Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pomóżcie mi proszę :(:(:(:(:((:

29 maj 2014 - 15:21:10

dziewczyny mam poważny problem mam 174cm wzrostu i ważę 55kg przez 4 miesiące schudłam 20kg wiem że to sporo, wszyscy mi mówią że teraz wyglądam jak anorektyczka a ja nadal widzę siebie jako grubaske. Weszłam dziś rano po śniadaniu na wagę i się rozpłakałam bo wczoraj ważyłam 54 kg a dzisiaj 55 i zachowałam się jak jakas schizofreniczka zaczęłam płakać miałam ochote wyrzygać całe śniadanie żeby tylko spowrotem ważyć 54kg a nie 55! pomóżcie mi nie wiem co mam zrobić dopiero dziś zdałam sobie z tego sprawę co się ze mną dzieje :(

pomóżcie mi proszę :(:(:(:(:((:

29 maj 2014 - 15:26:49

Do lekarza, a nie na szafę.

pomóżcie mi proszę :(:(:(:(:((:

29 maj 2014 - 15:29:52

Może jakaś pomoc psychologa by się przydała. Nie lekceważ tego, bo ewidentnie zaczyna się u Ciebie jakiś problem z tolerancją własnego ciała. 55 kg przy Twoim wzroście to jest mało. Niestety my tu na szafie niewiele Ci pomożemy, poza tym że każdy Ci powie że jesteś pewnie strasznie chuda

pomóżcie mi proszę :(:(:(:(:((:

29 maj 2014 - 15:30:39

prowo?

potrzebujesz pomocy specjalisty.

Nie waz się po śniadaniu, tylko przed. Poza tym wymiary w KG nie powinny mieć żadnego znaczenia tylko bierz centymetr do ręki. Mięśnie ważą więcej niż tłuszcz.

Woda w organizmie jednego dnia jest usuwana lepiej innego gorzej, dlatego też waga ma prawo wahać się w granicach 1 kg.

Zapewne i tak cię nie przekonam , bo przecież czujesz się taka gruba. I jest to prowo.

pomóżcie mi proszę :(:(:(:(:((:

29 maj 2014 - 15:31:14

Według mnie masz zaburzenia odżywiania - nie bagatelizuj tego. Idź na rozmowę do lekarza, bo może się to źle skończyć. Na to się umiera!

pomóżcie mi proszę :(:(:(:(:((:

29 maj 2014 - 15:33:00

to się leczy u psychiatry niestety

pomóżcie mi proszę :(:(:(:(:((:

29 maj 2014 - 15:33:34

Cytat
Eduarda
Według mnie masz zaburzenia odżywiania - nie bagatelizuj tego. Idź na rozmowę do lekarza, bo może się to źle skończyć. Na to się umiera!

Dokładnie!!!

Mogę Cię pocieszyć że mam 172 cm i ważę 57 kg. Nie uważam się wcale za grubasa

pomóżcie mi proszę :(:(:(:(:((:

29 maj 2014 - 15:37:30

Cytat
SunFlower23
prowo?

potrzebujesz pomocy specjalisty.

Nie waz się po śniadaniu, tylko przed. Poza tym wymiary w KG nie powinny mieć żadnego znaczenia tylko bierz centymetr do ręki. Mięśnie ważą więcej niż tłuszcz.

Woda w organizmie jednego dnia jest usuwana lepiej innego gorzej, dlatego też waga ma prawo wahać się w granicach 1 kg.

Zapewne i tak cię nie przekonam , bo przecież czujesz się taka gruba. I jest to prowo.


to nie jest prowokacja naprawdę mam problem :( jestem jeszcze teraz przed okresem i zjadłam kostkę gorzkiej czekolady żeby ''zaspokoić'' pragnienie słodkiego ( pierwsze ''słodkie'' na diecie ) i mam straszne wyrzuty sumienia że tą kostkę połknęłam :((((((( czuje się jak jakas kretynka

pomóżcie mi proszę :(:(:(:(:((:

29 maj 2014 - 15:39:31

Pewnie to prowo, jak nie to

Cytat
eddieegger
Do lekarza, a nie na szafę.

pomóżcie mi proszę :(:(:(:(:((:

29 maj 2014 - 15:39:44

Do lekarza natychmiast !!!
masz BMI 18,2 wiec niedowaga. też kiedyś miałam niedowagę przy wzroście 162 ważyłam 45 kg teraz gotuje pyszne i zdrowe obiadki i ważę 55kg i wyglądam i czuje się świetnie. Jak się jest takim chudym to piersi są małe i to niekorzystnie wygląda a zresztą ja miałam problemy zdrowotne związane ze zbyt małą ilością tkanki tłuszczowej przez co zanikła mi menstruacja. Na szczęście szybko się ocknęłam i długo to trwało ale już jestem zdrowa.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-29 15:48 przez pucca.

pomóżcie mi proszę :(:(:(:(:((:

29 maj 2014 - 16:00:32

Niestety to już musisz leczyć, ba silna wolna może tu nie pomóc.
Jesteś wysoką dziewczyną i tyle ważysz. Powinnaś przejrzeć na oczy bo później może być tylko gorzej. Duzo dają rozmowy ze znajomymi bądź otwarcie na świat a nie zamykanie się w sobie i ciągłe wmawianie sobie że jest się grubasem.

Można jeść naprawde duzo, pod warunkiem że zdrowo i daje gwarancje że nie przytyjesz.
Jestem po szkole zywieniowej i wiem, że dobre odżywianie może dać Ci pół sukcesu.
a tak w ogóle to ja mam 172 i waże 63 kg. Moim zdaniem wyglądam dobrze. Troche wiary w siebie.
Pozdrawiam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-29 16:02 przez BadGirlx16.

pomóżcie mi proszę :(:(:(:(:((:

29 maj 2014 - 16:05:07

tylko psychiatra...

pomóżcie mi proszę :(:(:(:(:((:

29 maj 2014 - 16:07:20

psychiatra, potem ewentualnie terapia u psychologa,

pomóżcie mi proszę :(:(:(:(:((:

29 maj 2014 - 16:13:26

Musisz sobie uświadomić czy warto umrzeć dla mniejszej ilości kilogramów? Lekarz i wsparcie bliskich - inaczej sama sobie nie poradzisz.

niezweryfikowana
Posty: 420
Ostrzeżenia: 1/5

pomóżcie mi proszę :(:(:(:(:((:

29 maj 2014 - 16:15:30

ja waze 49 przy 170 i nie potrafie przytyc ;/ ale ciesze sie bo nigdy nie musiałam cwiczyc ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Potrzebuję pomocy