Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

35 minut temu

elektryka sklep

41 minut temu

wakacje last minute

56 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dieta Bananowa!

28 maj 2014 - 16:32:25

już dawno temu znalazłam tą dietę
do wyboru mamy 3,7 i 30 dni.


3 dniowa:
To najbardziej rygorystyczna wersja diety bananowej. Przez 3 dni możemy zjeść jedynie 3 banany i wypić 3 szklanki mleka. Do tego musimy wypić 2-3 litry niegazowanej wody mineralnej. W ten sposób powinniśmy zrzucić 3 kilogramy.

7dniowa:
To mniej rygorystyczna wersja diety bananowej. Przez 7 dni trzy razy dziennie jemy prostą potrawę z banana: 1/2 banana, szklanka jogurtu naturalnego lub maślanki (oczywiście bez cukru) i łyżeczka miodu. Pomiędzy posiłkami jemy po małym jabłku. Do tego pijemy 1,5-2 l wody dziennie.

30dniowa:
o zdecydowanie najlepszy wariant diety bananowej dla łasuchów. O bananach musimy pamiętać tylko rano. Na śniadanie jemy dużego banana i pijemy szklankę niegazowanej wody mineralnej. Później, przez cały dzień jemy to, na co mamy ochotę. Zrezygnować powinniśmy jedynie ze słodyczy (z wyjątkiem kostki czekolady raz dziennie) i alkoholu. Powinniśmy też spożywać mniej nabiału.

Oczywiście nie wierze w żadne diety cud :D ale czemu by nie spróbować ;)

Dieta Bananowa!

28 maj 2014 - 16:38:24

:D kolejna dieta cud , a dietetycy załamują ręce. Ale tak na serio ,ten ostatni wariant ok ,zwykłe wprowadzenie do diety bananow ktore sa zdrowe . Ale opcja 1 i 2? w szczegolności pierwsza ,to głupota i jeszcze raz głupota którą można sobie tylko i wylacznie zaszkodzic

Dieta Bananowa!

28 maj 2014 - 16:46:04

Nienawidzę jeść samych bananów. Ale lubię raz kiedyś zjeść np pokrojonego banana w plasterki z jogurtem naturalnym, łyżeczką miodu i rodzynkami- więc na tej 7 dniowej bananowej diecie pewnie bym wytrzymała :P pytanie, czy to działa..

Dieta Bananowa!

28 maj 2014 - 16:51:07

Nie wierzę że ktoś może świadomie taką dietę stosowaćściana
Wersja ostatnia to normalne jedzenie + banan więc jak niby można na tym schudnąć?

Dieta Bananowa!

28 maj 2014 - 16:53:01

2 opcja nie jest aż tak rygorystyczna uważam, że dieta kopenhaska jest o wiele gorsza ja wytrzymałam na niej 3 pełne dni na czwartek nie byłam w stanie utrzymać się na nogach a tu mamy sycące płatki owsiane jogurt naturalny banan i jabłko myślę że da się wytrzymać
Dietę znalazłam na forum gdzie jakaś kobieta się nią zachwycała i że faktycznie schudła 7 kg. http://vitalia.pl/forum15,795344,0_Dieta-bananowa-polecam.html

3 wariant jest podchwytliwy ponieważ trzeba zrezygnować ze słodyczy gdzie wiadomo że jeśli się przestanie jeść słodycze to się schudnie .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-28 17:03 przez watarzyna.

Dieta Bananowa!

28 maj 2014 - 16:56:42

ile razy można wałkować temat że im bardziej restrykcyjna dieta tym bardziej spowolniony metabolizm - tym bardziej murowany efekt jojo!
zakodować sobie raz na zawsze! jak chcecie chudnąć i utrzymać wagę to trzeba zmienić STYL ŻYCIA na ZAWSZE.
taką 7 dniówkę to można sobie zafundować jak się chce wcisnąć w sukienkę na jakąś okazję, chociaż i tak nie polecam.

niezweryfikowana
Posty: 496
Ostrzeżenia: 1/5

Dieta Bananowa!

28 maj 2014 - 16:56:55

Cytat
watarzyna
2 opcja nie jest aż tak rygorystyczna uważam, że dieta kopenhaska jest o wiele gorsza ja wytrzymałam na niej 3 pełne dni na czwartek nie byłam w stanie utrzymać się na nogach a tu mamy sycące płatki owsiane jogurt naturalny banan i jabłko myślę że da się wytrzymać

Gdzie ty widzisz płatki owsiane?

Dieta Bananowa!

28 maj 2014 - 17:06:39

wybaczcie nie zauważyłam że ktoś nie napisał o płatkach .

tu :
Inna wersja diety opiera się na spożywaniu na śniadanie, obiad i kolację musli, zaś na drugie śniadanie i podwieczorek – małego jabłka. Należy pamiętać, aby pić co najmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie. Musli przygotowujemy z połówki banana, 3 łyżek płatków owsianych, szklanki maślanki lub jogurtu naturalnego i łyżeczki miodu. Twórcy diety przekonują, że takie menu pozwala zrzucić 7 kilogramów w ciągu tygodnia (tyle też powinna trwać dieta). Chociaż ta wersja programu pozwala znacznie schudnąć, powrót do normalnego jedzenia i złych nawyków grozi efektem jojo. Dlatego też, po 7 dniach stosowania programu, zaleca się wprowadzenie programu żywieniowego stabilizującego wagę.

Dieta Bananowa!

28 maj 2014 - 17:09:44

wszystko fajnie pod warunkiem że nie ma się kataru , bo banany zagęszczaja sluzówkę

Dieta Bananowa!

28 maj 2014 - 17:18:03

bez sensu ta dieta, przeciez to nie sa takie niskokaloryczne owoce i raczej powinno sie z nich zrezygnowac na diecie. A 3 bananami dziennie to sie nawet czlowiek nie naje, nie mowiac juz o zapotrzebowaniu na witaminy

Dieta Bananowa!

28 maj 2014 - 17:36:09

Zadziwiające jak wiele kobiety są w stanie poświęcić, żeby schudnąć. Oczywiście zdrowe odżywianie i sport nie wchodzą w rachubę bo to za dużo zachodu, lepiej się faszerować chemią albo jeść trzy banany dziennie przez rok.

Dieta Bananowa!

28 maj 2014 - 17:49:44

przez 3 dni i 3 kilo
nie wieżęęęęęęęęęę :D
jak zobacze/przeczytam że to działa to bieree sie za to :D

Dieta Bananowa!

29 maj 2014 - 10:06:57

równie dobrze można zastosować rygorystyczna dietę Osmina Hernandeza: sałata , ryba i woda, a do tego ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia


Dieta Bananowa!

29 maj 2014 - 10:11:17

Cytat
Zuosnica
Zadziwiające jak wiele kobiety są w stanie poświęcić, żeby schudnąć. Oczywiście zdrowe odżywianie i sport nie wchodzą w rachubę bo to za dużo zachodu, lepiej się faszerować chemią albo jeść trzy banany dziennie przez rok.

i po takiej diecie[BANANOWEJ] efekt jo jo murowany!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-29 10:17 przez zuza9614.

Dieta Bananowa!

29 maj 2014 - 10:34:36

a nie przyszło do głowy,żeby poświęcić te 50 zł i iść do dietetyka po rozpisanie diety dla danego organizmu...nie rozumiem tych diet i pogoni za utrwtą kilogramów,a banany fee umarłabym na samych bananach

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomóżcie mi proszę :(:(:(:(:((: