Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy możecie polecić mi jakieś skuteczne tabletki na odchudzanie?
Brałam lineę, jednak chciałabym spróbować czegoś innego.
Aqua Slim nie musicie polecać, znam dobrze :)
Proszę o pomoc



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-15 18:11 przez moderator.

ja brałam Meridię, ale poprosiłam lekarza żeby mi receptę na to wypisał, inaczej tego nie kupisz a mi pomogło



tez chetnie sie dowiem wiec podbijam!!!

Cytat
emilia1982
ja brałam Meridię, ale poprosiłam lekarza żeby mi receptę na to wypisał, inaczej tego nie kupisz a mi pomogło


a kiedy ja kupowalas? bo o na jest juz nielegalna



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-02 19:36 przez kwiatuszek5822.

i jak linne'a ? pomogła coś ? :)

Nic nie działa bez ćwiczeń, poza tabletkami przepisanymi przez lekarza, ale do tego musiałabyś mieć naprawdę sporą nadwagę...

Cytat
paulusiowata13
i jak linne'a ? pomogła coś ? :)

Jak dla mnie pic na wodę ;p też próbowałam różnych specyfików. W końcu sama się wzięłam za siebie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-02 19:38 przez rikarika.

Olimp Therme Line II - moja siostra brała i jej pomagało:)

Swietne tabletki na odchudzanie to zelixa niestety zostaly wycofane ze sprzedaży jak i wszystkie odpowiedniki ze wzgledu na skutki uboczne ktore wystapiły u kilku kobiet nie w Polsce ale za granica:(:(

Ja polecam Therm Line Olimpu działają rewelacyjnie

Cytat
siehankowa
Olimp Therme Line II - moja siostra brała i jej pomagało:)

a cwiczyla twoja siostra? bo tez sie nad tymi tabletkami zastanawiam i ile schudla?

Powiem tyle - żreć dużo błonnika to waga sama spadnie bez jakiejś chemii :] Moja trenerka brała alli i podobno do dupy, za to kumpela bierze błonnik w tabletkach i podobno jest spoko.

--- ------------------------------------------------------------
ta meridia jest dozwolona tylko pod okiem lekarza i na receptę



Natomiast TA to rzeczywiśćie została wycofana a tej nigdy w życiu nie brałam

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/grozny-lek-wycofany-z-aptek_128277.html





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-02 19:47 przez emilia1982.

Tabletek Ci żadnych nie polecę, niestety nie brałam żadnych...
Za to z czystym sumieniem mogę polecić Ci AquaSlim w saszetkach. Na mnie działa:) Właściwie nic nie robię i chudnę. Początkowo byłam sceptyczna i kupiłam opakowanie 14 sztuk "tak o" bo może pomoże, nic nie stracę jak spróbuję. No i doznałam niezłego szoku jak się zważyłam po trzech dniach i ważyłam jakieś kilo mniej;D Kiedy się zmierzyłam po tygodniu, miałam mniej cm ;D No i wyraźnie mniejszy brzuch, co zauważył nawet mój chłopak :)))) :)))) Jak połączysz to ze zdrowym żywieniem i ćwiczeniami, to powinnaś osiągnąć świetny efekt. Przedwczoraj dokupiłam opakowanie 35 sztuk, dałam 59 PLN i myślę że wezmę dupę w kupę i zrzucę jeszcze ze 4 kilo, żeby dobić do 47 przy 169 wzrostu:)
Generalnie kupujesz sobie opakowanie, albo na sztuki i masz saszetki z takim średnio gęstym płynem. Wlewasz taką do 1,5 L wody mineralnej, albo soku i pijesz cały dzień. Jedna dziennie, przyspiesza metabolizm i takie tam, wszystko pisze na ulotce i w necie:))

47 przy 169 matko boska dziewczyno z czego ty sie odchudzasz??

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Blog o dietetyce i gotowaniu