Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

operacja oczu

28 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dieta Bananowa!

28 maj 2014 - 16:32:25

już dawno temu znalazłam tą dietę
do wyboru mamy 3,7 i 30 dni.


3 dniowa:
To najbardziej rygorystyczna wersja diety bananowej. Przez 3 dni możemy zjeść jedynie 3 banany i wypić 3 szklanki mleka. Do tego musimy wypić 2-3 litry niegazowanej wody mineralnej. W ten sposób powinniśmy zrzucić 3 kilogramy.

7dniowa:
To mniej rygorystyczna wersja diety bananowej. Przez 7 dni trzy razy dziennie jemy prostą potrawę z banana: 1/2 banana, szklanka jogurtu naturalnego lub maślanki (oczywiście bez cukru) i łyżeczka miodu. Pomiędzy posiłkami jemy po małym jabłku. Do tego pijemy 1,5-2 l wody dziennie.

30dniowa:
o zdecydowanie najlepszy wariant diety bananowej dla łasuchów. O bananach musimy pamiętać tylko rano. Na śniadanie jemy dużego banana i pijemy szklankę niegazowanej wody mineralnej. Później, przez cały dzień jemy to, na co mamy ochotę. Zrezygnować powinniśmy jedynie ze słodyczy (z wyjątkiem kostki czekolady raz dziennie) i alkoholu. Powinniśmy też spożywać mniej nabiału.

Oczywiście nie wierze w żadne diety cud :D ale czemu by nie spróbować ;)

Dieta Bananowa!

28 maj 2014 - 16:38:24

:D kolejna dieta cud , a dietetycy załamują ręce. Ale tak na serio ,ten ostatni wariant ok ,zwykłe wprowadzenie do diety bananow ktore sa zdrowe . Ale opcja 1 i 2? w szczegolności pierwsza ,to głupota i jeszcze raz głupota którą można sobie tylko i wylacznie zaszkodzic

Dieta Bananowa!

28 maj 2014 - 16:46:04

Nienawidzę jeść samych bananów. Ale lubię raz kiedyś zjeść np pokrojonego banana w plasterki z jogurtem naturalnym, łyżeczką miodu i rodzynkami- więc na tej 7 dniowej bananowej diecie pewnie bym wytrzymała :P pytanie, czy to działa..

Dieta Bananowa!

28 maj 2014 - 16:51:07

Nie wierzę że ktoś może świadomie taką dietę stosowaćściana
Wersja ostatnia to normalne jedzenie + banan więc jak niby można na tym schudnąć?

Dieta Bananowa!

28 maj 2014 - 16:53:01

2 opcja nie jest aż tak rygorystyczna uważam, że dieta kopenhaska jest o wiele gorsza ja wytrzymałam na niej 3 pełne dni na czwartek nie byłam w stanie utrzymać się na nogach a tu mamy sycące płatki owsiane jogurt naturalny banan i jabłko myślę że da się wytrzymać
Dietę znalazłam na forum gdzie jakaś kobieta się nią zachwycała i że faktycznie schudła 7 kg. http://vitalia.pl/forum15,795344,0_Dieta-bananowa-polecam.html

3 wariant jest podchwytliwy ponieważ trzeba zrezygnować ze słodyczy gdzie wiadomo że jeśli się przestanie jeść słodycze to się schudnie .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-28 17:03 przez watarzyna.

Dieta Bananowa!

28 maj 2014 - 16:56:42

ile razy można wałkować temat że im bardziej restrykcyjna dieta tym bardziej spowolniony metabolizm - tym bardziej murowany efekt jojo!
zakodować sobie raz na zawsze! jak chcecie chudnąć i utrzymać wagę to trzeba zmienić STYL ŻYCIA na ZAWSZE.
taką 7 dniówkę to można sobie zafundować jak się chce wcisnąć w sukienkę na jakąś okazję, chociaż i tak nie polecam.

niezweryfikowana
Posty: 496
Ostrzeżenia: 1/5

Dieta Bananowa!

28 maj 2014 - 16:56:55

Cytat
watarzyna
2 opcja nie jest aż tak rygorystyczna uważam, że dieta kopenhaska jest o wiele gorsza ja wytrzymałam na niej 3 pełne dni na czwartek nie byłam w stanie utrzymać się na nogach a tu mamy sycące płatki owsiane jogurt naturalny banan i jabłko myślę że da się wytrzymać

Gdzie ty widzisz płatki owsiane?

Dieta Bananowa!

28 maj 2014 - 17:06:39

wybaczcie nie zauważyłam że ktoś nie napisał o płatkach .

tu :
Inna wersja diety opiera się na spożywaniu na śniadanie, obiad i kolację musli, zaś na drugie śniadanie i podwieczorek – małego jabłka. Należy pamiętać, aby pić co najmniej 1,5 litra wody mineralnej dziennie. Musli przygotowujemy z połówki banana, 3 łyżek płatków owsianych, szklanki maślanki lub jogurtu naturalnego i łyżeczki miodu. Twórcy diety przekonują, że takie menu pozwala zrzucić 7 kilogramów w ciągu tygodnia (tyle też powinna trwać dieta). Chociaż ta wersja programu pozwala znacznie schudnąć, powrót do normalnego jedzenia i złych nawyków grozi efektem jojo. Dlatego też, po 7 dniach stosowania programu, zaleca się wprowadzenie programu żywieniowego stabilizującego wagę.

Dieta Bananowa!

28 maj 2014 - 17:09:44

wszystko fajnie pod warunkiem że nie ma się kataru , bo banany zagęszczaja sluzówkę

Dieta Bananowa!

28 maj 2014 - 17:18:03

bez sensu ta dieta, przeciez to nie sa takie niskokaloryczne owoce i raczej powinno sie z nich zrezygnowac na diecie. A 3 bananami dziennie to sie nawet czlowiek nie naje, nie mowiac juz o zapotrzebowaniu na witaminy

Dieta Bananowa!

28 maj 2014 - 17:36:09

Zadziwiające jak wiele kobiety są w stanie poświęcić, żeby schudnąć. Oczywiście zdrowe odżywianie i sport nie wchodzą w rachubę bo to za dużo zachodu, lepiej się faszerować chemią albo jeść trzy banany dziennie przez rok.

Dieta Bananowa!

28 maj 2014 - 17:49:44

przez 3 dni i 3 kilo
nie wieżęęęęęęęęęę :D
jak zobacze/przeczytam że to działa to bieree sie za to :D

Dieta Bananowa!

29 maj 2014 - 10:06:57

równie dobrze można zastosować rygorystyczna dietę Osmina Hernandeza: sałata , ryba i woda, a do tego ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia


Dieta Bananowa!

29 maj 2014 - 10:11:17

Cytat
Zuosnica
Zadziwiające jak wiele kobiety są w stanie poświęcić, żeby schudnąć. Oczywiście zdrowe odżywianie i sport nie wchodzą w rachubę bo to za dużo zachodu, lepiej się faszerować chemią albo jeść trzy banany dziennie przez rok.

i po takiej diecie[BANANOWEJ] efekt jo jo murowany!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-29 10:17 przez zuza9614.

Dieta Bananowa!

29 maj 2014 - 10:34:36

a nie przyszło do głowy,żeby poświęcić te 50 zł i iść do dietetyka po rozpisanie diety dla danego organizmu...nie rozumiem tych diet i pogoni za utrwtą kilogramów,a banany fee umarłabym na samych bananach

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomóżcie mi proszę :(:(:(:(:((: