Obecnie rozmawiamy o:

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Cyfrowe menu

wczoraj o 19:51

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dieta 1200 kalorii może być bardzo smaczna i nie wymaga żadnych poświęceń - z wyjątkiem zmiany przyzwyczajeń, robienia zakupów i przygotowywania sobie posiłków. ja sama teraz staram się ograniczać w jedzeniu, a dzięki blogowi smak-zdrowia na blogspot . com można się zdrowo i porządnie najeść. dziewczyna zrobiła mi rewolucję na talerzu, ale przede wszystkim w głowie.

ja spróbuję także tych tabletek ;) cena niska więc warto :)

z chęcią również spróbuję:)
mam dietę i ruch ale potrzebuję wspomagacza (może działać nawet tylko na psychikę;))

Cytat
Karolaa2111
Ja tez uważam że branie tabletek nie jest zbyt dobrym pomysłem, po pierwsze powinnaś sprawdzić czy kiedykolwiek przeprowadzano testy tych tabletek, jakie mogą być po nich powikłania. Tabletki mogą wywołać w organizmie przeróżne konsekwencje. Wczoraj oglądałam na youtube jak Ewa Chodakowska wypowiadała się na temat diety cud i tabletek odchudzających, że jest tylko chwyt marketingowy. Może najpierw skonsultuj skład ze swoim lekarzem.

Tylko, że ona sama coś reklamowała, jakąś Evitę odchudzającą czy coś takiego.
Myślę, że jak dobierze się tabletki z głową, to nie powinny zaszkodzić.
Cytat
wdowua
Cytat
Karolaa2111
Ja tez uważam że branie tabletek nie jest zbyt dobrym pomysłem, po pierwsze powinnaś sprawdzić czy kiedykolwiek przeprowadzano testy tych tabletek, jakie mogą być po nich powikłania. Tabletki mogą wywołać w organizmie przeróżne konsekwencje. Wczoraj oglądałam na youtube jak Ewa Chodakowska wypowiadała się na temat diety cud i tabletek odchudzających, że jest tylko chwyt marketingowy. Może najpierw skonsultuj skład ze swoim lekarzem.

Tylko, że ona sama coś reklamowała, jakąś Evitę odchudzającą czy coś takiego.
Myślę, że jak dobierze się tabletki z głową, to nie powinny zaszkodzić.


http: // kobieta.apteka.mil.pl/ ?tag=slimgreen-cena
znalazłam ciekawy artykuł



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-17 11:41 przez wdowua.

Hehe ja tak mam po moich lekach,widzę pewne podobienstwo,jak chbesz to bierz a efekt zobaczysz po 4 mies(2 kuracji i 2 po odstawieniu)bo faktycznie jojo moze byc

Cytat
wdowua
Nie potrzebnie się rozpisałaś w postach, bo ja to o wszystkim wiem :)

Cieszy mnie to :) Nie chciałam nikogo urazić swoimi wypowiedziami, ale uwierzcie mi dziewczyny, nie ma takiej siły żeby same tabletki pozwoliły Wam schudnąć.
Moja mama też brała leki specjalnie przepisane przez lekarza, całymi nocami pociła się, czuła zawroty głowy i pobudzenie, nie mogła spać po nocach. Schudła na nich chyba z 5kg, ale wróciło jej 8 kiedy przestała je brać. Straciła głównie wodę z organizmu a apetyt, który szybko wrócił i pałaszowała wszystko co miała pod ręką z wygłodzenia.

Wydaje mi się, że kofeina zawarta w tych tabletkach ma służyć temu, by pobudzić człowieka i zmusić do ruchu - w efekcie zazwyczaj powoduje bardzo duże zawroty głowy i często problemy z sercem, jeśli ktoś jest wrażliwy na nią.

Kofeina też podnosi poziom cukru we krwi, więc jest niebezpieczna dla cukrzyków i osób chorujących na tarczycę. Uważajcie, naprawdę dziewczyny.. szkoda zdrowia, lepiej się poruszać

przecież ja Ci nie pisze żeby dogryźć czy być złośliwa
ale chcę doradzić ze lepiej abyś się znacznie więcej poruszała niz łykała tabletki i czekała na cud

jest tyle fajnych ćwiczeń i zestawów ćwiczeń na internecie czy na yt ze te tabletki naprawde ni sa potrzebne :)

W mojej miejscowości dziewczyna zaczęła kupować tabletki na odchudzanie w internecie co skończyło się dla niej tragicznie, bo właśnie przez nie zachorowała na poważną chorobę. Nie chce generalizować, ale może idźcie do dietetyka, który Wami pokieruje a nie na ślepo będziecie kupowały tabletki 'bo przecież Kaśce z forum pomogły'... Gdyby mi za to zapłacili też pewnie bym siedziała godzinami na forach i zachwalała tabletki jako Kaśka, Maryśka czy Bożenka.

