Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ocet jabłkowy nie jest szkodliwy...ja pijąc 3 razy dziennie przed jedzeniem

schudłam przez 3 miesiące 8kg.

bralam ocet jablkowy w tabletkach przez co zanikla mi miesiaczka,o dziwo po odstawieniu wszystko wrocilo do normy :-) jesli chodzi o spadek wagi to faktycznie daje dobre rezultaty ;-)
ocet moze dzialac wspomagajaco przy zbilansowanej diecie i wysilku fizycznym,ale NAPEWNO nie jest to spsob na zrzucenie kilogramow bez zmiany stylu zycia... tzn nie licz na to ze objadajac sie slodyczami i zapijajac octem bedziesz chudla.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-27 19:23 przez brilliantynka.

Ja nie wiem ale kiedyś czytałam w internecie historie dziewczyny która odchudzała sie octem jabłkowym i dostała białaczki od tego...

Wszystkim używjącym grauluję głupoty ;/...

tez slyszalam podobne historie... nie wiem czy to prawda czy nie ale napewno picie octu nie da zadnych efekto bez wlozenia w odchudzanie odrobiny wysilku. a ile wazysz i masz wzrostu ze chcesz sie odchudzac ?
cholerka,to nie jest tak do konca glupie bo ocet jablkowy przyspiesz metabolizm co jak wiadomo ulatwia gubienie kilogramow. napewno jes to lepsza alternatywa od picia octu spirytusowego o czym takze slyszalam... jednak tak jak pisalam wczesniej ,zaden ocet czy tez inne wspomagacze nie odchudza nas ot tak bo one jedynie WSPOMAGAJA odchudzanie w polaczeniu z niskokaloryczna dieta :-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-27 19:31 przez brilliantynka.

Stosowalam i nei polecam. Nerki po tym siadaja. Polecam lepiej pic czerwona herbate tak okolo 2l dziennie oczywiscie taka bez zadnych dodatkow cytrusow czy innych. Poczatkowo smak jest bardzo ziemisty, ale mozna sie zaakceptowac

cholerka,to nie jest tak do konca glupie bo ocet jablkowy przyspiesz metabolizm co jak wiadomo ulatwia gubienie kilogramow. napewno jes to lepsza alternatywa od picia octu spirytusowego o czym takze slyszalam... jednak tak jak pisalam wczesniej ,zaden ocet czy tez inne wspomagacze nie odchudza nas ot tak bo one jedynie WSPOMAGAJA odchudzanie w polaczeniu z niskokaloryczna dieta :-)
no czerwona herbatka pyszna i faktycznie dobra przy odchudzaniu :-) Dobre rezultaty daje stara sprawdzona metoda ,czyli nie jadanie kolacji :-) sama wiem jak ciezko tego dokonac bo wieczorami z nudow che sie jesc ale po miesiacu takich wyzeczen juz widacefekty :-)
no czerwona herbatka pyszna i faktycznie dobra przy odchudzaniu :-) Dobre rezultaty daje stara sprawdzona metoda ,czyli nie jadanie kolacji :-) sama wiem jak ciezko tego dokonac bo wieczorami z nudow che sie jesc ale po miesiacu takich wyzeczen juz widacefekty :-)
no czerwona herbatka pyszna i faktycznie dobra przy odchudzaniu :-) Dobre rezultaty daje stara sprawdzona metoda ,czyli nie jadanie kolacji :-) sama wiem jak ciezko tego dokonac bo wieczorami z nudow che sie jesc ale po miesiacu takich wyzeczen juz widacefekty :-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-27 19:40 przez brilliantynka.

Boże, widzisz, a nie grzmisz....

Moja ciocia piła ocet jabłkowy, dokładnie jedna łyżka stołowa na szklankę i bardzo sobie chwaliła. Schudła sporo zwłaszcza z brzuszka. Po jakis czasie odsatwiła, nie było żadnych efektów ubocznych i teraz kiedy znów przytyła zamierza pic przez jakis czas. Ale nie mam pojęcia czy to jedna szklanka czy dwie i o jakich porach....
Jeszcze tylko dodam, ze czasami warto się pomęczyć i ćwiczyć, spacerować ale nie warto ryzykować bo zdrowie mamy jedno:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-27 19:45 przez basiawx1.

ja chciałam spróbować ale przez gardło mi nie przeszło, nawet z zatkanym nosem..bleeee

świnstwo !!!

polecam aktywność fizyczną i stopniową redukcję kalori :)

a nie truć się jakimiś specyfikami, bez wkładu własnego się nie schudnie , każdy by chciał wypić jakiś specyfik i schidnąć:D

nie ma tak propsto :)[ jeżeli oczywiście chce się być po tym zdrowym ]

pozdrawiam :)

studenkta dietetyki :)

polecam tez picie soku z kaputy kiszonej,moja kolezanka swego czasu pila ten specyfik i naprawde baaardzo wychudla...

dzisiaj zakupiłam ten ocet...ciekawe czy pomoże. Z umiarem oczywiście:)
Czy wiecie ile na dzień powinn się go wypić.
Gdzieś tutaj czytałam że na szklanke wody 1 łyżka...?

Mój kolega to pił 2 razy dziennie rozcięczone w wodzie i faktycznie bardzo dużo schudł, ja próbowałam lecz nie mogłam się przełamać aby to pić.. ;(

mam pytanie : czy ciemny chleb mniej tuczy? czy tak naprawde jest jeszcze gorszy niz jasny? hmm
i jakas z szafowiczek napisala,ze bialy chleb powoduje celulit ,pierwsze slysze? o.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Działanie przypraw w diecie :)