Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

moja super dieta :D

02 lut 2014 - 10:57:08

Słuchajcie dziewczyny. Jestem na fajnej dietce, wiadomo zero słodkiego, fastfoodów, smażonego, gazowanego itd. Jem dużo warzyw, kurczak, owoce itd. Pije bardzo dużo niegazowanej wody. Jednak mam problem z nabiałem. Lubię w ciagu dnia zjeść serek wanilinowy, który ma 210 kcal. Czy to aż taki duży grzech? Próbowałam zastąpić go serkiem wiejskim czy naturalnym, ale nie mogę znieść tego smaku. Więc co o tym myślicie?

moja super dieta :D

02 lut 2014 - 11:00:17

i co to za super dieta ?

ja tez niejem slodyczy 2 lata ani fast foodow ani gazowanych napojow, cwicze takzs

niewiem dlaczego twierdzisz ze to super dieta ...


ja niejem 2 lata tez chleba i ziemniakow i zyje

super dieta to bylaby gdybys podawała jakis jadlospis

moja super dieta :D

02 lut 2014 - 11:01:17

o jezu nie przesadzaj, chciałam zaciekawić wątkiem -,- a ta się sapie. Ja nie jem ziemniaków itd już kilka lat więc to nic nowego, ale chcę schudnać jeszcze 2 kg

moja super dieta :D

02 lut 2014 - 11:02:18

najważniejsze w diecie są makroskładniki , jeśli twój serek mieści się w twoim zapotrzebowaniu na białko węglowodany i tłuszcze to nie ma problemu, jeśli zaś któryś z tych składników wykracza poza twoje dzienne zapotrzebowanie to musisz go wyeliminować z diety lub obciąć jakiś inny posiłek tak aby wszystko się zgadzało

moja super dieta :D

02 lut 2014 - 11:02:19

To normalny sposób odżywiania się, a nie dieta :/

moja super dieta :D

02 lut 2014 - 11:02:22

Kurczak to ''super dieta''? Zastąp to łososiem i wtedy możesz to nazwać zdrową dietą. Lepiej zjedz zamiast serka jogurt, przez to że spaczyłaś sobie smak serkami waniliowymi pewnie nie będzie ci smakował naturalny, ale tylko ten jest w 100% pożyteczny dla organizmu.

moja super dieta :D

02 lut 2014 - 11:03:12

tak tak czepiajcie się, chyba buźka ':D' pokazuje, że to ironia. Szkoda tylko, że każda taka mądra a nie umie pomóc hahaha

Cytat
ludziorka
Kurczak to ''super dieta''? Zastąp to łososiem i wtedy możesz to nazwać zdrową dietą. Lepiej zjedz zamiast serka jogurt, przez to że spaczyłaś sobie smak serkami waniliowymi pewnie nie będzie ci smakował naturalny, ale tylko ten jest w 100% pożyteczny dla organizmu.
nie mogę jeść łososia...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-02 11:03 przez juliar123.

moja super dieta :D

02 lut 2014 - 11:06:09

A to czemu? Dziwne, kurczak faszerowany toksynami i hormonami tak, a zdrowy łosoś nie.

moja super dieta :D

02 lut 2014 - 11:06:24

Cytat
juliar123
o jezu nie przesadzaj, chciałam zaciekawić wątkiem -,- a ta się sapie. Ja nie jem ziemniaków itd już kilka lat więc to nic nowego, ale chcę schudnać jeszcze 2 kg

a ta sapie ?

co to za wyrazenia ?

brak kultury - jesli ci jej brak to po co piszesz na forum ?

po prostu ci napisalam co mysle

chcesz schudnac to sie rusz i chudnij

mmy pisaniem ci nie pomozemy

kazdy musi intywidualnie dobierac skladniki bo kazdemu potrzeba czego innego

moja super dieta :D

02 lut 2014 - 11:08:47

Wystarczy chciec , schudnąć i zdrowo sie odzywiac :D troche sportu, spacery itp i juz waga spada . Mam kolezanke co schudla z 20 kg i do tej pory nie wiem jak to zrobiła mowila tylko ze je do 18 ostatni posiłek

niezweryfikowana
Posty: 865
Ostrzeżenia: 1/5

moja super dieta :D

02 lut 2014 - 11:09:18

Ja od dwóch tyg mam zdrową dietę ... jak mam smak na słodkie rzeczy to jem jogurt naturalny z pomarańczą lub jabłkiem do godz 13 (nie jadam więcej niż 1200 kalorii, 4 posiłki i czuje się najedzona ).... 6x w tyg ćwiczę z trenerkami na youtube ok 40 min ... mam nadzieje że schudnę (5 miesięcy po porodzie jestem- nie karmię piersią) u mnie problemem jest picie dużej ilości płynów, przy córce zapominam ...

moja super dieta :D

02 lut 2014 - 11:10:45

Tylko Amator odpowiedziała dziewczynie na pytanie. Po co te teksty typu "To nie jest super dieta..", "Ja nie jem tego i tego i żyję...". Czy autorka pytała kto czego nie je i co sądzicie o jej diecie? Nie. I nagle wielce oburzone jak dziewczyna się zaczęła bronić.

moja super dieta :D

02 lut 2014 - 11:13:02

szybko do kościółka wyspowiadać sie po zjedzeniu serka i po problemie ;)) atak serio to dodaj 45min ruchu dziennie do swojej diety i możesz jesc serek, ja uwielbiam taki z lidla który ma 400g może kojarzysz, ma 9g białka na 100g także spoko, lepszy od Danio itp które maja jakioes 4g białka albo wmniej juz nie pamietam . Nie patrz tak na kalorie a bardziej zwracaj uwagę na wartości odżywcze i skład :)

moja super dieta :D

02 lut 2014 - 11:13:21

SERIO TU SĄ WARIATKI. CHCĘ SCHUDNĄĆ TYLKO 2KG BO I TAK WAŻĘ TYLKO 49 KG A TU NAGLE JESTEM ZAATAKOWANA. CHCIAŁAM TYLKO WIEDZIEĆ CZY 200 KCAL TO AŻ TAK DUŻO? NIE CHCĘ SCHUDNĄĆ JAK WIĘKSZOSĆ Z WAS 20 KG..... BOOOŻE

moja super dieta :D

02 lut 2014 - 11:16:57

Jedz zdrowo, nadal unikaj słodyczy, fast foodów itp :) ale jak najdzie Cie na serek to oczywiście zjedz go sobie. Nie odmawiaj sobie takich przyjemności. Tylko nie zapomnij spojrzeć co ten serek ma w sobie. Są firmy które dodają dużo syfów a inne są pyszne i zdrowe np. Serek z SM Siedlce. Dziewczyny nigdy nie zapominajcie, że nie najważniejsza jest dieta i głodówka a jedzenie WSZYSTKIEGO (co zdrowe) żeby zapewnić wszystko organizmowi :)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

owoc granatu