Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta przy cukrzycy

59 minut temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zdrowy tryb życia:)

20 mar 2014 - 00:31:38

-ja się nie przeziębiam w ogóle
-nie mam spadków cukry tak jak kiedyś tylko po prostu jestem głodna, a kiedyś miałam spadek cukru głód ręce mi się trzęsły, zimne poty
-brzuch mnie nie boli, nie mam biegunki, a zawsze miałam po weekendach szczególnie kiedy pozwalałam sobie na dużą dawkę słodyczy i niezdrowych przekąsek
-dużo ćwiczę to wiadomo ciało lepsze
-po roku poszłam do dentysty a ta , że żadnych ubytków, a kiedyś miałam zawsze jakiś przy każdej wizycie(nie jem słodyczy)

nie jem fast foodów, słodyczy,nie słodzę kawy i herbaty, nie piję czarnej herbaty, makarony tylko pełnoziarniste, jem dużo owoców, warzyw, ryby 2do4 razy w tygodniu, ja w ogóle nie jem produktów z konserwantami, przetworzonych rzeczy wszystko sama przygotowuje itp.

tak, zapomniałam dodać, że nie potrafię zrezygnować z wytrawnego wina w weekend czy dobrych piw tych niepasteryzowanych, niefiltrowanych, pszenicznych, ryżowych, no ale cóż życie jedno i nie da się ze wszystkiego rezygnować ;P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-20 00:36 przez bessi.

Zdrowy tryb życia:)

20 mar 2014 - 11:14:15

Cytat
bessi
-ja się nie przeziębiam w ogóle
-nie mam spadków cukry tak jak kiedyś tylko po prostu jestem głodna, a kiedyś miałam spadek cukru głód ręce mi się trzęsły, zimne poty
-brzuch mnie nie boli, nie mam biegunki, a zawsze miałam po weekendach szczególnie kiedy pozwalałam sobie na dużą dawkę słodyczy i niezdrowych przekąsek
-dużo ćwiczę to wiadomo ciało lepsze
-po roku poszłam do dentysty a ta , że żadnych ubytków, a kiedyś miałam zawsze jakiś przy każdej wizycie(nie jem słodyczy)

nie jem fast foodów, słodyczy,nie słodzę kawy i herbaty, nie piję czarnej herbaty, makarony tylko pełnoziarniste, jem dużo owoców, warzyw, ryby 2do4 razy w tygodniu, ja w ogóle nie jem produktów z konserwantami, przetworzonych rzeczy wszystko sama przygotowuje itp.

tak, zapomniałam dodać, że nie potrafię zrezygnować z wytrawnego wina w weekend czy dobrych piw tych niepasteryzowanych, niefiltrowanych, pszenicznych, ryżowych, no ale cóż życie jedno i nie da się ze wszystkiego rezygnować ;P
Oczywiście zawsze warto sobie jakiś mały grzeszek dla przyjemności zostawić;) Ja np. mogę nie jeść słodyczy ale moją okropna słabością są czekoladki Tiki Taki i czasem po prostu sobie na nie pozwalam, głównie w weekend:)

Zdrowy tryb życia:)

04 wrz 2014 - 20:17:53

Podstawa zdrowia to dostarczanie organizmowi wody




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-04 20:20 przez Martusia212.

Zdrowy tryb życia:)

26 mar 2015 - 17:38:18

Dokładnie tak jak napisałaś. Przejście na zdrowe odżywianie to nowy styl życia :) Ogólnie odkąd udało mi się schudnąć 17 kg i zaczęłam się zdrowo odżywiać poprawiło mi się samopoczucie, czuję się lekko i mam dużo więcej energii!!! Na moim blogu opisałam całą historię odchudzania jak i jest dział kuchnia, gdzie wykonywałam zdrowe posiłki na śniadanie, obiad czy kolację stronka www.schudnijsama.pl

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 3/5

Zdrowy tryb życia:)

27 mar 2015 - 21:36:09

Mojemu tacie często skacze cukier i raz w roku jeździ z tym i innymi schorzeniami do sanatorium. Zawsze są po takich pobytach znaczne poprawy ale raz w roku taka wycieczka to minimum. Właśnie przeglądam bazę http://esanatoria.eu/ bo w tym roku chce jechać w całkiem nowe miejsce tylko jeszcze trzeba dopasować czy są w danym miejscu zabiegi jakich potrzebuje.

Zdrowy tryb życia:)

27 mar 2015 - 21:59:30

Ja nie zwracam na to uwagi

Zdrowy tryb życia:)

08 maj 2015 - 13:26:18

Ja zmieniłam kilka nawyków i teraz czuję sie o wiele lepiej :) A mianowicie odstawiłam słodycze i zaczęłam co wieczór pić zielony koktajl oczyszczający. Wystarczylo :)

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 4/5

Zdrowy tryb życia:)

03 lip 2015 - 18:09:28

Sposobów na to jak szybko schudnąć jest bardzo wiele. Popatrz jak na nie reaguje Twoje ciało. Zacznij się zdrowo odżywiać. Poświeć trochę czasu na ruch. Wydaje mi się że wtedy najszybciej zobaczysz jakieś konkretne efekty.

[moderacja - link]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-06 09:55 przez moderator.

Zdrowy tryb życia:)

17 lip 2015 - 22:18:44

Treść posta została usunięta automatycznie

niezweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 5/5

Zdrowy tryb życia:)

25 wrz 2015 - 17:55:15

Bierzecie suplementy na pamięć i koncentrację? może polecicie jakieś naturalne metody poprawy funkcjonowania mózgu?:) zachęcam do zapoznania się z artykułem na temat pamięci - http://ginkofar.pl/pamiec-i-koncentracja/jak-poprawic-pamiec.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-25 17:55 przez patrycja_9.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

no co robie zle? ;(