Obecnie rozmawiamy o:

Domek w górach

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co na drugie śniadanie ?:)

19 sie 2013 - 13:12:25

Hej Kobietki !:) Na śniadanie przeważnie 3 kromki chleba z masłem, wędliną, serem, jakieś warzywa do tego. A co do 2 śniadania to nie mam pomysłu zbytnio. Ostatnio dzień w dzień jem sałatkę owocową: słonecznik + siemie + orzechy włoskie + otręby różne + pół sereka homogenizowany naturalny + pół banana + sliwki + malinki + jeżyny. Czyli wszystkie owoce co mam w lodówce plus ziarna. Ale już mi się znudziło to, chciałabym coś innego, ale równie zdrowego, no bo mam hopla na punkcie zdrowego odżywiania:) No i chce przytyć, ale zdrowo:) Męczę się już 2 lata z moją wagą i ani kilograma w górę.;/
Macie jakieś pomysły ?
Co wy jecie na II śniadanko? Jak macie jakieś ciekawe przepisy to byłabym wdzięczna za podzielenie się nimi:)

dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam:)

co na drugie śniadanie ?:)

19 sie 2013 - 13:25:24

Ja jem w zależności od tego, co było na pierwsze. Albo jogurt z platkami, czy serek i kanapka z wedlina, albo nic jeśli na pierwsze była owsianka z dżemem jak dziś ;) Zjadlam ją ok 9.30 i dalej mnie trzyma ;) Może zamiast owocow jak Cię nudza, to salatka warzywna? A na pierwsze coś innego (ja bym nie mogła codziennie jeść kanapki z serem i szynka z warzywami, nuda), np owsianka, jajko, biały ser, czy np kielbaska na cieplo. Ja czasem sobie chlasne kawalek miesa z obiadu jak zostało i na kanapke ;)

co na drugie śniadanie ?:)

19 sie 2013 - 13:48:07

Ja zazwyczaj jem serek wiejski granulowany z piątnicy i chyba nigdy mi się nie znudzi;) Ostatnio też kupiłam sobie małą paczkę granoli z Sante i wrzuciłam do jogurtu naturalnego, bardzo pożywne.

co na drugie śniadanie ?:)

19 sie 2013 - 13:53:18

Drugie śniadanie ma być male,taka przekaska wystarczy jabłko i sok.Na pierwsze dwie kromki to max dla kobiety (chleba powinno się jesc dwie kromki na jeden posiłek i nie przekraczać czterech)

co na drugie śniadanie ?:)

19 sie 2013 - 13:56:55

Cytat
papryczka899
Drugie śniadanie ma być male,taka przekaska wystarczy jabłko i sok.Na pierwsze dwie kromki to max dla kobiety (chleba powinno się jesc dwie kromki na jeden posiłek i nie przekraczać czterech)

jak chcę przytyć to jabłko na II śniadanie nie będzie dobrym rozwiązaniem ;)

co na drugie śniadanie ?:)

19 sie 2013 - 13:58:46

Dokładnie,owoce bądź warzywka w słupki pokrojone:)
Tuńczyk też dobra rzecz;)

co na drugie śniadanie ?:)

19 sie 2013 - 13:59:44

Ja dzisiaj na 2gie śniadanie zjadłam jogurt 400g z musli :)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

co na drugie śniadanie ?:)

19 sie 2013 - 14:17:29

ja daję do blendera banana, kefir i trochę cynamonu. Wychodzi bardzo smaczny koktajl i w dodatku bardzo zdrowy

co na drugie śniadanie ?:)

19 sie 2013 - 14:21:39

hm nigdy nie zastanawialam sie nad swoimi posilkami :D zwykle jem sniadanie i dopiero potem obiad, chyba ze cos pomiedzy przegryzam.. jakas buleczke owoce czy cos :D

co na drugie śniadanie ?:)

19 sie 2013 - 14:24:46

Cytat
malutkaa191
Cytat
papryczka899
Drugie śniadanie ma być male,taka przekaska wystarczy jabłko i sok.Na pierwsze dwie kromki to max dla kobiety (chleba powinno się jesc dwie kromki na jeden posiłek i nie przekraczać czterech)

jak chcę przytyć to jabłko na II śniadanie nie będzie dobrym rozwiązaniem ;)


To zdjedz hamburgera czy cos rownie oblesnego

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

co na drugie śniadanie ?:)

19 sie 2013 - 14:29:46

Cytat
papryczka899
Cytat
malutkaa191
Cytat
papryczka899
Drugie śniadanie ma być male,taka przekaska wystarczy jabłko i sok.Na pierwsze dwie kromki to max dla kobiety (chleba powinno się jesc dwie kromki na jeden posiłek i nie przekraczać czterech)

jak chcę przytyć to jabłko na II śniadanie nie będzie dobrym rozwiązaniem ;)


To zdjedz hamburgera czy cos rownie oblesnego
skąd ten jad? chyba ktoś jest głodny. Ja też jestem zła jak jestem głodna. A domowe hamburgery z jogurtem greckim zamiast majonezu są bardzo zdrowe i smaczne. Kwestia składników i przypraw

Autorko, a może sałatki z kaszką? ja lubię kaszkę jęczmienna na zimno pomieszać z pomidorami i innymi warzywami. Albo ryż.

co na drugie śniadanie ?:)

20 sie 2013 - 19:14:00

ta kasza jęczmienna z pomidorem brzmi ciekawie;) wypróbuję.
Jeszcze ktoś się podzieli ?:)

co na drugie śniadanie ?:)

20 sie 2013 - 19:16:54

Nie jem drugiego śniadania. Ani nawet pierwszego.

co na drugie śniadanie ?:)

20 sie 2013 - 19:17:25

Kasza jaglana z bananem, startym jabłkiem i cynamonem!! przepyszne i sycące :)

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

co na drugie śniadanie ?:)

20 sie 2013 - 19:18:30

Cytat
papryczka899
Drugie śniadanie ma być male,taka przekaska wystarczy jabłko i sok.Na pierwsze dwie kromki to max dla kobiety (chleba powinno się jesc dwie kromki na jeden posiłek i nie przekraczać czterech)

Ale to o kromkach jest mondre.

Co to jest kromka chleba, to:
czy to:

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

hydrominum