Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

35 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rewolucyjna dieta czy tani kicz???

23 kwi 2014 - 21:55:43

Dzisiaj w Dzień dobry TVN wypowiadała się pani dietetyk i tej diecie i brzmiało to sensownie. Oczywiście już ją zakupiłam i od jutra zaczynam. Według mnie jest spoko, jedzenie NORMALNE, nie żadne dziwactwa (jedynie krewetki,ale można to zastąpić rybą). Fajne przepisy, wszystko rozpisane.

A jak Wasze efekty? Ktoś się wypowie ile zrzucił? Waga się trzyma?

Rewolucyjna dieta czy tani kicz???

06 maj 2014 - 21:07:34

Cytat
nadia2504
wiecie cos na temat tej OXY?

Jeśli niczego nie mylę to jakoś niedawno w dzieńdobry tvn o niej gadali, tak mi się coś nazwa kojarzy. Odniesienia do dukana jakieś były..

Rewolucyjna dieta czy tani kicz???

12 maj 2014 - 12:38:05

mi na niej udało sie schudnąć prawie 7 kg i to bez jakiś mega wyrzeczeń poniewaz jest zroznicowana jesli jest ktos zainteresowany dieta zapraszam ecia1234małpabuziaczek.pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-12 12:38 przez Ecia1991.

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

Rewolucyjna dieta czy tani kicz???

17 maj 2014 - 18:23:12

Jakoś nie jestem przekonana do tej diety. W ogóle uważam że diety to porażka i o wiele lepsze jest racjonalne odżywianie. Ja szukam zazwyczaj zdrowych przepisów np na <moderacja> i omijam słodycze szerokim łukiem. Do tego ćwiczenia i waga sama spada:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 13:31 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 120
Ostrzeżenia: 1/5

Rewolucyjna dieta czy tani kicz???

04 cze 2014 - 14:08:18

Podbijam!!

Może któraś napisze coś więcej na temat tej diety?? Jakie są efekty?? Czy warto ją zakupić??

Rewolucyjna dieta czy tani kicz???

04 cze 2014 - 14:34:09

idz do dietyka, zrobic ci badania które pozwolą na przystosowanie odpowiedniej diety, słyszałam ze jest to zależne m.in od grupy krwi jaką posiadasz jeśli chcesz efektywnie schudnąc nie bierz sie za pierwszą lepszą diete bo tylko sie przemeczysz a efekt moze byc znikomy. Po za tym wg diety to bzdura, musisz zmienic nawyki żywieniowe!!

Rewolucyjna dieta czy tani kicz???

28 lut 2015 - 21:47:36

Cytat
netka165
Podbijam!!

Może któraś napisze coś więcej na temat tej diety?? Jakie są efekty?? Czy warto ją zakupić??

Oxy jest fajna, dostajesz własny panel i cały jadłospis jest dopasowany pod Ciebie, na podstawie wcześniej udzielonego wywiadu. Możesz sobie generować listę zakupów, podmieniać potrawy wg preferencji itp. Efekty potrafią zaskoczyć ale to też zależy, który pakiet weźmiesz. Najbardziej opłaca się ten średni wg mnie.

Rewolucyjna dieta czy tani kicz???

26 mar 2015 - 23:38:40

Mi też się ta dieta podoba. Byłam kiedyś na starej Oxy, teraz kończę po raz pierwszy tę nową i efekty naprawde są zdumiewające. Sama dietka nie jest uciążliwa, fajnie pomyślana. Nie nudzi się, więc nie ma jakiś napadów apetytu na niezdrowe rzeczy :)

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 2/5

Rewolucyjna dieta czy tani kicz???

30 mar 2015 - 15:06:44

Mogę się pochwalić, że ja zrzuciłam 25 kg, a proces chudnięcia ciągle trwa. Jestem pod fachową opieką pani dietetyk z centrum na ulicy Piastowskiej we Wrocławiu (strona centrum – www.naturhouse-polska.pl/adresy-centrow-nh/dolnoslaskie/wroclaw/centrum-dietetyczne-naturhouse-piastowska). Polecam!

Rewolucyjna dieta czy tani kicz???

30 mar 2015 - 15:28:36

ja polecam dietę 50/50 . Jak dla mnie idealna-poprwaiło mi się trwienie,nie mam już zaparć i oczywiście mogę sobie pozwolić na swoją ulubioną czekoladę.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 8/5

Rewolucyjna dieta czy tani kicz???

31 mar 2015 - 18:51:58

wazne ze w ogole sie cos zaczelo robic! zreszta moj deietetyk mowi ze cwiczenia maja najmniej wspolnego z odchudzaniem. najwazniejsze jest co jemy. wiec dobra dieta i suplement moga zdzialac cuda. jak w moim przypadku, z acetomale schudlam 7 kg w miesiac ;d a moje wyrzeczenia dotyczą tylko jedzenia. nie katuje się na silce. metabolizm przyspieszyl i w ogole ;) ja jem mniej, mam mniejszy aptety ;)

Rewolucyjna dieta czy tani kicz???

31 mar 2015 - 23:51:22

Też polecam Oxy, dość ładnie udało mi się na niej zgubić tłuszczyk. Nie nudzi się, są efekty no i cały czas opieka i pomoc ze strony portalu dietaoxy, fajna rzecz.

Rewolucyjna dieta czy tani kicz???

30 kwi 2015 - 13:45:14

Ja czytałam gdzieś, że Iga Wyrwał schudła 33 kilo właśnie na Oxy. Nie wiem czy to faktycznie prawda, ale jeżeli tak no to to jest coś, czym się można inspirować :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dieta, dieta i nic