Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

transportery taśmowe

32 minut temu

sprawdzony stomatolog

35 minut temu

sklep detailingowy

59 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

justyna6062 odstawi ocet i wziąć się, że normalne odchudaie..

niezweryfikowana
Posty: 340
Ostrzeżenia: 1/5

Moja mama chciała się tym odchudzać, ale dietetyk jej odradził... podobno źle wpływa na zdrowie ...

zweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 1/5

staraj się jeść mniejsze porcje.
Ostatni posiłek 3\4godz przed snem dodatkowo jakieś ćwiczenia w domu:)
ja np biegam wieczorami 40min

ja się nie wypowiem ,bo jeszcze warna dostane.

Cześć Wam :)
Właśnie zaczęłam pić ocet jabłkowy (czytałam bardzo dużo o tym na internecie, same zalety), moja siostra jakoś pół roku temu to piła, to schudła bardzo dużo, mam nadzieję, że mi też się uda! ;)
jak mi idzie..
a więc..
ŚNIADANIE: szklanka wody z łyżeczką octu (na czczo) i monte (serek) :P
OBIAD: to samo + ok. 3 ciastka..
KOLACJA: szklanka wody z łyżeczką octu
no i w ciągu dnia 1.5l wody i dwie zielony herbaty z grejpfrutem..
trochę drastycznie jak na początek, ale raczje wytrzymam tak dalej
no i wiadomo, że będę urozmaicać jedzenie.. owoce, warzywa itp :)
BO PO OCCIE W OGÓLE NIE MAM APETYTU! ;)
jak na razie to rewelacja!
odezwę się w najbliższym czasie jak będą rezultaty,
a MUSZĄ BYĆ! :)
pozdrawiam i życzę Wam szybkiego schudnięcia Laski :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-01 19:57 przez notak.

Cytat
agata74
Cytat
kociaczek1104
no własnie dośc dużo bo powstrzymuje apetyt, łaknienie na słodycze i najważniejsze nie powwoduje efektu jojo :)
poczytaj wiecej w necie na ten temat a potem wypisuj glupoty . ocet jak wiadomo jest szkodliwy i prowadzi do odwapnienia kosci . jak chcesz sie odchudzic to zacznij jesc normalnie , cwiczyc a nie szukasz taniego i szybkiego sposobu i to raczej sposob na wykonczenie swojego organizmu a potem pisza laski wlosy mi wypadaja , mam problemy zdrowotne . zacznijcie dbac o swoje cialo ale z glowa a nie ....

Jak się ma naście lat, to nie myśli się o zdrowiu tylko o cm w pasie, biodrach i wadze poniżej normy.
Szkoda, że opamiętanie przychodzi jak trzeba urodzić dziecko, a w najgorszym wypadku gdy przyjdzie nieoczekiwanie choroba, a dzieci jeszcze małe.
Dzisiaj żadna z Was nie zastanawia się nawet co to cukrzyca i osteoporoza.
Przyjdzie jednak czas, że odchowacie swoje dzieci (do nastu lat) i same będziecie jeszcze czuły się młode - tylko zdrowie będzie nie to.
I cóż, że plastyka galopuje do przodu, że zmarszczek na twarzy nie będzie skoro w biodrze endoproteza, a w torebce glukometr.
Nasze mamy - to zupełnie inny materiał genetyczny.
W ich młodości nie było takiego kultu dla sylwetki (jak dzisiaj), tyle chemii w żywności, a i tak nie jedna boryka się z cukrzycą i osteoporozą.
Na zdrowie pracuje się latami.
Lepiej mniej, a częściej jeść i gubić kilogramy wolniej , ale za to bezpiecznie dla organizmu.

Szlachetne zdrowie... nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-01 20:27 przez pola55.

podobno pomaga :P ciotka mojej koleżanki piła i duuuzo schudła, pije dalej i utrzymuje swietna figurke mimo dwóch ciąż. wiec chyba działa :D:D

Brałam tabletki Aplefit jakiś rok temu. Na mnie działały. Schudłam 7 kg w przeciągu trzech miesięcy. Wiem, że może się to wydawać mało, ale według mnie lepiej chudnąć mniej i wolniej, niż zbyt szybko i zbyt dużo. Wtedy nie stosowałam żadnej diety, jedynie ograniczyłam jedzenie słodyczy i ilości spożywanych posiłków. Tydzień temu znowu zamówiłam te tabletki i mam nadzieję, że wraz z dietą, jaką zaczynam już od jutra pomogą.
Polecam Wam tabletki Aplefit, tylko musicie pamiętać, że tak naprawdę bez diety nie dadzą oczekiwanego rezultatu.
Postanowiłam teraz rozpocząć dietę kopenhaską i brać te tabletki, gdyż są wakacje i nie muszę chodzić do szkoły. Bo nie okłamujmy się- chodząc do szkoły czasem trudno jest schudnąć i być na diecie, ponieważ nasz mózg wtedy nie pracuje tak, jak pracować powinien :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-22 14:13 przez nataliasordyl3.

