Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ile to kosztuje i gdzie można kupić?

nie, raczej nie, jadłam normalnie.

Cytat
girlin3d
moja kuzynka piła. Litrami. I podobno właśnie przez to, teraz nie może zajść w ciążę. Nie polecam.
to ona pewnie piła, ale ocet winny albo coś innego....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-10 21:10 przez annanova.

Treść posta została usunięta automatycznie

byl juz ten temat

No ok. Możliwe, że wszystkie te niepożądane skutki picia/łykania octu jabłkowego to prawda. Ale jest on przecież składnikiem wszystkich innych złożonych środków na odchudzanie (Slim Figura, Linea itp). A słyszałam wypowiedź lekarza, że brane w odpowiedni sposób (jak zresztą każde leki) nie są niebezpieczne, tj. można je brać długo (np. przez okres kilku lat) tylko według zaleceń (lekarza/ ulotki).

no własnie myla pojęcia!!! ale niech im bedzie!! przecież tutaj nikt nikogo nie namawią do używania tylko pytam o wasze przeżycia!!!

Cytat
paolciaa11
Cytat
AnuLkaSL90
Ile to kosztuje i gdzie można kupić?
w aptece widziałam ostatnio za 14 zł :)
A to w butelce? ile tego jest? :P

Cytat
kociaczek1104
agata74-nie mam zamiaru stosować tego pól roku czy nawet 3 mies!!!
chce wypróbować najdłużej orzez mies!! a wciągu takiego krótiego czasu na bank nie nałape sie żadnej choroby co najwyżej wyreguluje przemiane materii i wyrobie prawidłowe nawyki żywieniowe!! ty piszesz o ludziach którzy stosowali ten ocet x czasu a anie z głową!! CO ZA DUŻO TO NIE ZDROWO!!!!!! kazdy to wie!!! a czytałas o pozytywnych skutkach spozywania octu jabłkowego??
wyobraz sobie ze czytalam ale jak slysze watki ocet i odchudzanie to ja wiem ze sie skonczy na tym ze bedziesz chciala za wszelka cene w miesiac zrzucic 10 kg . odchudzanie owszem ale z glowa i z bilansowana dieta a nie ocet za miast posilku lub inne siuwaksy . ocet pomaga w wiazaniu tluszczu jest wspomagaczem odchudzania .

mogę polecic jeszcze tabletki z ananasa do ssania. są bardzo smaczne jak cukierki. ssac po posiłku.

A moja mama miała zaparcia po tym

zweryfikowana
Posty: 732
Ostrzeżenia: 3/5

To naprawdę działa ?? Ile na tym mozna zrzucic ?? Można około 20 kg ??

nawet nie wiedzialam ,ze takie cos istnieje :D super jutro ide do apteki kupic :D

dziewczyny !!! jedzcie ananasa.....

Treść posta została usunięta automatycznie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DIETETYCZNE JEDZENIE - POMYSŁY