Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

gorący temat

Nietypowa uroda

dzisiaj o 15:10

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Słodycze bez kalorii?

09 cze 2014 - 21:55:32

Cześć.
Próbowałyście może produktów firmy Waldem Farms ? Są to produkty PODOBNO bez kalorii. Ale czy jest to możliwe , aby masło czekoladowe czy sos czosnkowy nie miały kalorii?
Ktoś próbował? Jaki ma to smak? Zbliżony do prawdziwych produktów?

Słodycze bez kalorii?

09 cze 2014 - 21:57:49

nie skusiłabym się na takei rzeczy.....
pewnie masa przetworzonych składników i najgorsze świństweo się pod tym kryje..

niezweryfikowana
Posty: 332
Ostrzeżenia: 1/5

Słodycze bez kalorii?

09 cze 2014 - 21:59:49

nie wiem, ale chętnie się dowiem więc podbijam!

Słodycze bez kalorii?

09 cze 2014 - 22:04:26

Ja kupuje sosy z waldena- czekoladowy i karmelowy. Przy czekoladowy, rewelacji nie ma ale karmelowy jak dla mnie jest super, smak mozna nazwać zbliżonym do karmelu, ale na pewno taki sam nie jest:D mimo wszystko polecam:)

Słodycze bez kalorii?

09 cze 2014 - 22:12:48

a czytałaś skład tych produktów?

Słodycze bez kalorii?

09 cze 2014 - 22:25:52

Na miłość boską dziewczyny, nie ma czegoś takiego jak JAKAKOLWIEK żywność bez kalorii! Jeśli rzeczywiście to prawie nie ma kalorii to musi to nie być żywność a sama chemia. Dziewczyny zmiłujcie się... chce Wam się czekolady to zjedzcie trochę, kupcie sobie taką z dużą zawartością kakao i z orzechami najlepiej a pózniej najwyżej ruszcie 4 pośladki i wyjdzie Wam to na pewno bardziej na zdrowie niż te słodycze bez kalorii.

Słodycze bez kalorii?

09 cze 2014 - 22:30:15

Na miłość boską nie egzaltuj się tak. Spokojnie;) Zapytałam z czystej ciekawości.
Ja kocham słodycze a nie kocham się ruszać;)

Słodycze bez kalorii?

09 cze 2014 - 22:43:40

Przeczytałam skład galaretki zero kalorii i w sumie poza benzoesanem sodu tragedii nie ma, myślałam, że będzie gorzej. Ceny natomiast powalające

Słodycze bez kalorii?

09 cze 2014 - 22:44:49

Ja kocham sie ruszac i szkoda mi ciężkiej pracy zeby pozwolić sobie na kaloryczne produkty, jak mam ochotę na słodkie (jesteśmy kobietami, sa takie dni ze mamy:D) to ratuje sie wlasnie tym. Nie wlewam tego w siebie litrami :D tylko dodaje trochę do jakis jogurtów itp. Czytałam skład ale teraz juz nie pamietam co tam było, fakt.. Raczej chemia, trudno:D

Słodycze bez kalorii?

09 cze 2014 - 22:48:39

Czemu Ci zależy na tym, żeby nie miały kalorii?

Syrop za 20zł/345ml:

Cytat

Składniki: potrójnie filtrowana woda, aromat truskawkowy, naturalne aromaty, błonnik roslinny, sól morska, sukraloza (Splenda®), kwasek cytrynowy, substancja konserwująca benzoesan sodu.

Masło orzechowe za 20zł:

Cytat

Składniki: potrójnie filtrowana woda, błonnik roślinny, sól morska, skrobia kukurydziana, substancja zagęszczająca guma ksantanowa, naturalny aromat prażonych orzechów zienych, naturalny ekstrakt z orzechów ziemnych, barwnik karmelowey, kwas mlekowy, benzoesan sodu (substancja konserwująca), sukraloza, barwnik spożywczy E102, barwnik spożywczy E 110.

Ok... :O



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-09 22:51 przez sariel.

Słodycze bez kalorii?

09 cze 2014 - 22:54:37

nawet tego nie probuj, sama chemia, a to Ci na pewno nie pomoze ;) staraj sie jesc zywnosc jak najmniej przetworzona, a nie to świństwo ;)

Słodycze bez kalorii?

09 cze 2014 - 23:04:55

Cytat
Dinka1985
nie skusiłabym się na takei rzeczy.....
pewnie masa przetworzonych składników i najgorsze świństweo się pod tym kryje..

nie znam ale podobnie myślę...

Słodycze bez kalorii?

09 cze 2014 - 23:12:58

Widziałam gdzieś czekoladą light albo też bez kalorii, nie pamiętam ale normalnej firmy, w Piotrze i Pawle są, ale już wole od czasu do czasu zjeść zwykłą.

Słodycze bez kalorii?

26 mar 2015 - 17:45:14

To pewnie zwykły chwyt marketingowy. Nie skusiłabym się na takie "słodycze" nie wierzę, że nie mają żadnych kalorii to niemożliwe:P Jeśli masz mega ochotę na coś słodkiego skuś się na pasek gorzkiej czekolady lub zrób sobie kisiel bez cukru - ochota powinna minąć :) U mnie się sprawdza :)

Słodycze bez kalorii?

26 mar 2015 - 18:02:34

Owoce plus jogurt naturalny :-D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Weglowodany przed treningiem