Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

tabernakula sklep

29 sekund temu

zakupy internetowe

25 minut temu

Budowa domu

29 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Jak wam idzie odchudzanie ?

23 mar 2014 - 20:36:49

Przecież nie zamierzam tak całe życie tylko do tego momentu aż schudnę tyle ile zamierzam.

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

Jak wam idzie odchudzanie ?

24 mar 2014 - 15:32:36

Cytat
penda
Tutaj macie fajne sugestie, a w zasadzie całą receptę na odchudzanie - http ://zmaganiazodchudzaniem.blogspot.com/ Proste zasady, ale dające trwałą utratę nadwagi, o ile będzie systematyczność, tabletki, i faktycznie będziecie chciały się ruszać. Bez tego niestety nigdy trwale nie schudniecie!

powodzenia . . .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-24 15:33 przez Karolina301194.

Jak wam idzie odchudzanie ?

24 mar 2014 - 15:37:41

sun



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-17 14:38 przez katrina1995.

Jak wam idzie odchudzanie ?

24 mar 2014 - 15:42:55

Cytat
anulka0153
Przecież nie zamierzam tak całe życie tylko do tego momentu aż schudnę tyle ile zamierzam.

Ha, ha i efekt jojo gwarantowany. Odchudzanie nie polega na głodzeniu się, a potem powrotu do starych nawyków żywieniowych.

Jak wam idzie odchudzanie ?

24 mar 2014 - 15:44:17

Cytat
anulka0153
Przecież nie zamierzam tak całe życie tylko do tego momentu aż schudnę tyle ile zamierzam.
w takim razie owszem może i schudniesz tyle ile chcesz, ale twój organizm przestawi się na tryb oszczędny i totalnie spowolni metabolizm i jak tylko zaczniesz jeść normalnie to będzie robił zapasy i wszystko ci się pięknie odłoży w tkance tłuszczowej - klasyczyny efekt jojo. nie wspominając o tym że będziesz miała anemie i powypadają ci włosy. generalnie gratuluję głupoty.

Jak wam idzie odchudzanie ?

24 mar 2014 - 15:49:22

o, super drastyczna dieta a później efekt jojo z jeszcze większą wagą niż była...

Nie wiem jak wy chcecie schudnąć jedząc mało skoro organizm przy niedostatecznej ilości kalorii będzie się bronił i wszystko co będziecie zjadać będzie się magazynować. Taki przykład jakbym ja chciała schudnąć ze swoim wzrostem 168cm i wagą 57kg to powinnam spożywać ponad 1800 kalorii... Przy czym ważne jest czy większość tych kalorii pochodzi z cukrów czy białka, nie oszukujmy się;)
zdrowa dieta + ruch, a najlepiej ćwiczenia siłowe a jak bieganie to np pod górkę i skakanie po ławkach, murkach itp, żeby ten wysiłek był a efekty będą lepsze od tego jakbyście tylko truchtały przez 8km

Jak wam idzie odchudzanie ?

24 mar 2014 - 15:52:20

Moja koleżanka ostano chciała przejść na dietę kefirową czy jakoś tak że miała same kefiry i jogurty pić, ale nie wytrzymała i wieczorem pierwszego dnia odrobiła zaległości sporą kolacją ;p.
Ja już schudłam przeszło kilo :) piję herbatę zieloną i czerwoną i jak wcześni pisałam. Jem więcej owoców i warzyw (mam zamiar zacząć jeść więcej awokado ze względu no witaminy) piję więcej wody mineralnej, jem częściej a mniej. Nie katuję się jakoś okropnie głodówkami bo to daję raczej efekt jojo. :)

Jak wam idzie odchudzanie ?

24 mar 2014 - 21:08:06

Może i macie rację, ale nie mogę inaczej bo jak coś zjem to jeszcze bardziej czuję głód ;( Już nigdy nie doprowadzę się do takiej wagi, będę kontrolować codziennie swoją wagę.

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 6/5

Jak wam idzie odchudzanie ?

21 wrz 2014 - 20:29:42

A ja słyszałam, że jedna z bardziej skutecznych metod jest lipo laser.To teraz takie nowe rozwiązanie by skutecznie pozbyć sie tkanki tłuszczowej. Widziałam że tutaj http://www.vicihair.pl/ , wykonują takie zabiegi. Spokojnie , możesz o tym pomysleć. Z tego co czytałam efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Jak wam idzie odchudzanie ?

21 wrz 2014 - 20:40:08

Cytat
corkachaosu
Nie nic specjalnego nie robię, lato jest taką samą porą roku jak i jesień i zima i wiosna. Co za różnica?
dokładnie jak się dba o figurę i o ciało to przez cały rok a nie od święta czyt. na wakacje

niezweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 7/5

Jak wam idzie odchudzanie ?

14 gru 2014 - 13:36:01

Moim zdaniem warto pomyśleć o lipo laserze. To bardzo skuteczny sposób. Tutaj http://www.vicihair.pl/ je wykonuja. Rozbicie tkanki tłuszczowej zimnym laserem przynosi efekty podobno juz po 1 zabiegu

niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 3/5

Jak wam idzie odchudzanie ?

14 gru 2014 - 13:54:35

Ja od wrzesnia wzielam sie za siebie i postanowilam, ze schudne. ale dlugo trwalo niz spadly pierwsze 3kilogramy ;/ zniechecalam sie przez to. az odkrylam <moderacja, spam>. to najlepszy suplement jaki znam! tak przyspieszyl moj metabolizm ze zaczelam chudnac szybciej!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 13:56 przez moderator.

Jak wam idzie odchudzanie ?

14 gru 2014 - 14:16:12

a juz wchodziłam na to vicihair ;p ale widze ze to jakis denny spam ;p dziewczyny, skoro musza sie w ten sposob reklamować, to chyba jest słabe ;p

Jak wam idzie odchudzanie ?

14 gru 2014 - 14:44:06

Od niecałego tygodnia też się biorę za siebie. Mniej jem i ćwiczę przeważnie 2 razy dziennie rano i wieczorem, z ćwiczeniami Ewy Chodakowskiej. Raz w tygodniu robię przerwę.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Jak wam idzie odchudzanie ?

16 gru 2014 - 13:00:46

dziewczynki, schudłam około 20 kg bez głodzenia się i durnych diet kefirowych. Uwierzcie mi, jedyne co wam przeszkadza to nie geny, tylko lenistwo. zwykłe, pospolite le-ni-stwo.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dieta gacy co wy na to ?