Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tycie Szok !!!

07 kwi 2014 - 17:34:38

Dzis weszlam na wage i normalnie zamarlam.
W ciagu 2 miesiecy przytyłam 7 kg;/
jem tyle co zawsze,a nawet mniej,cwicze. Kiedys bawet kg nie moglam przytyc. Co sie ze mna dzieje?
Do tego mam niskie cisnienie,temperature,ciagle jestem senna i wypadaja mi wlosy.
Czy moge byc na cos chora;/?
jutro chce isc z rana zrobic badnia hormonalne. Jakie najlepiej zrobic na takie objawy co mam.
Chce mi sie plakac,ze nic prawie nie jem i tyje;///
POmocy prosze,

Tycie Szok !!!

07 kwi 2014 - 17:37:11

Może problemy z tarczycą?

Tycie Szok !!!

07 kwi 2014 - 17:37:45

to u mnie norma. cwicze biegam jem 5 malych posilkow dziennie. Jem tak aby nie leżeć i nie kwiczeć ze sie przejadłam :D Jak pracowalam za biurkiem jadlam to samo, ale za malo ruchu mialam i przytylam 6 kg. masakra. znow biore sie za siebie. tylko jedz często ale malo. Na noc polecam owoce suszone.

Tycie Szok !!!

07 kwi 2014 - 17:39:02

Cytat
kla20
to u mnie norma. cwicze biegam jem 5 malych posilkow dziennie. Jem tak aby nie leżeć i nie kwiczeć ze sie przejadłam :D Jak pracowalam za biurkiem jadlam to samo, ale za malo ruchu mialam i przytylam 6 kg. masakra. znow biore sie za siebie. tylko jedz często ale malo. Na noc polecam owoce suszone.


nie zmieniałam ani sposobu odżywiania ani stylu życia...
Wiec nie wiem dlaczego tyle przytylam;/

Tycie Szok !!!

07 kwi 2014 - 17:39:15

jak już chcesz robic badania to tarczyca, zrób tsh i ft4 za jednym zamachem, albo najpierw tsh, a jak wyjdzie źle to wtedy ft4.

Tycie Szok !!!

07 kwi 2014 - 17:39:22

W ciąży się tyje ;D

Tycie Szok !!!

07 kwi 2014 - 17:39:40

Cytat
pralinka163
Cytat
kla20
to u mnie norma. cwicze biegam jem 5 malych posilkow dziennie. Jem tak aby nie leżeć i nie kwiczeć ze sie przejadłam :D Jak pracowalam za biurkiem jadlam to samo, ale za malo ruchu mialam i przytylam 6 kg. masakra. znow biore sie za siebie. tylko jedz często ale malo. Na noc polecam owoce suszone.


nie zmieniałam ani sposobu odżywiania ani stylu życia...
Wiec nie wiem dlaczego tyle przytylam;/

może zaczęłaś brac jakies leki ostatnio?

Tycie Szok !!!

07 kwi 2014 - 17:41:41

Możesz mieć policystyczne jajniki. "od powietrza" się tyje ;/ za dużo hormonów męskich.

Tycie Szok !!!

07 kwi 2014 - 17:43:15

najlepiej przejdź się do lekarza - on najlepiej będzie wiedział jakie badania trzeba zrobić

Tycie Szok !!!

07 kwi 2014 - 17:47:01

Mam ten sam problem, ostatnio bardzo schudłam a teraz z dnia na dzien staje sie coraz wieksza, mimo że jem mniej niż zwykle! :(

Tycie Szok !!!

07 kwi 2014 - 17:47:56

te wszystkie Twoje objawy wskazują że możesz mieć problem z niedoczynnością tarczycy, koniecznie zrób badania w tym kierunku

Tycie Szok !!!

07 kwi 2014 - 17:50:43

Powiedzcie mi dziewczyny jesli wiecie czy jak Tsh jest w normie ft4 obnizone to mozna miec niedoczynnosc tarczycy przy prawidlowym Tsh?

Tycie Szok !!!

07 kwi 2014 - 17:51:32

Cytat
kla20
to u mnie norma. cwicze biegam jem 5 malych posilkow dziennie. Jem tak aby nie leżeć i nie kwiczeć ze sie przejadłam :D Jak pracowalam za biurkiem jadlam to samo, ale za malo ruchu mialam i przytylam 6 kg. masakra. znow biore sie za siebie. tylko jedz często ale malo. Na noc polecam owoce suszone.

Na noc suszone owoce? Przecież to źródło cukrów, których przed snem nie powinno się jeść, gdy chce się schudnąć. Zamiast tego na kolację polecam twarożek 0% lub serek wiejski, jakąś lekką warzywną sałatkę, chrupkie pieczywo (ale bez przesady). Suszone owoce pasują mi bardziej na drugie śniadanie lub lunch, by później zapobiec łaknieniu słodyczy.

Tycie Szok !!!

07 kwi 2014 - 17:56:35

Ja mam tak jak Ty, wyszła na badaniu TSH niedoczynność tarczycy, biorę tabletki, myślałam, że schudnę dzięki nim, ale nic :/

Tycie Szok !!!

07 kwi 2014 - 17:59:33

Cytat
christina99
Cytat
kla20
to u mnie norma. cwicze biegam jem 5 malych posilkow dziennie. Jem tak aby nie leżeć i nie kwiczeć ze sie przejadłam :D Jak pracowalam za biurkiem jadlam to samo, ale za malo ruchu mialam i przytylam 6 kg. masakra. znow biore sie za siebie. tylko jedz często ale malo. Na noc polecam owoce suszone.

Na noc suszone owoce? Przecież to źródło cukrów, których przed snem nie powinno się jeść, gdy chce się schudnąć. Zamiast tego na kolację polecam twarożek 0% lub serek wiejski, jakąś lekką warzywną sałatkę, chrupkie pieczywo (ale bez przesady). Suszone owoce pasują mi bardziej na drugie śniadanie lub lunch, by później zapobiec łaknieniu słodyczy.


suszone owoce typu jabłka mają naturalne cukry, więc jedząc nawet garść wieczorem nic się nie stanie:) nawet całego jabłka nie zjesz. Także trzeba wybierać owoce bez dodatkowego cukru jak np chipsy bananowe, nie mylić z suszonymi bananami:)tego sztucznego pieczywa też nie polecam. Lepiej zjeść chleb orkiszowy lub razowy. Zdrowszy i naturalny. Polecam na fejsie grupę pogotowie dietetyczno - treningowe. doradzą co i w jakich ilościach jeść.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie można kupić foreverslim?