Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja bym nie kupiła tabletek ze strony, na której nie można zobaczyć ich dokładnego składu. Jakieś dziwne to jest.
Lepiej ograniczyć jedzenie i zacząć się ruszać ;) Wiem sama po sobie, bo kiedyś ważyłam 70 kg przy 170cm wzrostu, a dzisiaj mam 53kg ;)

Cytat
xxxruntomexxx
Ja bym nie kupiła tabletek ze strony, na której nie można zobaczyć ich dokładnego składu. Jakieś dziwne to jest.
Lepiej ograniczyć jedzenie i zacząć się ruszać ;) Wiem sama po sobie, bo kiedyś ważyłam 70 kg przy 170cm wzrostu, a dzisiaj mam 53kg ;)

Właśnie. Właściwie to nie ufam suplementom diety, a leki ( orlistat/sibutramina ) mają tyle skutków ubocznych, że już w ogóle bym sobie darowała.
Zmiana diety + więcej ćwiczeń jest najlepszym wyjsciem. Ja - 6kg mniej w 4 miesiące.

dziewczyny , a któras z was po zakonczeniu barania tych tabletek miała ( ma ) jakies skutki uboczne?? czy to sa hormony??badz jakies ilosci składowe w tych tabletkach??mozecie podac skład tych tabletek??
chciałam je sobie zamówic ale za nim bym je zamówiła chciała bym cos na ten temat wiecej wiedziec.dzieki

Ja właśnie dziś je dostałam .
jeśli chodzi o skład to w paczce jest ulotka , więc :garcinia cambogia ( w tym HCA ), L-karnityna , zielona herbata , kofeina , jagody acai , guarana , chrom . Zobaczymy czy podziałają. Jeśli nie, to napewno nie zaszkodzą ;)

ja brałam Therma line II i do tego tabletki z ananasa, i schudłam w krótkim czasie 7kg. Już ich nie biorę, a waga się utrzymuje.

Ja przez 2 miesiace stosowałam Alli i WIELKIE było moje rozczarowanie bo sugerowałam sie opinia forumowiczek co niby je zazywały .
Jest to wielka ściema ,waga ani nie drgneła u mnie w dół.
Naciagacze tylko na kase bo wiedza ze kobieta z nadwaga desperacko
bedzie szukała jakiekolwiek diety cud lub tabletek i cena w tej kwestii nie gra zadnej roli.

Ja ograniczylam jedzenie w ciągu miesiąca z 64 schudlam na 58 - czyli 6 kg. Odchudzam się dalej, bo moje marzenie to 50 kg.

Dodam ze moj wzrost to 161 cm ;)

ehh identyczna sytuacja jak u mnie ;) niestety to co spaliłaś w ciągu miesiąca to jedynie woda. Dlatego lepiej żebyś zaczęła ćwiczyć, ja po 2 latach odchudzania chcialama zacząc normalnie jesc i znowu wrocilo mi to 64 kg. Teraz odchudzam się pod nadzorem dietetyka i dla nas (161) prawdilowa waga to 57 ;)

A ja zamówiłam te tabletki i nic nie schudłam....gwarancja zwrotu pieniędzy/ Tylko jak? Gdzie jest kontakt? Ale teraz skieruje sprawę do sądu...jak któraś ma ten sam problem to piszcie, może jakis pozew zbiorowy za te oszustwo

wątpię, że to coś da.

dziwne, że schudłaś tak mało od września.
ja osobiście też jestem w trakcie odchudzania, i w ciągu 3 tygodni schudłam 6kg. jem w miare zdrowo[a przynajmniej się staram], regularnie- 4 posiłki co 4 godziny, trochę biegam i robię sporo brzuszków.

zweryfikowana
Posty: 4.469
Ostrzeżenia: 1/5

szkoda mi zdrowia środki zawsze się odbiją na zdrowiu niestety mam nauczkę-kłopoty z sercem (po latach od żarcia takich świństw)

Biorę te tabletki od 9 dni i waga nie drgnęła naewt o gram. Zobaczymy dalej, ale mam raczej marne nadzieje.To raczej ponad stówa wywalona w błoto.

Ja osobiście próbowałam kilku różnych rodzai tabletek, niektóre wywoływały u mnie bezsenność, bóle serca a nawet napady lękowe inne zaś nie przynosiły żadnego efektu. Więc nie polecam!. Zebrałam się w sobie , zmieniłam dietę rezygnując z ziemniaków,jasnego pieczywa, gazowanego, makaronów i fast foodów i w ciągu 3miesięcy schudłam 8kg bez efektu jojo, głodna podczas diety też nie chodziłam:) teraz żaby wyrzeźbić sobie sylwetkę jeżdżę na rowerku i od czasu do czasu biegam. Efekty to przy wzroście 161cm z 60kg spadłam na 52

Te prochy to jakas lipa...
Kupilem okazyjnie 2 opakowanie (na 2 miesiace kuracji), zre to od 10 dni i niczego nie zauwazylem...no moze czesciej biegam na kibelek. I musze biec bo idac spokojnie mogloby sie sporo narobic:)
Mierze sobie 186cm i waga przed rozpoczeciem 102kg. Waga dzisiaj po sniedaniu- 106kg
Nie odczuwam mniejszego apetytu, wrecz przeciwnie.
Co do zwrotu kasy - jak ktoraz z was napisala- to strata czasu. Na preparacie (ulotce inf.) stoi napisane wyraznie ze to suplement diaty ktory POMAGA zrzucic zbedne kg... Zatem obawiam sie ze kazdy ich prawnik podwazy wasz sposob lub jakosc cwiczen ktore powinny isc w parze z owym specyfikiem.
Generalnie mam "wywalone" na takie cuda, ale jak mowie - nabylem bardzo okazyjnie. Dla wszystkich niezadowolonych - stare prawo bilansu energetycznego - chcesz schudnac- to nie żrej:) Wersja dla bardziej "przyzwoitych": jesli mniej energi zuzywasz niz dostarczasz jej w jedzeniu na pewno nie schudniesz. Wylaczam tutaj oczywiscie osoby chore i z zaburzeniami - to oddnielna kasta:P
pa pa.

Hej mam 168 wzrostu i 60kg chciałabym zrzucić tak z 3-5kg. Naczytałam sie o tych spalaczach tłuszczu typu thermo speed extreme, termo fat burner i zastanawiam sie czy to jest bezpieczne, czy nie bedzie efektu jojo jakies dziewczyny pisałay ze boli zołądek i nic nie pomaga. Jakie macie zdanie na ten temat? Moze któraś z was ma jakieś doswiadczenia z tymi tabletkami lub innymi? Prosze o rade ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Blog o dietetyce i gotowaniu