Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak na razie nie widzę wiosny.

Oho,czyli teraz mamy modę na picie octu :D

nom, najlepiej to byłoby ćwiczyć stale i regularnie i cały czas a ocet stosować jako taki wzmacniacz przemiany materii. moja mama kiedyś stosowała i działało... schudła 3kg tylko na tym (bez cwiczen)...
IILadyMII jak piłaś? sam?

Cytat
RudaMalpaaa
nom, najlepiej to byłoby ćwiczyć stale i regularnie i cały czas a ocet stosować jako taki wzmacniacz przemiany materii. moja mama kiedyś stosowała i działało... schudła 3kg tylko na tym (bez cwiczen)...
IILadyMII jak piłaś? sam?

lyzeczke octu jablkowego na szklanke wody i do tego miod , podobno wtedy ocet jest lepiej przyswajalny.

acha, dzięki :) w takim rozcieńzeniu nie wydaje mi się zeby bylo az tak nie dobre jak tu ktos mówił ale pewnie się myle :)

ja pilam ocet jablkowy (szklanka wody i lyzeczka octu))
nie daje efektow nie polecam !

Cytat
moniulka175
ocet okropny kupilam i wylalam nie moglam tego pic nei chcialo mi przez gardlo przejsc;/ ale od kwietnia chce zaczac jesc adipex

tylko skad zabrac adipex ;/

tylko nie wiesz, czy masz zdrowa trzustke, bo jesli nie (a jest sporo osob, ktore tego nie wiedza), to skracasz sobie zycie. Ale i tez wątroba wysiada po takim czyms.Samo to, ze 'ocet', powinna sie zapalic lampka. Nie polecam

ja po nim mialam straszne uczulenie ;/

racja racja... a do tego jeszcze pewnie problemy z zoladkiem... chyba poszukam treningow z Chodakowska ostatnio niezwykle popularna haha:)

niezweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 1/5

ja kupiłam ocet jabłkowy w tast.pl na próbę w celach tylko i wyłącznie gotowanie, a zauważyłam, że ubywa mi kilogramów, 1 na miesiąc/ dwa miesiące, ale zawsze.

dziwne mi się to wydawało, bo się nie odchudzam, aż odkryłam, że to przez ten olej - także chyba warto :)

Cytat
agata74
Cytat
kociaczek1104
no własnie dośc dużo bo powstrzymuje apetyt, łaknienie na słodycze i najważniejsze nie powwoduje efektu jojo :)
poczytaj wiecej w necie na ten temat a potem wypisuj glupoty . ocet jak wiadomo jest szkodliwy i prowadzi do odwapnienia kosci . jak chcesz sie odchudzic to zacznij jesc normalnie , cwiczyc a nie szukasz taniego i szybkiego sposobu i to raczej sposob na wykonczenie swojego organizmu a potem pisza laski wlosy mi wypadaja , mam problemy zdrowotne . zacznijcie dbac o swoje cialo ale z glowa a nie ....

akurat ocet jabłkowy nie jest szkodliwy;) spirytusowy tak ale nie jabłkowy
ja pije ocet jabłkowy od dłuższego czasu bo gdzieś na jakims blogu wyczytałam ze pomaga i spróbowalam schudłam 8kg w ciągu 2 miesięcy normalnie zabilo mi apetyt, mało jem pewnie dlatego tyle chudne.i o to wlasnie chodzilo;) i dobrze działa na prace jelit (przynajmniej w moim przypadku).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-02 23:27 przez PamelCiaa.

bla bla bla... ja brałam ocet jabłkowy w tabletkach i faktycznie ogranicza ilość spożywanego pokarmu co za tym idzie schudłam.
Brałam przed 2 miesiące i zyje . nic mi się nie stało wątroba sprawna i żołądek też.

Cytat
PamelCiaa
Cytat
agata74
Cytat
kociaczek1104
no własnie dośc dużo bo powstrzymuje apetyt, łaknienie na słodycze i najważniejsze nie powwoduje efektu jojo :)
poczytaj wiecej w necie na ten temat a potem wypisuj glupoty . ocet jak wiadomo jest szkodliwy i prowadzi do odwapnienia kosci . jak chcesz sie odchudzic to zacznij jesc normalnie , cwiczyc a nie szukasz taniego i szybkiego sposobu i to raczej sposob na wykonczenie swojego organizmu a potem pisza laski wlosy mi wypadaja , mam problemy zdrowotne . zacznijcie dbac o swoje cialo ale z glowa a nie ....

akurat ocet jabłkowy nie jest szkodliwy;) spirytusowy tak ale nie jabłkowy
ja pije ocet jabłkowy od dłuższego czasu bo gdzieś na jakims blogu wyczytałam ze pomaga i spróbowalam schudłam 8kg w ciągu 2 miesięcy normalnie zabilo mi apetyt, mało jem pewnie dlatego tyle chudne.i o to wlasnie chodzilo;) i dobrze działa na prace jelit (przynajmniej w moim przypadku).
zdrowy jest ale jako dodatek do salatek a nie do picia , to tak samo jak panny kupuja zarodki tasiemca i lykaja bo sie po nim swietnie chudnie . swietne chudniecie jest wtedy gdy zmienisz swoje myslenie co do zywienia a nie faszeruje sie pseudo cud prochami, pije swinstwa chemiczne poto tylko ze mu sie nie chce dupy ruszyc z fotela i pociwczyc oraz zmienic nawyki zywieniowe. wam jest potrzebny taki trener jak osmin hernandes ktory sie nie patyczkuje i nie opierdziela ze swoimi kilentami

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dieta Margarita stosował ktoś??