Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dieta Bananowa!

29 maj 2014 - 10:39:28

Przyponiała mi się historia moje dobrego znajomego .On jako młody chłopak pojechał z kolegami pracować ,do niemiec lata temu ,Obok mieszkania ktore wynajmowali był sklep ,gdzie prawie za darmochę sprzedawali przejrzałe już banany .A jako młodzi chłopcy pieniądze im sie nie trzymały :) To przez prawie dwa tygodnie z braku kasy jedli same te banany:) Schudli strasznie wtedy ,a kolega do dziś na banany patrzeć nie może:)

Dieta Bananowa!

29 maj 2014 - 10:47:10

to może lepsza dieta jabłkowa, bo banan to aż 90kcal a jabłuszko 50:D nie uwierze w żadne diety tymbardziej te krótkie

Dieta Bananowa!

31 mar 2015 - 09:05:04

Zastanawiam się właśnie nad tą dietą... Czy któraś z Was stosowała i są widoczne efekty? Czy tylko efekt jojo? ??

Dieta Bananowa!

31 mar 2015 - 09:20:35

Cytat
watarzyna
2 opcja nie jest aż tak rygorystyczna uważam, że dieta kopenhaska jest o wiele gorsza ja wytrzymałam na niej 3 pełne dni na czwartek nie byłam w stanie utrzymać się na nogach a tu mamy sycące płatki owsiane jogurt naturalny banan i jabłko myślę że da się wytrzymać
Dietę znalazłam na forum gdzie jakaś kobieta się nią zachwycała i że faktycznie schudła 7 kg. http://vitalia.pl/forum15,795344,0_Dieta-bananowa-polecam.html

3 wariant jest podchwytliwy ponieważ trzeba zrezygnować ze słodyczy gdzie wiadomo że jeśli się przestanie jeść słodycze to się schudnie .


JASNE, A CO Z OSOBAMI KTORE W OGÓLE NIE JEDZĄ SLODYCZY I nie mogą SCHUDNAC? Jak można przestac jesc cos czego sie nie je? Jak ktos chce schudnac to samo odstawienie slodyczy i zamaina ich na banana nie wystarczy, chyba ze slodycze stanowią 50% bilansu energetycznego danej osoby, oprócz zdrowej, urozmaiconej diety potrzebny jest ruch......A banany są wysoko kaloryczne i codzienne ich jedzenie osobie ktora nie jest mocno aktywna fizycznie ułatwi raczej przybranie na wadze a nie schudnięcie........

Cytat
perelecka
Przyponiała mi się historia moje dobrego znajomego .On jako młody chłopak pojechał z kolegami pracować ,do niemiec lata temu ,Obok mieszkania ktore wynajmowali był sklep ,gdzie prawie za darmochę sprzedawali przejrzałe już banany .A jako młodzi chłopcy pieniądze im sie nie trzymały :) To przez prawie dwa tygodnie z braku kasy jedli same te banany:) Schudli strasznie wtedy ,a kolega do dziś na banany patrzeć nie może:)

nie porównujcie młodej kobiety która ma zapotrzebowanie ok 2000kcal do aktywnego fizycznie faceta, który pracuje po 8-10 h diennie na budowie czy przy innej wysiłkowej pracy i kcal potrzebuje 2 czy nawet 3 razy tyle........Mając taka pracę i jedzac normalnie trudno jest nie trzymac swojej "wagi" a co dopiero przechodząc na dieteowocową z braku kasy:) Ale rczej zadna z Was na budowie nie pracuje wiec z tymi bananami bym radziła uważac, są zdrowe, pozywne, jeden dziennie nie zaszkodzi ale kazda monotonna dieta ma wiecej szkody niz pozytku, wiosna idzie, pora wsiasc na rower lub kupic rolki a nie cudowac i narazać swoj uklad pokarmowy na wrzody lub kamicę:) Poza tym kto szybko schudnie ten bedzie mial "flaka " chudnac trzeba systematycznie i powoli zeby skora zdazyla sie napinac......



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-31 09:28 przez szafiarka_.

Dieta Bananowa!

27 kwi 2015 - 13:49:37

fajna jest ta dieta, uwielbiam banany- powiedzcie mi czy rzeczywiście działają one odchudzająco? Czy nie ma potem efektu jo-jo, bo tego się obawiam po takie diecie...

Dieta Bananowa!

27 kwi 2015 - 13:57:13

Mi się wydaje, że banany to jednak zatrzymują i powodują tycie. jakoś nie przemawia do mnie taka dieta.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Dieta Bananowa!

16 mar 2016 - 19:39:30

Znalazłam taki portal vitalia nie wiem czy ktoś z Was z niego korzystał? Na ile informacje na tej stronie są potwierdzone? Może ktoś w 2016 stosuje i może mi doradzić?

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

Dieta Bananowa!

19 kwi 2016 - 16:07:53

Nie słyszałam o takiej diecie ale uwielbiam banany, może kiedyś spróbuję :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomóżcie mi proszę :(:(:(:(:((: