Obecnie rozmawiamy o:

Ładna biżuteria

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy to nie za dużo?

17 wrz 2013 - 16:11:10

Hej dziewczyny;)
Od niedzieli chodzę ciągle głodna i zastanawiam się dlaczego.. Może to przez tą pogodę tak jem a może temu, że bierze mnie jakieś przeziębienie..
Oto mój przykładowy jadłospis;
-rano kubek kawy i kromka chleba (bez masła) z chudą szynką i pomidorem czy ogórkiem
-w szkole bułka z chudą szynką i jakimś warzywkiem (bez masła)
-na obiad jadam zazwyczaj to co mama zrobi
-potem jakiś słodycz ale nie jest to pół czekolady tylko np.jakiś wafelek i kawa
-wieczorem jakaś jajecznica czy tosty

Niedawno jadłam o wiele mniej i troszkę się dziwię;)
A ile Wy jecie, jak wygląda Wasz jadłospis?;)

Czy to nie za dużo?

17 wrz 2013 - 16:13:35

Chyba bym umarła z głodu -.-

Czy to nie za dużo?

17 wrz 2013 - 16:14:11

To jest dużo? :O

Chyba się nie będę odzywać w tym temacie :P

Czy to nie za dużo?

17 wrz 2013 - 16:14:54

w sam raz

Czy to nie za dużo?

17 wrz 2013 - 16:15:51

jak dla mnie normalnie ani nie za malo ani nie za duzo

Czy to nie za dużo?

17 wrz 2013 - 16:15:52

padłabym z głodu po tygodniu,jakbym tyle jadła :D

Czy to nie za dużo?

17 wrz 2013 - 16:16:37

cos bardzo oszczedny ten jadłospis - ja bym byla ciagle głodna.. ;)

Czy to nie za dużo?

17 wrz 2013 - 16:17:05

ja jem o wiele więcej :P

Czy to nie za dużo?

17 wrz 2013 - 16:17:56

chwalisz sie czy żalisz....??

Czy to nie za dużo?

17 wrz 2013 - 16:20:19

no kochana uwazaj bo od takiego wyliczania to juz prosta droga do anoreksji.wiem bo bliska mi osoba miala. jedz tyle na ile czujesz się głodna, orgaznim zuzywa roznie w rozne dni, to zalezy ile sie ruszasz,np chodzisz po uczelni, ulicach sklepach,od wysiłku umysłowego. nie jedz za duzo na noc i za tłusto za to jedz duzo rano, mozliwe ze jesz za male sniadanie i to sie odbija na Tobie w 2 giej polowie dnia. czemu nie jesz masla? ono nie tuczy w niewielkich ilościach, to mit, tucza slodycze i zapychacze. troche masla powoduje ze witaminy na kanapce sie przyswajaja a mozg pracuje. Bylam u dietetyka więc wiem co mowie. jedz wszystko, najlepiej do 17 ciezkie posilki i nie glodz sie.wyliczanie ile plasterków szynki zjadłaś jest bardzo niemądre. człowiek to nie maszyna, musisz byc sponatniczna, idzie jesien pozwol sobie i swojemu organizmowi czuć sie dobrze.

Czy to nie za dużo?

17 wrz 2013 - 16:23:07

Wg mnie jadłospis jak najbardziej normalny. Liczba posiłków i ich wielkość są ok. Nawet jesz drugie śniadanie, a nie każdy go je. Czemu jesteś głodna? Robi się chłodniej, organizm więcej spala. Od jednej kanapki więcej świat się nie zawali. ;) Albo podchrupuj jakąś macę.

EDIT. Jestem w szoku, że tak wiele osób uważa, że 4 posiłki dziennie + przekąska to mało! Bardzo dobrze, że porcje nie są duże. Przecież nie chodzi o to, żeby się najeść jak słoń, tylko o to by się zdrowo odżywiać. Autorka wątku je i jajka i mięsko, warzywa. Od cukrów tez nie stroni. Wg mnie super.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-17 16:27 przez tenebris.

Czy to nie za dużo?

17 wrz 2013 - 16:23:34

Cytat
love1993
chwalisz sie czy żalisz....??

Czy to nie za dużo?

17 wrz 2013 - 16:24:11

ja jadam na sniadanie 2 kanapki do szkoly biore 3 potem jem obiad , potem znowu cos przekąsze i kolacje a czasami nawet i po kolacji
waze 43kg:)

Czy to nie za dużo?

17 wrz 2013 - 16:24:23

to jest za duzo? padlabym z glodu

Czy to nie za dużo?

17 wrz 2013 - 16:26:09

a ja jem roznie, czasami potrafie 3 banany z pelną ilościa crunch zjesc, czasami zastepuje to 2-3 kanapkami z duza iloscia masla i sera, potem jakąs pizze na mieście ( często pol duzej hehe), potem obiad , jakiś słodycz, a na koniec wieczorem kanapki (ilosc zalezy od głodu). waże 55-57 a mierze 172 ale troche w zyciu sie ruszam, tzn nei siedze ciagle non stop na tapczanie. czesto jestem głodna.jak przesadzam z iloscia smazonego i tłustego to troche tyje a jesni nie to w normie.a na jesien i zime jem b.duzo bo zimno i tracimy wiecej energii

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Na jakiej diecie schudłyscie