Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

godzinę temu

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Proszę o przeniesienie jeśli zły dział lub powielam wątek, ale nie mogę znaleźć czy coś na ten temat było.

A więc zwracam się do dziewczyn, które stosowały tylko linę20+ do tego ćwiczyły i zdrowo się odżywiały,
a nie do tych co biorą tablety na odchudzanie, a się nie ruszają i jedzą non stop;)

Czy coś dają te tabletki?
Pomogły Wam zrzucić trochę kg?


Proszę o odpowiedzi.

Tylko linea 20+ - jak chcecie pisać o innych specyfikach to załóżcie swój wątek.

Pozdrawiam:)
Nikt nie stosował?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-05 11:54 przez asienka20.

Ja mam zamiar od dzisiaj ją stosować więc dam znać za pare dni czy działa czy nie ;)

sama jestem tego ciekawa :)) czekam na odpowiedzi dziewczyn :))

Akurat leciała reklama w tv i też się zastanawiam, czy są po tym jakieś efekty ;)

a po co sie tym truć? prosze Cie... zdrowa dieta i ruch w zupelności wystarczą,środki na idchudzanie reklamowane w tv to czyste wyłudzanie pieniędzy,wiem po znajomych.

Fakt ćwiczenia i dieta dają najwięcej ale np. ja mam problem z pochamowaniem apetytu a wiem, że takie tabletki działają troszkę hamująco na apetyt .
Po pierwszej ciązy pieknie się brzuszka pozbyłam a po tej niestety same ćwiczenia i dieta nie pomagają więc może jakis specyfik dopomoże... lecz absolutnie nie wierze w tabletki które dzialają cuda itp.. :)

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

Tez jestem ciekawa. Ja zaczelam mini linie. Kupilam na 2 tyg. Powiem Wam ze jestem zadowolona. Nie czuje ssania.

jak bedziesz sie ruszała i stosowała diete to schudniesz bez zadnych tabletek;p

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.663

Tak, schudłam biorąc te tabletki, jedząc zdrowo i się ruszając. Odstawiając tabletki chudłam w takim samym tempie, więc szkoda pieniędzy; ) Lepiej postaw na świeże owoce i warzywa niż na suplementy w tabletkach.

gosia_grunwald czekam na opinie :)

Profesor i jednocześnie lekarz z którym mam zajęcia uważa, że wszystkie suplementy mające pomóc w schudnięciu nie są warte kupowania. Jest w nich tak dużo chemii, że organizm tego nie przyswoi.

Witam Was dziewczyny, zwracam się do was z pytaniem czy ktoś kiedykolwiek słyszał o tym specyfiku? Czy rzeczywiście chociaż w połowie obietnice producenta są coś warte? http: //www. vitalermax. com/

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

właśnie też dziś na niego trafiłam i szukam informacji w necie ale jak na razie brak takowych... A chętnie bym się czegoś dowiedziała

U mnie jest dokładnie tak samo... Wpisuję i nie ma żadnych informacji. Myślałam, że może tu się czegoś dowiem ale widocznie skoro marka prawie w ogóle nie znana to jest to kolejna podpucha..

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

Chcesz wybrać najlepsze prOszki Na odchUdzanie? Możesz zerknąć na internetowe rankingi, które wskazują na najskuteczniejsze tabletki odchudzające. Ja ostatnio taki przeglądałam http://africaNMaNgoforuM.pl/proszki-na-odchudzanie-ktore-dzialaja-a-ktore-nie.html i znalazłam preparat o nazwie African Mango. Ponoć jest on najlepszy na odchudzanie i dlatego zaryzykuję i go kupię.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Blog o dietetyce i gotowaniu