Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

polecany dentysta

3 minuty temu

elektryka sklep

8 minut temu

wakacje last minute

24 minut temu

Budowa domu

48 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak na razie nie widzę wiosny.

Oho,czyli teraz mamy modę na picie octu :D

nom, najlepiej to byłoby ćwiczyć stale i regularnie i cały czas a ocet stosować jako taki wzmacniacz przemiany materii. moja mama kiedyś stosowała i działało... schudła 3kg tylko na tym (bez cwiczen)...
IILadyMII jak piłaś? sam?

Cytat
RudaMalpaaa
nom, najlepiej to byłoby ćwiczyć stale i regularnie i cały czas a ocet stosować jako taki wzmacniacz przemiany materii. moja mama kiedyś stosowała i działało... schudła 3kg tylko na tym (bez cwiczen)...
IILadyMII jak piłaś? sam?

lyzeczke octu jablkowego na szklanke wody i do tego miod , podobno wtedy ocet jest lepiej przyswajalny.

acha, dzięki :) w takim rozcieńzeniu nie wydaje mi się zeby bylo az tak nie dobre jak tu ktos mówił ale pewnie się myle :)

ja pilam ocet jablkowy (szklanka wody i lyzeczka octu))
nie daje efektow nie polecam !

Cytat
moniulka175
ocet okropny kupilam i wylalam nie moglam tego pic nei chcialo mi przez gardlo przejsc;/ ale od kwietnia chce zaczac jesc adipex

tylko skad zabrac adipex ;/

tylko nie wiesz, czy masz zdrowa trzustke, bo jesli nie (a jest sporo osob, ktore tego nie wiedza), to skracasz sobie zycie. Ale i tez wątroba wysiada po takim czyms.Samo to, ze 'ocet', powinna sie zapalic lampka. Nie polecam

ja po nim mialam straszne uczulenie ;/

racja racja... a do tego jeszcze pewnie problemy z zoladkiem... chyba poszukam treningow z Chodakowska ostatnio niezwykle popularna haha:)

niezweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 1/5

ja kupiłam ocet jabłkowy w tast.pl na próbę w celach tylko i wyłącznie gotowanie, a zauważyłam, że ubywa mi kilogramów, 1 na miesiąc/ dwa miesiące, ale zawsze.

dziwne mi się to wydawało, bo się nie odchudzam, aż odkryłam, że to przez ten olej - także chyba warto :)

Cytat
agata74
Cytat
kociaczek1104
no własnie dośc dużo bo powstrzymuje apetyt, łaknienie na słodycze i najważniejsze nie powwoduje efektu jojo :)
poczytaj wiecej w necie na ten temat a potem wypisuj glupoty . ocet jak wiadomo jest szkodliwy i prowadzi do odwapnienia kosci . jak chcesz sie odchudzic to zacznij jesc normalnie , cwiczyc a nie szukasz taniego i szybkiego sposobu i to raczej sposob na wykonczenie swojego organizmu a potem pisza laski wlosy mi wypadaja , mam problemy zdrowotne . zacznijcie dbac o swoje cialo ale z glowa a nie ....

akurat ocet jabłkowy nie jest szkodliwy;) spirytusowy tak ale nie jabłkowy
ja pije ocet jabłkowy od dłuższego czasu bo gdzieś na jakims blogu wyczytałam ze pomaga i spróbowalam schudłam 8kg w ciągu 2 miesięcy normalnie zabilo mi apetyt, mało jem pewnie dlatego tyle chudne.i o to wlasnie chodzilo;) i dobrze działa na prace jelit (przynajmniej w moim przypadku).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-02 23:27 przez PamelCiaa.

bla bla bla... ja brałam ocet jabłkowy w tabletkach i faktycznie ogranicza ilość spożywanego pokarmu co za tym idzie schudłam.
Brałam przed 2 miesiące i zyje . nic mi się nie stało wątroba sprawna i żołądek też.

Cytat
PamelCiaa
Cytat
agata74
Cytat
kociaczek1104
no własnie dośc dużo bo powstrzymuje apetyt, łaknienie na słodycze i najważniejsze nie powwoduje efektu jojo :)
poczytaj wiecej w necie na ten temat a potem wypisuj glupoty . ocet jak wiadomo jest szkodliwy i prowadzi do odwapnienia kosci . jak chcesz sie odchudzic to zacznij jesc normalnie , cwiczyc a nie szukasz taniego i szybkiego sposobu i to raczej sposob na wykonczenie swojego organizmu a potem pisza laski wlosy mi wypadaja , mam problemy zdrowotne . zacznijcie dbac o swoje cialo ale z glowa a nie ....

akurat ocet jabłkowy nie jest szkodliwy;) spirytusowy tak ale nie jabłkowy
ja pije ocet jabłkowy od dłuższego czasu bo gdzieś na jakims blogu wyczytałam ze pomaga i spróbowalam schudłam 8kg w ciągu 2 miesięcy normalnie zabilo mi apetyt, mało jem pewnie dlatego tyle chudne.i o to wlasnie chodzilo;) i dobrze działa na prace jelit (przynajmniej w moim przypadku).
zdrowy jest ale jako dodatek do salatek a nie do picia , to tak samo jak panny kupuja zarodki tasiemca i lykaja bo sie po nim swietnie chudnie . swietne chudniecie jest wtedy gdy zmienisz swoje myslenie co do zywienia a nie faszeruje sie pseudo cud prochami, pije swinstwa chemiczne poto tylko ze mu sie nie chce dupy ruszyc z fotela i pociwczyc oraz zmienic nawyki zywieniowe. wam jest potrzebny taki trener jak osmin hernandes ktory sie nie patyczkuje i nie opierdziela ze swoimi kilentami

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dieta Margarita stosował ktoś??