Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ocet jabłkowy jest na pewno jakimś rozwiązaniem. Mi pomagał.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Nie mam raczej za bardzo doświadczena w tym temacie. Dlatego też niezbyt będę mógł pomóc...

mysle ze taki ocet jest nie zdrowy ale nie wiem pisze tylko to co mi sie wydaje

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 1/5

A czemu nie jest zdrowy? Badania mówią co innego... Ja teraz sama robię ocet jabłkowy.

Jak dla mnie od octu jabłkowego się nie schudnie. Można go pić, ale i tak na odchudzanie wpływ ma dieta. Za to ocet jabłkowy fajny jest na oczysczanie organizmu, więc i tak i tak polecam.

A czy zamiast jabłkowego można zastosować ocet winny?

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Nigdy nie słyszałem o takiej metodzie. Wydaje się to być bardzo ciekawą opcją. A korzystacie np. z jakichś suplementów? Mówię tutaj o wspomagaczach odchudzania takich jek to <moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-07-03 22:05 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

Jakoś nie mogę uwierzyć, że to coś daje.

A czy zamiast jabłkowego można stosować ocet balsamiczny

Probowalam go pic ale szczerze nie widzialam jakis super efektow.

Ja piję od dosyć dawna ocet jabłkowy na czczo, ale ma raczej marginalny wpływ na odchudzanie.

też piłam łyżke na czczo, ale nie wydaje mi sie zeby jakos diametralnie obnizyl mi wage

ostanio widziałąm na TVN jak Małgorzata Rozenek czy teraz Majdan ma swój program jak wraca do formy po dziecku no i wskoczyła na wagę ma 61 kg !!!! i odchudza się i torturuje to oczy zrobiłam to ile chce ważyć 30 kg hehe ja miałam o wiele więcej więc jak masz taki problem jak Ja a nie Pani Rozenek polecam Ci nic nie robić ... a jesli masz rzeczywiście nadwagę to polecam CI kanabialice bo podejrzewam że tak tortutorać się nie będziesz mieć sił... bo nikt ci za to nie bedzie płacił jak tej Pani

OCet jabłkowy najlepiej pić tak na 15-20 minut przed posiłkiem

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zdrowe odchudzanie