Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

Ja zamiast suplementów diety do posiłków dodawałam zwykłą kofeinę w proszku. U mnie się sprawdziła, bo bardzo wspomogła moją dietę, a nie wpłynęła negatywnie na mój stan zdrowia (ważne są odpowiednie porcje :) ) jeden jest minus taki, że ciężko mi było znaleźć ją w sklepach stacjonarnych, ale jak odkryłam jeden sklep online <moderacja> tak potem cały czas stamtąd zamawiałam :)teraz już się nie odchudzam i mam problem za sobą, ale jakbyś chciała jakieś rady wypływające z doświadczenia to służe pomoca i trzymam kciuki :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-18 15:19 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 3/5

Mnie osobiście te tabletki i suplementy diety nie przekonują, nie wierze w ich działanie. Jeśli się odchudzać to zdrowo, dużo ćwiczyć, biegać itd. Czasem ciężko wziąć się za siebie, za odchudzanie więc warto pomyśleć o wczasach, kursach odchudzających. Mi to pomogło, bo dopiero po wczasach nad morzem w Primavera Jastrzębia Góra zmieniłam wszystko w swoim życiu. To tam pokazali mi jak efektywnie ćwiczyć, czy też na plaży czy w pomieszczeniu. Postawiłam sobie cel że schudnę przed latem dążę do tego małymi krokami.

Tez nie wierze w żadne suplementy ani magiczne tabletki :) dieta bez węglowodanów + niskotłuszczowa i jakies 1000kcal dziennie bo ilośc tez jest ważna i efekt murowany :) nie mam nic tez przeciwko ćwiczeniom :)

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 2/5

Ja nie wierzę w działanie tych wszystkich tabletek odchudzających. Jestem żywym dowodem na to, że można schudnąć trzymając się diety i ćwicząc. Mi udało się schudnąć prawie 30 kilogramów. Nie było łatwo, ale małymi kroczkami doszłam do celu - prawie, gdyby nie obwisła, wiotka skóra na brzuchu. Jeden problem miałam z głowy, a pokazał się drugi. Dlatego zdecydowałam się na karboksyterapię w instytucie new look <moderacja> No i tam pozbyłam się problemu, bo skóra na brzuchu się ujędrniła, napięła, a ja odzyskałam pewność siebie i dobre samopoczucie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-18 15:20 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Lida działa naprawdę świetnie, ale mam straszny ból głowy Dlatego wolę Xenical tabletki w celu zmniejszenia masy ciała. <moderacja>reklama jest najlepszym wyborem dla mnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-21 11:00 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 9/5

Dziewczyny nie wierzcie w te wszystkie tabletki. Są to jedynie wspomagacze. Same tabletki Was na pewno nie odchudzą.Za to znacznie uszczuplą Wam portfel. Tak więc najlepsze jest połączenie : sport plus dieta.

Obecnie jedyny suplement, ktory przyjmuję to błonnik. W naturalnej postaci z lnem. Konkretnie Fibra Vitale. Nie jest to drogi suplement, piję z wodą. Znacznie polepsza prace jelit. Nie odczuwa sie przy tym aż takiej potrzeby jedzenia jak wcześniej.

Mineły moje problemy ze wzdęciami i czuje sie po prostu lżejsza.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
wkamilaww
Dziewczyny nie wierzcie w te wszystkie tabletki. Są to jedynie wspomagacze. Same tabletki Was na pewno nie odchudzą.Za to znacznie uszczuplą Wam portfel. Tak więc najlepsze jest połączenie : sport plus dieta.

Obecnie jedyny suplement, ktory przyjmuję to błonnik. W naturalnej postaci z lnem. Konkretnie Fibra Vitale. Nie jest to drogi suplement, piję z wodą. Znacznie polepsza prace jelit. Nie odczuwa sie przy tym aż takiej potrzeby jedzenia jak wcześniej.

Mineły moje problemy ze wzdęciami i czuje sie po prostu lżejsza.

Ja aktulnie jem jedynie siemię lniane ale nie smakuje mi ;/ Żuję te nasionka . Efekt miał byc ale nie było. Gdzie kupowałaś tą mieszankę?

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 9/5

Bo siemię lniane zawiera w sobie witaminy a tak naprawdę w odchudzaniu największ znaczenie ma błonnik, który sprawia,że czujesz się bardziej najedzona. Produkty, które zawierają błonnik są bardziej sycące i sprawiaja,ze jestes najedzona na dłużej. Zamawiałam w internecie. jest w sklepach zielarskich.
Stacjonarnie to nie wiem. Pewnie błonnik jest ale ja chciała mieszankę z lnem i babką ( wtedy jest najskuteczniejsza).

