Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

to i ja podbijam bo sie z chęcia dowiem tego ;]

no to jak ?:>
nikt nie powie o wadach tego cudenka ?: > >>>

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

stosowalam kiedys- ale nic a nic nie schudlam..... jedyne co to tylko bolal mnie po nim brzuch- nie polecam

schudlam 40 kg nie jedzac od 15 w ciagu 2 miesiecy:)

na forum ktore dziewczyna podala napisal ktos ze na dluzsza mete moze uszkodzic sluzowke zoladka ;)

Hmm moja kolezanka stosowała, bardzo schudła ale bardzo mało jadła więc w sumie nie wiem czy jej pomógł;p

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Cytat
Ajjc
stosowalam kiedys- ale nic a nic nie schudlam..... jedyne co to tylko bolal mnie po nim brzuch- nie polecam

schudlam 40 kg nie jedzac od 15 w ciagu 2 miesiecy:)

Kusi mnie wizja schudnięcia ale po 15 mi najlepiej smakuje ... :)
Kiedyś może się skuszę:)

Cytat
Ajjc
stosowalam kiedys- ale nic a nic nie schudlam..... jedyne co to tylko bolal mnie po nim brzuch- nie polecam

schudlam 40 kg nie jedzac od 15 w ciagu 2 miesiecy:)

W dużych ilościach na pewno szkodzi. Za dużo kwasu w żołądku może powodować początkowo zgagę, a później wrzody żołądka itp..
Co do octu jabłkowego i tego czy dzięki niemu się chudnie czy też nie są podzielone opinie.
Według mnie to tylko pic na wodę i nabijanie kabzy przez firmy, które go produkują.

Nie ma takiego mechanizmu, żeby ocet jabłkowy spalał kalorie, znaczyłoby to, że spalałby tkankę tłuszczową a tak nie jest. Jeśli ocet jabłkowy wspomaga odchudzanie, to w niewielkim procencie i to tylko na początku odchudzania. Większe efekty można uzyskać stosując dobrze zbilansowana dietę i zwiększenie aktywności fizycznej.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

Cytat
nbbo
Cytat
Ajjc
stosowalam kiedys- ale nic a nic nie schudlam..... jedyne co to tylko bolal mnie po nim brzuch- nie polecam

schudlam 40 kg nie jedzac od 15 w ciagu 2 miesiecy:)

Kusi mnie wizja schudnięcia ale po 15 mi najlepiej smakuje ... :)
Kiedyś może się skuszę:)[/quote

ja znowu wroce do tej dietki po porodzie;) w sumie to nie dietka... zawsze malo jem po 15...ale jak chce schudnac to po 15 tylko pije.. leci szybko..w dol i co wazne nie wraca...a jak po 2 latach przybedzie mi 2 kg przy normalnym jedzeniu stosuje ja przez miesiac i spokoj znowu na 2 latka

ja nigdy w życiu nie spróbuje sie nawet napić tego. U mnie w mieście, jest kobieta co odchudzała się na tym przez baaardzo długi okres czasu. Teraz jest cała pożółkła, pomarszczona, skóra na samych kościach. Musi non stop się ruszać i zachowywać jakąkolwiek formę aktywności fizycznej bo inaczej zanikły by jej, i tak już nieliczne, mięsnie a wtedy wózek inwalidzki. Żal mi jej, na prawdę biedna jest. ZA każdym razem jak ją widzę, to łza ciśnie mi się do oczu, no bo jakby nie było, doprowadziła się do tego stanu na własne życznenie.

Niestety nie istnieje jedna, prawdziwa dla wszystkich odpowiedź na to pytanie.

Efekty stosowania każdego środka wspomagającego odchudzanie, nie tylko octu jabłkowego zależą bowiem od wielu czynników, takich jak między innymi:

indywidualne tempo przemiany materii
tolerancja suplementu diety przez organizm
częstotliwość przyjmowania suplementu
jakość suplementu (zalecamy stosowanie naturalnego, samodzielnie przygotowanego octu jabłkowego zamiast tabletek)
stosowana dieta
jakość i ilość uprawianej aktywności fizycznej
historia dotąd przyjmowanych suplementów diety
wieku.
Każdy organizm inaczej reaguje na przyjmowane suplementy.

Ponieważ ocet jabłkowy ma silne działanie odwadniające, utrata kilogramów będzie widoczna zwłaszcza w początkowym etapie jego stosowania- nie należy jednak cieszyć się z efektu odchudzającego- na początku nie tracisz tłuszczu.

Nie należy także pod żadnym pozorem przekraczać zalecanej dawki (przyjmujemy, ze wynosi ona dwie łyżeczki na szklankę wody, najlepiej dwa razy dziennie.

Po pewnym czasie, gdy organizm będzie dobrze tolerował ocet, dawkę można zwiększyć do trzech razy dziennie).

Również oczekiwanie jak najszybszych efektów jest błędem.

Pojawią się one najwcześniej po miesiącu, może nawet później, podobnie jak uczucie sytości, które towarzyszy piciu octu jabłkowego. 1- 2 kilogramy mniej to bardzo dobry rezultat- ponieważ im szybciej chudniesz, tym łatwiej pojawia się efekt jojo.

Pamiętaj jednak, że najlepszym sposobem na odchudzanie nie jest wyłącznie stosowanie suplementów i wypijanie octu przed każdym posiłkiem, ale wprowadzenie zrównoważonej diety i zwiększenie aktywności fizycznej- ocet jabłkowy powinien być wyłącznie dodatkiem, wspomagającym rezultaty i ułatwiającym trawienie.

chetnie poczytalabym opinie osob ktore stowowały, schudly.
Jak szybka sa efekty?
Jka wyglada tolerancja octu?

faktycznie hamuje efekt głodu i przyśpiesza odchudzanie ale to w moim przypadku, ALE teraz włosy wypadają mi garściami, a stosowanie na dłuższą metę może nawet spowodować białaczkę ponieważ ocet ten wypłukuje wapń z organizmu oraz inne składniki, piłam go dłuższy czas ale przestałam bo powodował u mnie efekt wymiotny, mój żołądek już po pewnym czasie go nie przyjmował......

polecam zdrowa zbilansowana dietę owoce i warzywa ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-26 08:43 przez perseverance.

odchudzanie-OCET JABŁKOWY?? - zbiorczy

02 paź 2010 - 10:16:52

witajcie
mam pytanie
czy ocet naprawdę pomaga w utracie wagi???
mam 160 nie cały i ważę 50 kg chce schudnąć do 45 kg
ale nie lubię sportu...
czy picie octu pomoże a jak tak to w ile czasu i ile tego pić
proszę o rade:)

odchudzanie-OCET JABŁKOWY?? - zbiorczy

02 paź 2010 - 10:19:14

dziewczyno !? czy Ty na prawdę chcesz sobie zaszkodzić na zdrowiu ? przez te 5 kg ?
czy nie lepiej odstawić słodycze i odżywiać się lepiej ? albo pobiegać troszeczkę ?!
ocet.. jest to kwas.. więc nie miej potem pretensji jak trafisz do szpitala .. :) Pozdrawiam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie znacie najskuteczniejsze diety ?