszczanie organizmu z toksyn

02 gru 2015 - 12:56:32

To u mnie w rodzije stosujemy Swanson ALA z greenportu z kwasem alfa-liponowym, bo to często jego brak właśnie powoduje zbieranie się toksyn w organizmie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bulimia - postawy rodziców a moje kompetencje