Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
Dexa
W odchudzające cuda nie wierze, dieta i ruch, ale na wzmocnienie to często coś biorę ostatnio Biovital z głogiem i żelazem na serce dobre, bo przy tym codziennym stresie, to ciężko.
Dexa, też akurat w okresie zimowych chłodów popijam Biovital, bo i wzmacnia i w pracy łatwiej mi się skupić. Ostatnio ta pogoda dobija, a że jestem na diecie, to czekoladą objadać się nie mogę :)

PS. Ja tych suplementów, które pomagają chudnąć "bez niczego" to się wprost boję...

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Ostatnio słyszy się, że dużo osób przyjmuje te suplementy diety Biovital. Ludzie je zachwalają, ale mam pytanie, czy są jakieś skutki uboczne długofalowego ich stosowania?

Pozdrawiam!

Cytat
kreme-brule

Dexa, też akurat w okresie zimowych chłodów popijam Biovital, bo i wzmacnia i w pracy łatwiej mi się skupić. Ostatnio ta pogoda dobija, a że jestem na diecie, to czekoladą objadać się nie mogę :)

PS. Ja tych suplementów, które pomagają chudnąć "bez niczego" to się wprost boję...

kreme-brule, jeżeli suplementy to jak najbardziej naturalne i sprawdzone, preparaty witaminowe. A mnie się chce śmiać z tych cudownych specyfików, po których to możesz jeść do woli, nie musisz się ruszać i jestes szczupła. A bardzoej mi się chce smiac z tych, którzy w to wierzą. No na zdrowy rozsądek... ;)

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Nawet nie wiedziałam, że istnieją tabletki na odchudzanie, ktore gwarantują szczupłą sylwetkę tylko z ich pomocą boję się Przecież wiadomo, że schudnięcie wymaga trochę wysiłku... Ja jedynie wspomagająco biorę piperine max, bo pobudza organizm do zrzucania zbednych kilogramow, ale oprocz tego cwicze cardio z Ewą chodakowską i zrezygnowalam calkowicie ze slodyczy :)

Dokładnie tak, ja sporo ziół zbieram i susze sama, a do Biovitalu to mamy rodzinne zaufanie (już od czasów mojej babci).

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 1/5

A czy któraś z was słyszała albo może stosowała Colon ? bo ostatnio zastanawiałam się nad zakupem bo w aptece przy okienku mi "śmignął" przed oczami.

zweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 1/5

Kochana, u mnie na półce stoi colon slim :)Tzn nie tylko stoi bo też go używam :) Wzięłam się za siebie od stycznia i Pani w aptece doradziła mi ten suplement - ponoć melonowiec i glukomannan, które ma w składzie dobrze działają na spalanie, redukcję wagi. No i błonnik oczyszcza nam jelita, a to ważne :) Wiec próbuj, próbuj śmiało. Nie wiem czy akurat ten rodzaj Cię interesuje, ale są też inne, różne.

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 1/5

Zastanawiałam się bardziej nad hepato żeby wspomóc troche wątrobę :) ale dziękuje ci za informacje w takim razie już wiem żeby się nim zainteresować jak tylko będę miała chwilę czasu to skoczę do apteki.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Polecam zdrową dietę najlepiej dr. Dąbrowskiej zdrowo i pewnie :)

zweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Miss_kaaa
Zastanawiałam się bardziej nad hepato żeby wspomóc troche wątrobę :) ale dziękuje ci za informacje w takim razie już wiem żeby się nim zainteresować jak tylko będę miała chwilę czasu to skoczę do apteki.

Oj taaakk, hepato też jest super, bo ma w składzie kurkumę, dzięki której lepiej rozkładają się w wątrobie lipidy. A ogólnie kurkuma sama w sobie jest teraz na czasie i wielu specjalistów zaleca umieszczanie jej w swoim menu :)

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 1/5

heh :) niom tutaj to akurat prawda ja szczerze powiedziawszy skusiłam się na ten colon głównie ze względu na kurkumę gdyż wiem już od dawna jak jest zdrowa ale jakoś nie potrafie jej dodawać do potraw bo jej smak mnie troszke.... no wiecie :) a teraz dzięki temu że jest ona w "środku" to jej w ogóle nie czuje. Także połączyłam przyjemne z pożytecznym.

zweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 1/5

I jak, jesteś zadowolona z efektów? Ja chyba jak mi się skończy slim też zakupię hepato, żeby rzeczywiście też o wątrobę zadbać. Choć z działania mojego jestem zadowolona. Uregulowałam sobie pracę jelit, a taki był mój cel. Jadam cześciej, a mniejsze porcje i to też daje super efekt.

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 1/5

Tak bardzo zadowolona szczerze to nie spodziewałam się że błonnik może tak szybko zacząć działać :) jeśli chodzi o wątrobę to nie jestem w stanie tego ocenić ale jak rozmawiałam ze swoim lekarzem rodzinnym pochwalił mnie za fakt "stosowania" kurkumy nawet jeśli jest on w formie dodatku do błonnika :)

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

To dobrze :) Ja mam wersje slim i zauważyłam, że po wypiciu mniejszy mam apetyt :) Tez tak masz?

zweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 1/5

ooo kochana ja po slim też nie wcinam jak głupia :) Wcześniej miałam z tym poważny problem - ciągle chodziłam głodna i musiałam podjadać. Teraz nie. Nie muszę jeść ponad normę. Jem tyle ile chce i ile powinnam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Od czego zacząć odchudzanie?