Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co powiecie?

07 lut 2014 - 18:16:21

hej
co pwoiecie o blonniku pokarmowym ?
moja ciocia kupuje w aptece taka paczuszke na dzien (wyglada to jak chrupki czy ciastka)
i mowi, ze nie odczuwa po tym glodu
co o nim powiecie jakie są jego zalety?

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

co powiecie?

07 lut 2014 - 18:20:21

ja niewiele, bo ja z błonnika to tylko płatki owsiane wcinam czasami, no zdrowe ponoć i całkiem zjadliwe ;)

co powiecie?

07 lut 2014 - 18:24:21

dziewczyny jadlyscie kiedys "zacierki"? stara taka nazwa ale to jest na mleku:) bardzo to lubie tylko, ze te zacierki są na mące i jajku robione ;( codziennie bym je jadla ale chyba tuczace są ? jak myslciie?

co powiecie?

07 lut 2014 - 18:29:44

ja nie cierpię błonnika w takiej postaci

co powiecie?

07 lut 2014 - 18:31:10

ja jem blonnik. Czasami kupuje takie wlasnie chrupki w duzym kartonowym opakowaniu, a tak to pije jeliton- naturalny blonnik, male saszetki zalewa sie woda i wypija.
Bardzo zdrowe, wazny skladnik dla organizmu. Czy chamuje glod to w sumie nie wiem jakos nei zwracam uwagi na to bo ja i tak malo jem ale podobno to pecznieje w brzuchu wiec na pewno jakos dziala sycąco.
Dziala na przemiane materii, metabolizm i takie tam poczytaj w necie ma wiele plusów.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

co powiecie?

07 lut 2014 - 18:33:21

Cytat
czikitek
dziewczyny jadlyscie kiedys "zacierki"? stara taka nazwa ale to jest na mleku:) bardzo to lubie tylko, ze te zacierki są na mące i jajku robione ;( codziennie bym je jadla ale chyba tuczace są ? jak myslciie?

bardzo dobre te zacierki, ja je jem też na rosole, mniam ;)
oj tam tuczące, spali się jakoś ;)

co powiecie?

07 lut 2014 - 18:47:51

Ja jem błonnik w tabletkach, nie cierpię tych płatków, kiedyś jadłąm w proszku ale już mi bokiem wychodził.

co powiecie?

07 lut 2014 - 18:56:14

Cytat
czikitek
dziewczyny jadlyscie kiedys "zacierki"? stara taka nazwa ale to jest na mleku:) bardzo to lubie tylko, ze te zacierki są na mące i jajku robione ;( codziennie bym je jadla ale chyba tuczace są ? jak myslciie?


JEDZ, codziennie...
Dobrodziejstwo tego odczujesz w wieku - powiedzmy - późnym.
Osteoporoza na pewno Cię ominie, a jedno jajko i garść mąki to w końcu też witamina D3 i zdrowe węglowodany.
ZACIERKI sa super

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Blogi o zdrowym odżywianiu