Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Produkty bezglutenowe

17 kwi 2014 - 20:36:28

dobry pomysl, tyle ze musialy by byc jakies konkurencyjne ceny



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-17 20:37 przez domisia1115.

Produkty bezglutenowe

26 sie 2014 - 12:55:53

Cytat
BlueOrchid
a ja bym chciala np jakis sklep ze zdrową żywnością ale w normalnych, w miarę przyzwoitych cenach... bo wiekszosc fajnych produktów tego typu kosztuje jakby były ze złota zrobione :/ np zwykle mleko od krowy kilka zł, mleczka roslinne kilkanascie zł.
Nie wiem jak jest z takimi bezglutenowymi produktami, ale pewnie podobnie.

Obczaj sobie http://www.friendlyfoodshop.pl/, jest mało znany, ceny myślę mają całkiem spoko jak na papu bez glutenu ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-26 12:56 przez Neron23.

Produkty bezglutenowe

19 wrz 2014 - 13:20:18

A może spróbujesz zamawiać produkty przez internet? :) Znam taką stronkę z jedzeniem ekologicznym, zawsze można spróbować:
http://sklepsmakosz.pl/produkty-zbozowe
Polecam :)

Produkty bezglutenowe

21 kwi 2015 - 10:19:03

Ja też zamawiam sporo w sklepach internetowych. Często produkty bezglutenowe są tańsze, no i jak się większe zakupy zrobi, to nie płacisz za kuriera/dowóz. Teraz diety bezglutenowe zrobiły się trendy, to i w sklepach więcej produktów w fajniejszych cenach. Jeszcze parę lat wstecz za produkty bezglutenowe płaciłam znacznie więcej, więc dla mnie spadek cen to znaczna oszczędność. No i wreszcie na rynku pojawiły się różne przekąski i słodycze bez glutenu w normalnych cenach. Ostatnio znalazła nowy sklep internetowy i naprawdę polecam, bo ceny produktów bezglutenowych są naprawdę fajne - www.oliwka24.pl/kategoria-produktu/produkty-bezglutenowe/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dietetyk