Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nadmierny apetyt Pomóżcie !

14 lut 2014 - 19:05:48

Dziewczyny mam mega problem. Od jakiegos czasu mam straszne spadki cisnienia,temperature 34,35
I ten nadmierny apetyt zwlaszcza na slodycze. Az ciagnie mnie cos od srodka,wiem ze nie jest to normale,dlatego zwracam sie do was czy miala któras z was cos podobnego lub wie co to moze byc. Podejrzewam zaburzenia hormonalne,gdyz morfologia wyszla prawidlowo. Czy moge byc na cos chora, co warto zbadac?
chce porobic badania na wlasna reke,a pozniej pojsc do lekarza
pomozcie

nadmierny apetyt Pomóżcie !

14 lut 2014 - 19:09:05

Ja mam ostatnio to samo ....
a wcześniej cały tydzien brak apetytu ...nic kompletnie nie mogłam zjesc
a teraz mam taki apetyt jak za dwóch :( tez nie wiem czym to jest spowodowane

nadmierny apetyt Pomóżcie !

14 lut 2014 - 19:13:47

Zmiany temp. przekraczające normę (36) mogą prowadzić do zaburzeń regulacji procesów fizjologicznych zachodzących w organizmie. Za regulowanie i utrzymanie temperatury odpowiada ośrodek termoregulacji, który znajduje się w mózgu (w podwzgórzu).

Udaj się do lekarza rodzinnego i wykonaj podstawowe badania laboratoryjne: morfologię, badania biochemiczne krwi i moczu.
Wśród schorzeń, które mogą być przyczyną obniżonej temperatury ciała zalicza się: niedokrwistość, zaburzenia endokrynologiczne, niedoczynność tarczycy. Jednak rozpoznanie może postawić lekarz po dokładnym zbadaniu i wykonaniu dodatkowych badań, dlatego radzę udać się po poradę do swojego lekarza.

nadmierny apetyt Pomóżcie !

14 lut 2014 - 19:19:55

ktos jeszcze ?

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

nadmierny apetyt Pomóżcie !

14 lut 2014 - 19:23:11

dziewczyna ci właśnie wszystko napisała, a ty się dalej pytasz o porady? coś jest nie tak, pomoże ci lekarz, a nie 'znachorki' z forum.

nadmierny apetyt Pomóżcie !

14 lut 2014 - 19:25:33

Kaszpirowskie nie jesteśmy, nie leczymy przez monitory.
Lekarz i badania.

nadmierny apetyt Pomóżcie !

14 lut 2014 - 19:59:14

latwo mowic

nadmierny apetyt Pomóżcie !

14 lut 2014 - 20:03:22

też tak miałam i okazało się, że mam chorą tarczycę. idź jednak do lekarza. on Cię skieruje na badania i się wszystkiego dowiesz.

nadmierny apetyt Pomóżcie !

14 lut 2014 - 20:04:10

ja zawsze mam niską temperaturę, poniżej 35stopni

nadmierny apetyt Pomóżcie !

14 lut 2014 - 20:28:02

tarczyce zbadaj tylko dokładnie, nie samo tsh ale też t3 i t4, bo czasem tsh jest prawidłowe, a te pozostałe nie bardzo.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z wypróżnianiem podczas odchudzania.