Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gainer na przytycie?

17 wrz 2013 - 14:15:23

Potrzebuję przytyć. Mam strasznie mały apetyt, mogłabym nie jeść przez pare dni :)
Chodzi mi o przyrost tłuszczu nie mięśni.
Fast foody i obżeranie się słodyczami ODPADA.
Wiem, że mam jeść dużo białka i węglowodanów ale problem w tym, że mam zbyt mały apetyt. Po dwóch gryzach czuje się już najedzona.
Czy któraś z was próbowała gainery? Słyszałam, że po nich się szybko tyje a bez ćwiczeń mocno zalewa tłuszczem.
Ważę 40kg przy wzroście 162cm mam 20lat. Pomocy :)

Gainer na przytycie?

20 wrz 2013 - 22:11:30

Powiem tak. Dosyć dobrze to działa :) Jednakże ja zostosowałam apetizer i mało co pomogło :) Zakupiłam podstawowy gainer i się udało przytyć :)

Gainer na przytycie?

20 wrz 2013 - 22:21:45

Stosowałam i nawet przytyłam ale jak przestałam to waga znowu poszła w dół , swoja droga jesli miałabym przytyc w tłuszcz(bo jesli nie bedziesz cwiczyc to tak bedzie) to juz wolałabym byc szczupła niz miec wałki na brzuchu :))

Gainer na przytycie?

20 wrz 2013 - 22:22:25

też mam 20 lat. ważę 44 kg przy 165 cm wzrostu. Piłam geinery 3 razy w tygodniu. Czy przytyłam? Niewiele 1-1.5 nie pamiętam dokładnie ale robiłam tak że piłam to 3x w tygodniu przez 2-3 miesiące potem odstawiałam i po jakimś czasie again. w sumie trwało to ponad pół roku. Ja jestem szczupłą osobą i mam bardzo dobrą przemiane materii, chodziłam wtedy do liceum i jadłam przynajmniej raz w McD. lubie słodycze itp a po wypiciu geinera czułam się tak jakby mi zapychał żołądek w sensie mogłam go wypić i potem mogłam nie jeść.... musiałam się zmuszać żeby zjeść obiad. dlatego najczęściej piłam go po jakimś drugim śniadaniu koło 10-11-12 żeby na obiad być głodnym :p
Zgadzam się z przedmówczynią, jak odstawisz waga powoli wraca do tej sprzed picia geinera ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-20 22:23 przez jus134679.

Gainer na przytycie?

20 wrz 2013 - 22:26:48

Mi tam zdeczka pomogło :) Wiadomo miałam silną wolę ,aby przytyć i się udało ,a lat mam 28 :)

zweryfikowana
Posty: 1.217
Ostrzeżenia: 2/5

Gainer na przytycie?

20 wrz 2013 - 22:32:29

podobno dzialaja nasiona kozieradki ale nie wiem jak to sie przyrzadza

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy to nie za dużo?