Cytat
imperfectum_
przecież ja Ci nie pisze żeby dogryźć czy być złośliwa
ale chcę doradzić ze lepiej abyś się znacznie więcej poruszała niz łykała tabletki i czekała na cud

jest tyle fajnych ćwiczeń i zestawów ćwiczeń na internecie czy na yt ze te tabletki naprawde ni sa potrzebne :)

Dobrze, dobrze :) Ale cały czas podkreślam, że tabletki tylko dodatkowo do diety i ruchu. Samych tabletek nie zamierzam brać i leżąc cały dzień oczekiwać na cud :)
Cytat
lobuzinska
Cytat
wdowua
Nie potrzebnie się rozpisałaś w postach, bo ja to o wszystkim wiem :)

Cieszy mnie to :) Nie chciałam nikogo urazić swoimi wypowiedziami, ale uwierzcie mi dziewczyny, nie ma takiej siły żeby same tabletki pozwoliły Wam schudnąć.
Moja mama też brała leki specjalnie przepisane przez lekarza, całymi nocami pociła się, czuła zawroty głowy i pobudzenie, nie mogła spać po nocach. Schudła na nich chyba z 5kg, ale wróciło jej 8 kiedy przestała je brać. Straciła głównie wodę z organizmu a apetyt, który szybko wrócił i pałaszowała wszystko co miała pod ręką z wygłodzenia.

Wydaje mi się, że kofeina zawarta w tych tabletkach ma służyć temu, by pobudzić człowieka i zmusić do ruchu - w efekcie zazwyczaj powoduje bardzo duże zawroty głowy i często problemy z sercem, jeśli ktoś jest wrażliwy na nią.

Kofeina też podnosi poziom cukru we krwi, więc jest niebezpieczna dla cukrzyków i osób chorujących na tarczycę. Uważajcie, naprawdę dziewczyny.. szkoda zdrowia, lepiej się poruszać

Pisze, że slimgreen nie zawiera kofeiny.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-17 11:49 przez wdowua.

Ja mam zamiar je kupić, bo czytałam kilka artykułów i te tabletki są 'zdrowe' bo ba bazie zielonej kawy ;) zaczynam od poniedziałku.

" Dlaczego SlimGreen nie zawiera kofeiny?

Większość preparatów odchudzających zawiera kofeinę jako główny składnik odchudzajacy i stymulujący. Preparat SlimGreen nie zawiera kofeiny gdyż: kofeina przyspiesza wchłanianie glukozy w jelicie, poprzez co wykazuje działanie antagonistyczne w stosunku do kwasu chlorogenowego, kofeina może podwyższać ciśnienie tętnicze krwi a tym samym może być niewskazana osobom otyłym i z nadwagą, u których dość często dochodzi do rozwoju wtórnego nadciśnienia tetniczego. "

Cytat
Marlabrit
Ja mam zamiar je kupić, bo czytałam kilka artykułów i te tabletki są 'zdrowe' bo ba bazie zielonej kawy ;) zaczynam od poniedziałku.

Nie słyszałam jeszcze o "zdrowej kawie" - niezależnie od postaci w jakiej występuje w tabletce :P

Cytat
wdowua
Cytat
imperfectum_
przede wszystkim RUCH !!!
a nie łykać tabletki i myśleć, że cud sie stanie..

nie uzywałam tabletek i nie jestem zwolenniczką

Nie rozumiem Was naprawdę. Jak ktoś zapyta o tabletki odchudzające, to wiecznie piszecie, że nie działają, że po tabletkach się nie schudnie. Że po co kupować.

Tak trudno zrozumieć, że tabletki są tylko dodatkiem do diety i aktywności fizycznej? Tym bardziej, że już po jednej tabletce mam uczucie sytości na bardzo długo.

Zazwyczaj osoby, które coś takiego kupują SIĘ NIE RUSZAJĄ i czekają na cud

Cytat
claudyn
Cytat
wdowua
Cytat
imperfectum_
przede wszystkim RUCH !!!
a nie łykać tabletki i myśleć, że cud sie stanie..

nie uzywałam tabletek i nie jestem zwolenniczką

Nie rozumiem Was naprawdę. Jak ktoś zapyta o tabletki odchudzające, to wiecznie piszecie, że nie działają, że po tabletkach się nie schudnie. Że po co kupować.

Tak trudno zrozumieć, że tabletki są tylko dodatkiem do diety i aktywności fizycznej? Tym bardziej, że już po jednej tabletce mam uczucie sytości na bardzo długo.

Zazwyczaj osoby, które coś takiego kupują SIĘ NIE RUSZAJĄ i czekają na cud

Niestety bywa i tak :)

no ja słyszałam że zielona kawa działa cuda!!! nawet sam doktor OZ znany z programów o zdrowym leczeniu je poleca!!!!!! tanio je kupiłaś...daj na priw namiar gdzie tak tanio...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Blog o dietetyce i gotowaniu