Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 23 24 25 26 27 ... 29 30 -->

Witam przeczytałam w internecie o occie jabłkowym że prawdopodobnie wspomaga przy odchudzaniu czy któraś z was stosowała lub słyszała.

Bałabym się takiego odchudzania, ocet jabłkowy - pity - nie wiem w jakiej ilości, ale pewno codziennie, może Ci nieźle żołądek,wątrobę podrażnić. Niemądra dieta moim zdaniem.
Chcesz schudnąć? Zacznij pić cherbaty - zieloną i czerwoną - bezpieczniejsze napewno a wierz mi że pomagają. Pij po każdym większym- tłustszym posiłku. Do tego aerobik, albo ćwieczenia w domu i schudniesz napewno.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-15 09:02 przez atomowa.

jest już taki temat na forum. osobiście bym nie przełknęła, bo ma obrzydliwy smak z wodą. moja siostra tak schudła kilka kg

Może tabletki na bazie octu jabłkowego?

odradzam, można sobie trwale uszkodzić wątrobę

moja kolezanka piła,wcale nie schudła,wiec uwazam że szkoda sie truć :<
natomiast polecam picie 1,5 l wody z Aqua Slim

wspomaga ale z umiarem

Mama mojego byłego jest lekarka i sama piła ocet jabłkowy zeby schudnac. 2 łyżki na szklanke przegotowanej wody 2-3 razy dziennie. Ja rowniez pilam, na początku ochydne, potem człowiek się przyzwyczaja, niestety pilam go krotko,wiec o efektach nie powiem, wywolam mi krwawienie 3 razy w jednym miesiacu (chociaz glowy sobie nie dam uciac ze to przez niego.) W kazdym razie po zobaczeniu tego tematu, chyba znow zaczne ;p

ja polecam, już kiedyś robiłam kurację octem ale przeczytałam gdzieś, że musi być to ocet zrobiony w domu (mam takie szczęście,że moja mama robi go na jesień butelkami)żebyśmy mieli pewność,że jest naprawdę zdrowy i zrobiony wyłącznie z jabłek.

hej dziewczyny :)
w związku ze zbliżającą się wiosną do głowy przyszło mi odchudzanie i magiczna moc octu jabłkowego :)
czy któraś z Was stosowała? i jak? jakie proporcje?:)

ocet okropny kupilam i wylalam nie moglam tego pic nei chcialo mi przez gardlo przejsc;/ ale od kwietnia chce zaczac jesc adipex

czyli ocet w tabletkach?:) a mieszałaś z woda czy sokiem? ja nawet nie wiem do końca jaki to smak ale domyślam się że nie miły jak to ocet...

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

a o co chodzi z tym octem? Też się przyłączam do zrzucenia opon zimowych ;) Wczoraj za mną pierwszy trening z Chodakowską, było ciężko ale wytrwałam do końca ;D

tego nie da się pic,okropność

ja pilam przez jakis czas i zadnych efektow nie widzialam... no ale kazdy ma inny organizm. Wg mnie dobry spalacz + MŻ + ćwiczenia i efekt murowany ;) bez żadych chorych diet po których i tak wraca się do wcześniejszej wagi,,,

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dietetyczne sałateczki ;)