Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

Pogrzeb

28 minut temu

free spin za rejestracje

godzinę temu

Własny salon fryzjerski?

dzisiaj o 12:18

srebrna biżuteria

dzisiaj o 12:06

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

moja super dieta :D

02 lut 2014 - 12:43:58

Cytat
agacia_r
To normalny sposób odżywiania się, a nie dieta :/

Widzę, że niektórzy powinni sięgnąć po słownik, dieta to nie tylko odchudzanie, samo słowo dieta oznacza właśnie jakiś tam sposób odżywiania.

moja super dieta :D

02 lut 2014 - 13:14:51

Odwieczna wojna między wegetarianami lubującymi się EKO, a mięsożercami. Dajcie spokój sobie i dajcie żyć innym. Nie o tym był wątek zresztą.

moja super dieta :D

02 lut 2014 - 13:53:02

Do kazdego postu dodajesz slowo "paniczne". Mowienie o tym, ze kurczak jest znacznie mniej zdrowy niz warzywa to "panika"? Dziwne. Autorka jak i kazdy inny tak naprawde wie, co sie kryje za tym co je, wiec niech dokona wyboru i zobaczy co przyniesie odpowiednie rezultaty.

moja super dieta :D

02 lut 2014 - 14:05:54

Cytat
juliar123
SERIO TU SĄ WARIATKI. CHCĘ SCHUDNĄĆ TYLKO 2KG BO I TAK WAŻĘ TYLKO 49 KG A TU NAGLE JESTEM ZAATAKOWANA. CHCIAŁAM TYLKO WIEDZIEĆ CZY 200 KCAL TO AŻ TAK DUŻO? NIE CHCĘ SCHUDNĄĆ JAK WIĘKSZOSĆ Z WAS 20 KG..... BOOOŻE

po pierwsze wylacz CapsLock, bo nie da sie tego czytac. A po drugie zachowujesz sie nie uprzejmie, jestes niemila i obrazazasz forumowiczki nazywajac je WARIATKAMI... moze moderatorzy Ci przemowia do rozumu?

moja super dieta :D

02 lut 2014 - 14:10:04

wiesz są serki waniliowe homogenizowane w biedrze czasem, które mają 0 % tłuszczu :) mój chłopak czasem sobie na nie pozwala

moja super dieta :D

02 lut 2014 - 14:27:19

Ahh Ci wegetarianie którzy jedzą rybę i ten ból dupy żeby wszystkim głosić wszem i wobec jakie mięso jest złe ale łosoś i pryskane warzywa jami

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co na pieczywo dukana