Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

od jakichś 3 dni zrezygnowałam z 3 wymienionych produktów. Pieczywo zastąpiłam waflami ryżowymi/macą. Pije zieloną herbatę, nie jem po 18. Na śniadanie zazwyczaj muesli z mlekiem (0%-towym). Obiad normalnie, ale bez ziemniaków (samo mięso+ surówka). Na kolację 2 wafle ryżowe z wędliną. Myślicie, że przyniesie to jakieś efekty??

serdecznie nienawidzę wafli ryżowych :D

A ćwiczysz? O której chodzisz spać?

jeżdżę na rowerku stacjonarnym ok godziny dziennie i skaczę na skakance ok 40 minut, spać chodze dosyć późno bo ok 23:00-00:00



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-09 12:23 przez bta92.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

jadłam i jem chleb, ziemniaki, kasze, masło i przed ciażą nie przekroczyłam 46 kg. Lepiej zrezygnowac z dań gotowych, słodzonych napojów, półproduktów, produktów nafaszerowanych chemią, wieprzowiny... Żeby spalać tłuszcz potrzebujesz węglowodanów, więc lepiej z nich nie rezygnuj,

Cytat
bta92
jeżdżę na rowerku stacjonarnym ok godziny dziennie i skaczę na skakance ok 40 minut, spać chodze dosyć późno bo ok 23:00-00:00
skakanie... szkodzi na kręgosłup, za dużo kalorii nie spala, lepiej pobiegaj



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-09 12:26 przez roksolana83.

To nie musisz przestawać jeść po 18,wystarczy że nie będziesz jadła 2-3 godziny przed snem :) i nic ciężkiego. A ile chcesz schudnąć?

ważę 62, chciałabym tak z 10 kg (wrócić do wagi którą miałam kiedyś) oczywiście nie musi być już, teraz. Powoli a do celu :) nie potrafiłam nigdy zastosować drastycznych środków :)

ja śniadań nie jem wcale. Chleba również już od jakiś 3 tygodni, ziemniaków, makaronów rownieeż - tego to bym już nawet nie tchnęła, słodycze też poszły w odstawke i nic jaka byłam taka jestem!

Skakanka da Ci takie efekty, że nawet się nie spodziewasz. Szybko schudniesz, kondycję będziesz miała świetną i jędrne ciało. Ja polecam skakankę!:)Nawet czasem jedząc słodycze i tak schudniesz:)

Cytat
parelka16
ja śniadań nie jem wcale. Chleba również już od jakiś 3 tygodni, ziemniaków, makaronów rownieeż - tego to bym już nawet nie tchnęła, słodycze też poszły w odstawke i nic jaka byłam taka jestem!
To może zacznij jeść śniadania, bo z tego co opisujesz to prawie w ogóle nie jesz :O

Cytat
parelka16
ja śniadań nie jem wcale. Chleba również już od jakiś 3 tygodni, ziemniaków, makaronów rownieeż - tego to bym już nawet nie tchnęła, słodycze też poszły w odstawke i nic jaka byłam taka jestem!

nie jedząc śniadań, co się z tym wiąże mało posiłków- rozregulujesz działanie swojego metabolizmu i możliwe, że dlatego nie możesz schudnąć

Cytat
bta92
Cytat
parelka16
ja śniadań nie jem wcale. Chleba również już od jakiś 3 tygodni, ziemniaków, makaronów rownieeż - tego to bym już nawet nie tchnęła, słodycze też poszły w odstawke i nic jaka byłam taka jestem!

nie jedząc śniadań, co się z tym wiąże mało posiłków- rozregulujesz działanie swojego metabolizmu i możliwe, że dlatego nie możesz schudnąć[/quote

możliwe, ale od dawna nie jem śniadań. gdy jeszcze nie miałam w zamiarze schudnąć też nie jadłam sniadan i bardzo bało jadłam (wtedy nie miałam apetytu) to schudłam bardzo szybko
Cytat
patusia7
Skakanka da Ci takie efekty, że nawet się nie spodziewasz. Szybko schudniesz, kondycję będziesz miała świetną i jędrne ciało. Ja polecam skakankę!:)Nawet czasem jedząc słodycze i tak schudniesz:)

oo to sama muszę spróbować skakanki, może da jakieś efekty :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-09 12:38 przez parelka16.

Cytat
parelka16
ja śniadań nie jem wcale. Chleba również już od jakiś 3 tygodni, ziemniaków, makaronów rownieeż - tego to bym już nawet nie tchnęła, słodycze też poszły w odstawke i nic jaka byłam taka jestem!
Śniadanie to podstawa dnia.

i to cały jadłospis na Twoj dzień ? Megaa ! Jedz mądrze i rozsądnie i wcale nie musisz rezygnować z tych produktów, tylko zdrowe odżywianie (na zawsze) i ruch Ci pomoże.

Cytat
roksolana83
jadłam i jem chleb, ziemniaki, kasze, masło i przed ciażą nie przekroczyłam 46 kg. Lepiej zrezygnowac z dań gotowych, słodzonych napojów, półproduktów, produktów nafaszerowanych chemią, wieprzowiny... Żeby spalać tłuszcz potrzebujesz węglowodanów, więc lepiej z nich nie rezygnuj,
Cytat
bta92
jeżdżę na rowerku stacjonarnym ok godziny dziennie i skaczę na skakance ok 40 minut, spać chodze dosyć późno bo ok 23:00-00:00
skakanie... szkodzi na kręgosłup, za dużo kalorii nie spala, lepiej pobiegaj

teraz dałaś mi do myślenia, ponieważ mam dyskopatię
Cytat
malutkaa191
i to cały jadłospis na Twoj dzień ? Megaa ! Jedz mądrze i rozsądnie i wcale nie musisz rezygnować z tych produktów, tylko zdrowe odżywianie (na zawsze) i ruch Ci pomoże.

tak, to wszystko co jem. Strasznie mi ciężko odmówić sobie słodyczy i fast- foodów, ponieważ wcześniej nie było dnia żebym czegoś z tego nie zjadła. Ale teraz powiedziałam sobie dosyć ! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-09 12:42 przez bta92.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Stewia - kto używa ?