Cytat
dieHexe
Tabletek Ci żadnych nie polecę, niestety nie brałam żadnych...
Za to z czystym sumieniem mogę polecić Ci AquaSlim w saszetkach. Na mnie działa:) Właściwie nic nie robię i chudnę. Początkowo byłam sceptyczna i kupiłam opakowanie 14 sztuk "tak o" bo może pomoże, nic nie stracę jak spróbuję. No i doznałam niezłego szoku jak się zważyłam po trzech dniach i ważyłam jakieś kilo mniej;D Kiedy się zmierzyłam po tygodniu, miałam mniej cm ;D No i wyraźnie mniejszy brzuch, co zauważył nawet mój chłopak :)))) :)))) Jak połączysz to ze zdrowym żywieniem i ćwiczeniami, to powinnaś osiągnąć świetny efekt. Przedwczoraj dokupiłam opakowanie 35 sztuk, dałam 59 PLN i myślę że wezmę dupę w kupę i zrzucę jeszcze ze 4 kilo, żeby dobić do 47 przy 169 wzrostu
Generalnie kupujesz sobie opakowanie, albo na sztuki i masz saszetki z takim średnio gęstym płynem. Wlewasz taką do 1,5 L wody mineralnej, albo soku i pijesz cały dzień. Jedna dziennie, przyspiesza metabolizm i takie tam, wszystko pisze na ulotce i w necie:))
47 kg to anoreksja prawie ;(

Ja nie uzywam zadnych suplementow ale za to nie jem po 19, jem male porcje kilka razy dziennie, nie jem smazonego (ogolnie nic co jest topione w oleju) staram sie nie przesadzac dlatego pozwalam sobie co jakis czas na ciastko czy kawalek tortu ale za to scisle trzymam sie cwiczen. Jezdze na rowerze stacjonarnym 25km zalezy na ktorym biegu wychodzo okolo 45-50 minut. Niby nic wielkiego ale w ciagu 5 tyg schudlam 4,5 kg. Jak sadzicie dobry wynik? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-05 10:49 przez czokoszok1992.

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 5/5

No właśnie z tą iloscią posilków to ponoć jest róznie Niektórzy dietetycy mówią,ze trzeba jeśc kilka dziennie ale już niektórzy mówią,ze wystarczy 2-3 dzizennie tak wiec juz sama nie wiem. Nie mam jakiejś tam określonej diety ale staram się zdrowo odżywiać i uprawiać sport . I to jest chyba najwazniejsze.
Co do suplementów to obecnie biorę jedynie ziareczka Fibra Vitale. Czyli wspomniany blonnik z ziołami. Przetestowałam naprawdę wiele błonników ale ten ma moim zdaniem najlepsze i najskuteczniejsze działanie.

Ja ostatnio trafiłem na testy tabletek Green Magma. W jakiejś gazecie - nie w internecie, tylko zwykłej gazecie. Po przeszukaniu internetu okazuje się że jest to dość znany preparat i na wielu stronach są pozytywne opinie. Chyba zakupię i przetesuję na sobie :)
Sprawdzcie sami:
http://zrzuctenbalast.pl/green-magma-cena-opinie-forum-oraz-gdzie-kupic-tabletki-apteka-allegro/ i napiszcie co sądzicie??? sun

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

Cytat
qlopek999
Ja ostatnio trafiłem na testy tabletek Green Magma. W jakiejś gazecie - nie w internecie, tylko zwykłej gazecie. Po przeszukaniu internetu okazuje się że jest to dość znany preparat i na wielu stronach są pozytywne opinie. Chyba zakupię i przetesuję na sobie :)
Sprawdzcie sami:
http://zrzuctenbalast.pl/green-magma-cena-opinie-forum-oraz-gdzie-kupic-tabletki-apteka-allegro/ i napiszcie co sądzicie??? sun

Nie wiem ja ciągle jestem sceptyczna co do takich wynalazków. Nie lepiej odwiedzić sklep sportowy online i kupić sobie jakiś sprzęt do ćwiczeń?

W odchudzające cuda nie wierze, dieta i ruch, ale na wzmocnienie to często coś biorę ostatnio Biovital z głogiem i żelazem na serce dobre, bo przy tym codziennym stresie, to ciężko.

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

Ja kupiłam sobie rowerek stacjonarny zobaczymy jakie będą efekty za kilka miesięcy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-22 15:04 przez Ala233.

najlepszym odchudzaniem jest ruch , żadne cuda jak leki , gumy plastry .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

CZYSTEK- opinie, informacje, rodzaje.