Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Płakać mi się chcę !!!!;(

31 sty 2014 - 12:37:32

Hej. Dziewczyny muszę się komuś wyżalić i może któraś z Was tak miała... nigdy nie byłam chudą osobą 70 kg ale od wrzesnia miałam napady głody potrafiłam kupić gotowe spagethi oraz 6 eklerów i je od razu zjejść ( tak mogłam codziennie ) i w końcu wypadło mi na wadzę 100 !!!!!!! Masakra co ja zrobiłam ze sobą , nie chce już tak ale powiedzcie mi jak opanowac te napady głodu :(:( od dzisiaj jestem na diecie i już byłam pływać . Biorę się za siebie :( :) /b]

Płakać mi się chcę !!!!;(

31 sty 2014 - 12:39:03

zrób badania na trzustkę, bo jesteś na prostej drodze do cukrzycy...

Płakać mi się chcę !!!!;(

31 sty 2014 - 12:39:52

ojej! zabierz się za siebie i to porządnie.70 kg to już bardzo dużo-a setka?

Płakać mi się chcę !!!!;(

31 sty 2014 - 12:41:33

dokładnie zrob sobie badania . najszybciej. ja nawiewnej ważyłam 74 kg ..
i nie chce nigdy wiecej. schudłam 20 i czuje sie o wiele lepiej .:-)
Sport zdrowe odżywianie i mniej jeść żadna tam dieta
jedz kolacje 3 godziny przed snem ja osobiscie jem do 18 .
powodzenia

Płakać mi się chcę !!!!;(

31 sty 2014 - 12:42:35

Najważniejsze że już wzięłaś się za siebie- basen to dobry krok. Zrób sobie tabelę aktywności i codziennie stawiaj sobie jakiś cel np. godzina szybkiego spaceru, godzina pływania itd.

zweryfikowana
Posty: 106
Ostrzeżenia: 1/5

Płakać mi się chcę !!!!;(

31 sty 2014 - 12:44:13

zrob badania bo takie napady głodu nie sa normalne przez taki czas, sama mam tak czasem ale to trwa gora jeden dzień.
na jakiej diecie jesteś? najlepiej zmien nawyki zywieniowe wtedy bez diety schudniesz:)

Płakać mi się chcę !!!!;(

31 sty 2014 - 12:45:50

ja uważam że powinnaś pójść do dietetyka, ułoży Ci posiłki i będzie kontrolował, jak zaczniesz się sama drastycznie odchudzać możesz nie tylko zaszkodzić jeszcze bardziej swojemu zdrowiu ale też szybko mieć efekt jojo. Co innego chcieć zgubić 10-15 kg samemu, ale już 40 (tak zakładam?) to trzeba wiele miesięcy systematycznej pracy...

Płakać mi się chcę !!!!;(

31 sty 2014 - 12:46:15

powinnas iść do psychologa -do specjalisty od zaburzeń odżywiania bo wydaje mi się, ze cierpisz na "kompulsywne objadanie się"- poczytaj na ten temat i odpowiedz sobie na pyt. czy Cię to dotyczy. Najpierw musisz sobie to wszystko poukładać w głowie bo inaczej szybko polegniesz

zweryfikowana
Posty: 1.065
Ostrzeżenia: 1/5

Płakać mi się chcę !!!!;(

31 sty 2014 - 12:47:26

trzymam kciuki za silną wolę:)

Płakać mi się chcę !!!!;(

31 sty 2014 - 13:31:25

Ja ważyłam 73kg 1,01,2014 i moim celem jest zgubienie 5-10kg.pierwsze co to zmieniłam trochę nawyki żywienia,nie jem ziemniaków,zamiast tego kasza jaglana,jęczmienna i gryczana.Dużo owoców i warzyw,woda niegazowana i zielona herbata,żadnych fast food,sól kuchenną zamieniłam na sól morską.Żadnych paluszków i chpsów.A co do ćwiczeń ważna jest systematyczność najlepiej 30min ćwiczeń codziennie,ja wybrałan nordic walking chodzę 2km dziennie,i biegam 300-500m truchtem,razem zajmuje mi to 30-40min.Pozatym lubię czasem skubnąć coś slodkiego.Jutro się będę ważyć i zobaczę na co poszedł mój wysiłek.Spróbuj też zieloną kawę,tylko nie daj się nabrać na te reklamy w necie 10kg w miesiąc a 200gram kawy 135zł.Ja czasami piję kawę zieloną,może mnie nie odchudza ale czuję sie po niej lżejsza mniej ociężała i otępiała,nadmieniam że piję ją sporadycznie i niewiem jaki daje efekt codzienne picie.Napewno w smaku jest inna niż czarna kawa,ja swoją kupiłam na www.natura24.pl za 1kg zapłaciłam 28zł niemielona.A z tymi napadami miałam podobnie,nieraz jeszcze nie dopada ale wtedy owoce idą w ruch,po kilku dniach jak zaczniesz pilnować jedzenia to ustąpią,ale na wszelki wypadek idź na badania.Ważne jest też zjedzenie śniadania bo to energia na cały dzień a za ćwiczenia najlepij się brać 2-3godziny po posiłku

zweryfikowana
Posty: 958
Ostrzeżenia: 1/5

Płakać mi się chcę !!!!;(

31 sty 2014 - 13:33:05

też rok temu jak stanełam na wadze sie przeraziłam 88kg...
na dzien dzisiejszy waze 69kg przy wzroście 172 cm ;]
nie jest złe
moja wymarzona waga to 65

Płakać mi się chcę !!!!;(

31 sty 2014 - 13:35:48

ja od 7 stycznia jestem na diecie, albo raczej ograniczam jedzenie i schudłam już 2,6kg. Moje założenia: jem normalnie, 4-5 posiłków, zmniejszam porcje tak na 3/5 tego co jadłam, na kolacje jem coś białkowego, staram się jeść  do 19 nie ważne, że kładę się spać o 24, piję wodę. Oczywiście jak mam ochotę na słodkie to po obiedzie zjem jedno oreo, czy jedną tabliczkę czekolady. Nie czuję się jakbym była na diecie. Dodatkowo zdarzyło mi się wyskoczyć na festiwal pizzy i się wcale nie oszczędzałam.

Płakać mi się chcę !!!!;(

31 sty 2014 - 13:38:25

Cytat
mysia666
też rok temu jak stanełam na wadze sie przeraziłam 88kg...
na dzien dzisiejszy waze 69kg przy wzroście 172 cm ;]
nie jest złe
moja wymarzona waga to 65


kochana to i tak dobra waga,ja 73 a wzost 164

Płakać mi się chcę !!!!;(

31 sty 2014 - 13:40:01

przede wszystkim zrób badania, a potem oddaj komuś wszystkie pieniądze np. mamie, żebyś nie miała za co kupować żarcia i zeby Cię nic nie kusiło.

Płakać mi się chcę !!!!;(

31 sty 2014 - 13:40:59

ja jestem zatem chora psychicznie :)
mam 170 cm w tej chwili 59 kg a cel 50 :/ nie krzyczcie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

moja super dieta :D