Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

Gdzie się odchudzać w Warszawie?

05 mar 2014 - 09:52:46

Gdzie się odchudzać w Warszawie?
Macie może godne polecania miejsca/gabinety/salony odchudzania?

Szukam w sieci, ale albo trafiają się same tabletki odchudzające (nie dziękuję) do kupienia w sklepach, albo dietetycy, a dietę w sumie już mam ustawioną, tylko kiepsko działa cos.
Podobno na Alei Krakowskiej jest jakiś gabinet leczenia otyłości - ossamed/osamed? ale znalazłam o nich jedną opinię w tylko w sieci, i nie bardzo umiem się zdecydować.
Moze wiecie, albo odchudzałyście się w tym ossamedzie? Albo gdzieś?

Gdzie się odchudzać w Warszawie?

10 lip 2015 - 14:11:45

Ja się odchudzałam w naturhouse na Puławskiej http://www.naturhouse-polska.pl/adresy-centrow-nh/mazowieckie/warszawa/centrum-dietetyczne-naturhouse-pulawska/. Jeżeli chcesz zdrowo schudnąć, to koniecznie się do nich zwróć.

Gdzie się odchudzać w Warszawie?

10 lip 2015 - 14:49:15

Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania :)

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie się odchudzać w Warszawie?

22 lip 2015 - 15:12:48

Cytat
tamitami
Ja się odchudzałam w naturhouse na Puławskiej http://www.naturhouse-polska.pl/adresy-centrow-nh/mazowieckie/warszawa/centrum-dietetyczne-naturhouse-pulawska/. Jeżeli chcesz zdrowo schudnąć, to koniecznie się do nich zwróć.

Też polecałabym ci ich. Dietetyk jest świetny, wysłucha twoich problemów, doradzi. Na pewno znajdzie dla ciebie odpowiednia dietę.

Gdzie się odchudzać w Warszawie?

28 lip 2015 - 14:47:32

Tak mówicie, że warto w Naturhouse przy Puławskiej? Ja mam sporo do zrzucenia, może powinnam też się do nich przejść. Jak patrzę na ich stronę, to wygląda wszystko profesjonalnie.

Gdzie się odchudzać w Warszawie?

04 sie 2015 - 11:39:54

Cytat
Agnieszkakacz
Tak mówicie, że warto w Naturhouse przy Puławskiej? Ja mam sporo do zrzucenia, może powinnam też się do nich przejść. Jak patrzę na ich stronę, to wygląda wszystko profesjonalnie.

Zdecydowanie warto :) Pójdź na pierwsze spotkanie i sama się przekonasz.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 6/5

Gdzie się odchudzać w Warszawie?

06 sie 2015 - 14:27:13

Alergikom polecam [moderacja - link] w mojej rodzinie każdy skorzystał na diecie która jest tam opisana :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-06 14:40 przez moderator.

Gdzie się odchudzać w Warszawie?

27 sie 2015 - 13:08:53

Hej! Widziałam tutaj, że dziewczyny polecały Ci te centrum dietetyczne na Puławskiej. No cóż, muszę przyznać, że to był strzał w 10! Sama skorzystałam i nie żałuję ;)

Gdzie się odchudzać w Warszawie?

21 wrz 2015 - 14:34:35

Zdecydowanie dietetycy z NatureHouse.
Bardzo profesjonalne podejście. Bez efektu jojo i zdrowo.
Całkiem bezpieczne odchudzanie.
Polecam!

Gdzie się odchudzać w Warszawie?

13 lis 2015 - 08:31:09

Myślę, że będziesz zadowolona z efektów jakie możesz uzyskać stosując się odo zaleceń specjalistów z Naturhouse na Puławskiej, ja jestem dopiero na początku swojej przygody z odchudzaniem, ale moje obecne podejście do diety diametralnie się zmieniło.

Są profesjonalni to na pewno, ja im zaufałam i nie żałuje, minęły dwa miesiące od pierwsze wizyty i już straciłam pierwsze kilogramy, a nie zamierzam na tym poprzestać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-17 13:50 przez zamiastinnej.

Gdzie się odchudzać w Warszawie?

27 wrz 2023 - 10:47:49

Poproś o indywidualne dopasowanie zabiegów wyszczuplających oraz ujędrniających w https://www.facebook.com/StudioFiguraWawer lub pod numerem 669 665 085.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POST, czyli 40 dni bez słodyczy :)