Obecnie rozmawiamy o:

stylowy grzejnik

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Na jakiej diecie schudłyscie

17 wrz 2013 - 22:02:16

Chciałam Was zapytać jakie diety stosowałyście, jakie dały efekty?
Nie chodzi mi o diety magiczne w stylu Dukana- wyrzucamy węglowodany i cudownym sposobem chudniemy, a potem czekamy na jojo.
Chciałabym dietę, która pozbawi mnie 5 kg. Nie chodzi mi o efekt " 5 kg w 10 dni", ale o coś rozsądnego. Dieta w stylu MŻ na mnie nie działa bo wymaga samozaparcia i kontroli, a ja chyba potrzebuje czarno na białym napisanych wytycznych.:)

Na jakiej diecie schudłyscie

21 wrz 2013 - 00:25:53

Cytat
asik6
Dieta w stylu MŻ na mnie nie działa bo wymaga samozaparcia i kontroli, a ja chyba potrzebuje czarno na białym napisanych wytycznych.:)
te inne diety, które narzucają co masz jeść, to dopiero wymagają samozaparcia i kontroli...

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 2/5

Na jakiej diecie schudłyscie

23 wrz 2013 - 16:11:26

Jeśli chcemy przyśpieszyć spalanie tłuszczu można zastosować wspomaganie weight-loss.pl do diety zbilansowanej. Dobrym rozwiązaniem jest również zastosowanie diety niskokalorycznej.

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Na jakiej diecie schudłyscie

25 wrz 2013 - 09:49:19

Kwestia doboru diety to nie jest łatwa sprawa, na każdego co innego działa i każdy ma inny poziom silnej woli, żeby udźwignąć daną dietę ;-) Ja np. 8 lat temu zrobiłam bardzo niezdrową, ale szybką i skuteczną dietę kopenhaską, przy której po 2 tygodniach wyrzeczeń schudłam 10 kg. Moja mama np. nie dałaby rady odchudzać się w ten sposób i poszła do dietetyka, a konkretniej do naturhouse, gdzie odchudzanie skupia się głównie na doborze naturalnej suplementacji, połączonej z dietą i ćwiczeniami i schudła już 5kg, ale zajmuje jej to o wiele więcej czasu niż mnie kilka lat temu. A ja teraz pierwszy raz od tych 8 lat troszkę przybrałam na wadze i żeby się tego pozbyć, wystarczyło mi zamienienie zwykłego pieczywa na chrupkie, słodyczy na batony musli i wprowadzenie codziennych ćwiczeń. Najważniejsze to na początku określić realny cel (ile kg w jakim terminie) i zastanowić się, co jesteśmy w stanie zrobić, czy bardziej damy radę więcej się ruszać, czy też lepszym rozwiązaniem będzie dla nas ścisła dieta. Powodzenia :)

Na jakiej diecie schudłyscie

25 wrz 2013 - 12:34:35

schudłam na zdrowej diecie, 4-5 niewielkich posiłków, zdrowych i pełnowartościowych, dużo białka, zdrowe tłuszcze i śladowe ilości węglowodanów, do tego dużo ćwiczeń, brałam też figurę xtraslim, spalacz tłuszczu, wszystko razem dało dobry efekt bo zrzuciłam 6 kg w dwa miesiące niecałe

Na jakiej diecie schudłyscie

12 maj 2021 - 21:14:07

Z racji tego, że ubóstwiam nasionka chia, to wybrałam sobie dietę bogatą w te nasionka z Chiashake. Super się czułam na niej, zrzuciłam upragnione 7 kg i dobrze się teraz czuję i dalej się trzymam.

Na jakiej diecie schudłyscie

24 cze 2021 - 11:40:05

Ja schudłam jak przeszłam na wegetarianizm, to było jakieś 5 lat temu. Generalnie bardzo szybko zgubiłam zbędne kilogramy, ale w tamtym czasie też nie zdawałam sobie sprawy jak ważne jest uzupełnianie tych składników których nie dostarczam do organizmu, więc mimo że schudłam to na początku czułam się słabo. Dopiero potem zaczęłam stosować suplementy od Natural Pharmaceuticals i rzeczywiście czułam się świetnie. Wiec polecam taką dietę

Na jakiej diecie schudłyscie

14 lip 2021 - 13:14:12

Myślę, że najważniejsze jest odpowiednie dopasowanie kalorii do waszego organizmu. Można również stosować suplementy, które wspomogą proces odchudzania, ale najważniejsze aby były sprawdzone i pochodziły z rzetelnych miejsc. Na stronie https://tantus.pl/suplementy-diety-wspomagajace-odchudzanie/ możecie przeczytać bardzo wartościowy artykuł, z którego dowiecie się na co zwracać uwagę podczas poszukiwań suplementów.

Na jakiej diecie schudłyscie

16 mar 2022 - 09:06:05

Najlepiej mi idzie i najlepiej się czuję na diecie wege, tylko trzeba uważać na np. niedobór żelaza. Na temat niedoboru tego pierwiastka polecić mogę ten wpis na blogu phamily. Natomiast jak się ogarnie kwestię żelaza to moim zdaniem dieta wege jest mega i warto chociaż spróbować.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chili dieta 3 D jadlospis