Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
chooo
Niestety cudowna Meridia i tym podobne zostały wycofane. :{
Tabletki te wyprawiały niemal cuda. Schudłam po nich pięknie. Ale niestety po ich wycofaniu juz niepieknie nie dosc ze wrocilam do swojej wagi to jeszcze nabrałam ponad nią.

Obecne suplementy dostepne w aptekach na mnie nie działały.
Po chromie np. jeszcze bardziej mialam parcie na słodkości niz normalnie.

Zrezygnowałam z farmaceutycznych gówien. Pierwsyz raz zdecydowałam sie na diete.
Moje drogie. obecnie jestem na 3m etapie diety białkowej i mam -20kg, Pozdrawiam,,,,,,,,,,,,,,,tak masz racje zostały wycofane bo to sa poprostu narkotyki:) ktore powoduja brak łaknienia jak amfetamina:) powoduja utrate wagi ale i uzaleznienie:)
Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub
Cytat
madleen_86
.
Ja stosowałam zelixę, teraz próbuję meizitang :) przedałoby się z 5 kg zrzucic :),,,,,,,,,,,,,,to rownierz sa t abletki zawierajace substancje narkotyczne powodujace brak łaknienia handel tymi lekami jest karany jak handel narkotykami,,,,
Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-27 07:03 przez jonasz71.

Cytat
siehankowa
Olimp Therme Line II - moja siostra brała i jej pomagało:)
Ja biorę Olimp Therm Line Forte i mi nic nie pomaga :( do tego jeszcze TREC Green Tea+CLA.
Co prawda do tego chodzę jeszcze na siłownię... Ale ja efektów nie widzę ;/

Ja biore tylko błonnik w postaci sproszkowanych suszonych owoców z jakimś innym naturalnym składnikiem - zero chemi. Ale nie licze na spadek wagi bez "wkładu własnego"...tzn. ruchu i odpowiedniego żywienia.Ruchu mam tyle co zawsze (kilka razy w tygodniu 15km rowerkiem, codziennie długi szybki spacer z dzieciaczkami, czasem trochę gimnastyki) ale staram się uważać na to co jem. Nie mam zamiaru przechodzić na jakąś szczególną dietę ale nakładam sobie troszkę mniejsze porcje tak abym od stołu odchodziła najedzona a nie przejedzona, słodzę odrobinę mniej kawę (gorzka mi nie smakuje a nie mam zamiaru zrezygnować z kawy bo ją uwielbiam), rezygnuje z niektórych rzeczy na rzecz podobnych ale mniej tuczących, piję duzo wody i niesłodzonych kompotów z własnej spiżarki. Kiedyś ważyłam 44kg przy wzroście 169 i nie umiałąm przybrać. Po 3 ciążach (w ciąży byłam na podtrzymaniu i brałam hormony)moje ciało zmieniło się kompletnie. W ciąży ważyłam 114 kg (nie z własnej winy, byłam strasznie spuchnięta i miałam stan przedrzucawkowy), po porodzie 98kg. Najmłodszy ma w tej chwili 11 miesięcy i moja waga w tej chwili wskazuje 74kg i cały czas powolutku idzie w dół. Mam nadzieję, że do lipca uda mi się zrucić jeszcze 4-5kg i na tym już chciałąbym pozostać.

A tak na marginesie...gdybym miała teraz wybierać czy przy wzroście 169 ważyć 74kg (tak mam teraz) czy 44kg tak jak 8 lat temu to zdecydowanie wolę 74.Teraz przynajmniej czuję się jak kobieta.Faceci się za mną oglądają, mąż sie mną zachwyca i nie mam problemu z kupnem ciuchów.

aqua slim i te inne pierdoły, które reklamują w telewizji to pic na wode (dosłownie). Proponuję prawdziwy spalacz tłuszczu. W prawdzie jest ich pełno, np ten jest dobry: http://suple.us/index.php?cmd=2&id=973 . do tego baaardzo pobudza, bo ma az 250 mg kofeiny bezwodnej na tabletke !

Dziewczyny, nie faszerujcie się tym. Większość z tych "skutecznych" tabletek na odchudzanie zawiera hormony tarczycy, które zniszczą Wam organizm i rozregulują jego naturalne procesy!
Mają miliony skutków ubocznych



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-27 08:49 przez lobuzinska.

tabletki hormon tarczycy??
Hmm o co chodzi ??
ja mam niedoczynnosc tarczycy i biore letrox 50. czyli zadnych tabletek nie potrzebuje??
a mialam sie zaopatrztyc w aqua slim czy jakos tam

Dziewczyny stosowałyście "Weight Loss" tabletki na odchudzanie? Jeśli tak jakie macie odczucia? :)
Ja się bardzo zawiodłam, miałam diete, ćwiczyłam... Po stosowaniu tych tabletek [dokładnie po 3 tyg.] myślałam że mi brzuch rozsadzi tak mnie bolał :| i do tego schudłam tylko 1kg :| Pic na wodę! Nie dajcie się oszukać...
Wiem naiwna jestem że je w ogóle kupiłam ;)
Chciałabym znać Wasze opinie... ;)

Ja nie wierzę w żadne tabletki. Odchudzają tak ale mój portfel.

no w sumie masz rację ale linea np mi pomogła ;)

szklanka wody przed każdym posiłkiem i nie potrzene ci żadne tabletki

ja brałam kiedyś cidrex,po nich jest na pewno mniejsze łaknienie i do tego są nie drogie;)

Witam, jaki polecacie suplement diety, który skutecznie pomógł by mi w zrzuceniu wagi?

Hej. Ja też stosowałam Actislimfę jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolona z efektów. Nie ma żadnych efektów jojo jak niektórzy twierdzą. Schudłam na niej 15 kg w 2 miesiące i waga caly czas się utrzymuje. W 100 % mogę polecić…

Osobiście wydaje mi się, że te wszystkie tabletki które bez wysiłku można dostać w rossmann albo w aptece w większości działają na ludzką psychikę- wmawiamy sobie "oho! zażywam tabletki, napewno mi pomogą" automatyczniej lepiej patrzymy na swoje ciało, mniej jemy i ćwiczymy i dzieki temu brzuszek płaski i tego cellulitu jakoś mniej :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Blog o dietetyce i gotowaniu