Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Picie soku z marchwi

07 lut 2014 - 14:08:37

Witajcie dziewczyny, czy jest tutaj jakaś miłośniczka soku z marchwi? Czy faktycznie systematyczne picie tego soku wpływa korzystnie na kolor skóry?? Od dzisiaj zaczęłam pić sok z marchwi i jestem ciekawa czy rzeczywiście są po nim zadowalające efekty

Picie soku z marchwi

07 lut 2014 - 14:11:17

piłam soki zmarchwi ,jak leżałam w szpitalu ,dla wzmocnienia ,piłam 2 tygodnie codziennie ,i zrobiłam się tak zólta wręcz ,ze myśleli ze mam zóltaczke:) pij ale. nie za dużo ,bo brzydko to wygl;ąda jak będziesz pic codziennie to kilka dni i już ci sie kolor zmieni

Picie soku z marchwi

07 lut 2014 - 14:15:17

Ja piłam go kiedyś bardzo dużo i robiły mi się żółte ślady np. między palcami na dłoniach ;p ale lubię go, piję, lecz mniej niż kiedyś ;)

Picie soku z marchwi

07 lut 2014 - 14:20:43

ja pije od 2miesiecy marchwiowy i nie widzę różnicy,więc zmieniłam na marchew-seler ;)

Picie soku z marchwi

07 lut 2014 - 14:25:38

picie soku z marchweki daje fajny kolor skory, ale pamietaj pij go z umiarem np.3 razy w tyg a nie codziennie bo sok z marchewki szkodzi na wątrobe.

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

Picie soku z marchwi

07 lut 2014 - 14:27:16

piłam kiedyś codziennie wielką butle soku marchwiowego, miałam po nim żółte dłonie, stopy i buzie.

Picie soku z marchwi

07 lut 2014 - 14:32:33

ja slyszlam ze na ciemny odcien skory pomaga picie soku z marchwi i burakow, ale nie probowalam :D

Picie soku z marchwi

07 lut 2014 - 14:40:19

A znacie jakieś inne skuteczne metody żeby karnacja była ciemniejsza?? Nie mam jasnej ale chciałabym mieć trochę ciemniejszą. Solarium odpada, za bardzo zniszczyło mi skóre

Picie soku z marchwi

07 lut 2014 - 14:47:24

w aptekach mozna kupic mieszanki z liści dębu:) dodaje sie je do kąpieli i one przyciemniaja skore :) daja efekt opalenizny ale nie warto przesadzac i kąpać sie w tym codziennie :)

Picie soku z marchwi

07 lut 2014 - 14:58:22

Moja babcia swojego czasu na okrągło piła sok z marchwi i miała pamiętam żółte ręce, wszyscy się pytali od czego :P

Picie soku z marchwi

07 lut 2014 - 15:00:37

Swego czasu piłam codziennie i miałam żółte plamy na skórze. Teraz pije 3 razy w tygodniu i cera jest minimalnie ciemniejsza ale co ważniejsze jest gładsza:)

Picie soku z marchwi

07 lut 2014 - 15:18:51

Szkoda, ze się te plamy wielu z was porobiły. Mam nadzieję, że jak będę z umiarem pić ten sok to nie nabawie się zółtych plam ;0

Picie soku z marchwi

07 lut 2014 - 15:24:21

Ja piłam codziennie i skóra faktycznie była jakby żółtsza, ale znów bez przesady, nie wyglądało to źle :)

Picie soku z marchwi

07 lut 2014 - 15:27:06

ja jadłam ok. 2/3 marchewki dziennie przez 2 miesiące, miałam żółte dłonie ale już mija. 1 marchewka to tylko 10 kac a ja jestem na diecie więc myślałam, ze pomoże ale nie podoba mi się mój kolor skóry:(( więc Koniec z marchewką:))

Picie soku z marchwi

07 lut 2014 - 15:41:30

ja swego czasu piłam codziennie przecierowy sok z marchwi i miałam troche bardziej pomarańczową skórę, z tymże ja naturalnie mam brzoskwiniową cerę z żółtym pigmentem, wiec efekt byl tylko wzmocniony. Najwieksza roznica byla widoczna na dłoniach, zwlaszcza w porownaniu z kims kto mial je porcelanowo-białe :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co powiecie?