Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

hej sluchajcie czy któraś miała "do czynienia" ;) z odchudzaniem z pomocą tego specyfiku??
jeli tak jakie są wasze spostrzerzenia?? czy na serio efekty sa zadziwiające??
z góry dzięki za szczere odp
pozzdrawiam.....
aha nie prosze o wypowiedzi tych które mają zamiar wygłaszać mi reprymende na ten temat wogóle go nie próbowały tylko te które na sobie testowały :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-07 02:11 przez moderator.

Ile przy tym można zrzucić >?

Piłam,nawet smaczny ale czy odchudza...nie wiem:).

Ja znam osobiście osobę, która po takim odchudzaniu nabawiła się anemii i cukrzycy.

no własnie dośc dużo bo powstrzymuje apetyt, łaknienie na słodycze i najważniejsze nie powwoduje efektu jojo :)

ja kiedyś brałam ocet jabłkowy w tabletkach i dodatkowo jod , też w tabletkach i w dwa miesiące chudłam prawie o dwa rozmiary. polecam.
polecam też chrom organiczny. też chamuje apetyt na słodycze. i to skutecznie, bo ja bardzo lubię słodycze, a jak biorę chrom to może leżec stos czekoladek , a i tak nie zjem. bo nie mam ochoty....... ;-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-10 21:00 przez annanova.

Cytat
kociaczek1104
no własnie dośc dużo bo powstrzymuje apetyt, łaknienie na słodycze i najważniejsze nie powwoduje efektu jojo :)
poczytaj wiecej w necie na ten temat a potem wypisuj glupoty . ocet jak wiadomo jest szkodliwy i prowadzi do odwapnienia kosci . jak chcesz sie odchudzic to zacznij jesc normalnie , cwiczyc a nie szukasz taniego i szybkiego sposobu i to raczej sposob na wykonczenie swojego organizmu a potem pisza laski wlosy mi wypadaja , mam problemy zdrowotne . zacznijcie dbac o swoje cialo ale z glowa a nie ....

a jod to co daje przy odchudzaniu??
a co do anemi to można jej się nabawić przy piciu zwykłego octu!! ten jabłkowy ma inne właściwości i nie zabija krwinek czerwonych

moja ciocia w młodości tak robiła a teraz ma osteoporozę.
nawet lekarze stwiedzili że to od tego octu.
NIE POLECAM !!

Cytat
annanova
ja kiedyś brałam ocet jabłkowy w tabletkach i dodatkowo jod , też w tabletkach i w dwa miesiące chudłam prawie o dwa rozmiary. polecam.
Ale mialas dodatkowo jakąś dietke?

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

moja babcia z ciotka sie odchudzaly jedna i druga chora na watrobe

moja kuzynka piła. Litrami. I podobno właśnie przez to, teraz nie może zajść w ciążę. Nie polecam.

jod ma podobne działanie jak ocet jabłkowy, ale brałam dwa dla lepszego efektu. no i oba się w jakiś sposub uzupełniają. a zaszkodzic nie mogą bo to nie jest żadna chemia. a mnie poleciła znajoma lekarka,

agata74-nie mam zamiaru stosować tego pól roku czy nawet 3 mies!!!
chce wypróbować najdłużej orzez mies!! a wciągu takiego krótiego czasu na bank nie nałape sie żadnej choroby co najwyżej wyreguluje przemiane materii i wyrobie prawidłowe nawyki żywieniowe!! ty piszesz o ludziach którzy stosowali ten ocet x czasu a anie z głową!! CO ZA DUŻO TO NIE ZDROWO!!!!!! kazdy to wie!!! a czytałas o pozytywnych skutkach spozywania octu jabłkowego??

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DIETETYCZNE JEDZENIE - POMYSŁY