Moja kolezanka na nim schudla i to sporo,ja od dzis pije go 2 razy dziennie przed posilkiem (sniadaniem.obiadem jak ta kolezanka).
Ale przyznam ze szczeroscia,ze w maju zakupilam hula hop z masazerem i w maju wazylam 53 kg,a teraz prawie 47 kg.

Nie polecam octu jabłkowego na dłuższą metę, chyba, że do sałatek. Pity z wodą i miodem przez dłuższy okres po prostu "wypala gardło", a nie jest to przyjemne. Powoduje nadkwasotę żołądka, wieczne zgagi..
Jeśli już chcecie pić ocet to dodawajcie po kilka kropel do dietetycznego jedzenia, lekkiej zupy, ale nie pijcie go w nadmiernych ilościach. Pamiętam swój stan i potworny palący, wręcz wyżerający ból gardła jak raz napiłam się prosto z butelki... Odradzam. ;)

Do osób, które myślą o nabyciu suplementów diety :) Warto szukać środków z chromem. Hamuje apetyt i co ważne chęć na słodycze. Duży wybór środków w niższej niż w sklepach cenie jest na mmo.pl . Kupowałam tam suplementy i wszystko było w porządku :) Ocet jabłkowy też polecam brać jednak w kapsułkach. Nie są drogie bo kosztują ok. 10 zł.

dZIEWCZYNY OCET JABŁKOWY JEST SUPER! tylko trzeba wiedziec jak go urzywac, czasem faktycznie mozna podraznic przełyk dlatego przed tym powinno sie wypic łyżeczkę oleju lnianego zzaby nawilżyc przełyk, ocet najlepiej zrobic samemu w domu (do słoika wrzucic umyte obierkli ze zdrowych jabłek i zalac wodą z cukrem (na szklanke wody 2 łyżki cukru)słoik przykryć gazą i odstawic na 2 tygonie nie urzywać metalowych sztućców wszytsko drewniane! bo inaczej zajdzie reakcja chemiczna) pomyślcie logicznie co wam moze byc z obierek jablek wody i cukru? to NIE ZASZKODZI w zaden sposób pzreciez jest naturalny to tak jak by wam kompot zaszkodził!. pic 3 razy dziennie (na pół szklanki wody 2 łyzki octu mozna z łyżką miodu wypic) przed sniadaniem obiadem i przed snem. nie ma szybko efektów ale trzeba byc cierpliwym zaleca sie 3miesiace stosowania i beda widoczne efekty. miedzy posiłkami zjesc jakis owoc i warzywa np. jablko surowa marchew orzechy urzywac posiekana pietruszke pestki dyni jesc dania jak najmniej przetworzone mozna wspomódz sie zielem z pokrzywy (wywarem). bardzo wazna jest systematycznosc. Polecam bo efekty sa rewelacyjne!
łyżkę oleju lnianego na czczo i po kłopocie poczytaj w książkach szczególnie zielarskich



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-12 10:57 przez kruszynka1989.

ja slyszalam ze to tylko zaspokaja glod to znaczy nie czujesz sie glodna po tym no i jednoczesnie chyba chudniesz skoro mniej jesz:)

Cytat
annanova
jod ma podobne działanie jak ocet jabłkowy, ale brałam dwa dla lepszego efektu. no i oba się w jakiś sposub uzupełniają. a zaszkodzic nie mogą bo to nie jest żadna chemia. a mnie poleciła znajoma lekarka,

co Ty chrzanisz!!!jak nie wiesz, nie pisz durnot!hormony tarczycy są jedynymi które zależą od czynnika zewnętrzenego jakim jest jod, hormony te pełnią liczne funkcje ale odpowiadają również za metabolizm, dlatego jeśli nie dostarczymy organizmowi odpowiedniej dawki, metabolizm może być zaburzony. natomiast co do octtu,ale takiego zwykłego spiryt. znam przypadek śmiertelny, dlatego postaw bardziej na suplementacje, zdrowe odżywianie i ćwiczenia. w życiu nie ma nic za darmo;))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-12 11:55 przez morelia10.

Coś strasznego! Komu wpadło do głowy, żeby odchudzać się w ten sposób? Przecież jest tyle różnych metod... A ocet jak każdy wie, jest bardzo szkodliwy dla ludzkiego organizmu i należy go bardzo ograniczać! Chociaż o jabłkowym nie słyszałam...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zielona herbata a odchudzanie