Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ja też nie ufam ale zobaczymy napisze tylko jak je przetestuje;)

a nie lepiej dieta i ćwiczenia? wystarcza chęci.

Bzdura.
Ja bez żadnych tabletek zgubiłam ładnie ok. 20 kg po takich tabletkach efekt jojo zapewne murowany, a i pewnie nie małą kasę kosztują.I powiedz czy warto? Moim zdaniem nie,lepiej przeznaczyć tę kasę na bluzkę w mniejszym rozmiarze która Cie zmotywuje do działania :D

nie chce traktować tego jak cud nowoczesnego odchudzania. zmienilam nawyki cwiczyc narazie nie mam okazji niestety , staram sie jesc malo a czesto a tabletki jedynie mi mogą pomoc jako wspomagacz;)

Ja używałam tylko tabletek z l-karnityna przez dwa miesiące, a potem kawę odchudzającą. Wszystko zrobiłam głównie ćwiczeniami i zdrowym sposobem odżywiania się. Reszta to tylko dodatek.
Zrzuciłam prawie 30 kg w pięć miesięcy, więc wierze w to, że jak się chce to można. Poza tym od prawie 5 miesięcu utrzymuję wagę, a już pozwalam sobie na niezdrowe wyskoki jedzeniowe;)
Czemu wycofali te pierwsze tabletki? Może z tymi lekami jest coś nie tak?

niezweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
gosia197258
Kupiłam działają od czwartku do dziś schudłam 4 kg .Mają podobne działanie jak Meridia brak apetytu tylko są o wiele zdrowsze bo są naturalne .Jedyna wada to ograniczenie snu mi po nich ciężko zasnąc . Zobaczymy jak bedzie dalej mam zamiar schudnąc jeszcze 10 kg .Chyba zamowie sobie wiekszy zapas zeby sie nie stresowac ze je wycofaja jak meridie.

chyba masz jakies udziały pieniezne w tych tabletkach ze wypisujesz takie bzdury i sztucznie podbijasz i prowokujesz !!!jak mozna schudnac 4 kg w ciagu 5 dni !!! chyba ktos tu jest nie przy zdrowych zmysłach

nie boicie sie ze jak przestaniecie to brac to kilogramy znowu wróca bo jakby nie było sztucznie sa zrzucone?

te tabletki biorę od 7 dni schudłam niecałe 2 kg + jazda na rowerze;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-24 09:30 przez qarolcia89.

ja juz mam zmienione nawyki , jednak potraktuje go jako wspomagacz tylko i wyłacznie;)

niezweryfikowana
Posty: 136
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
slodkaistotka
ja mam swoje sprawdzone tabsy ;] efekty rewelacyjne! bardzo silnie hamuja apetyt :)
można wiedzieć jakie???

niezweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
pINACILADA
ja juz mam zmienione nawyki , jednak potraktuje go jako wspomagacz tylko i wyłacznie;)
szybko zmieniłasz nawyki zywieniowe ale jszecz szybciej palnełas taka głupote :)

niezweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
pINACILADA
ja juz mam zmienione nawyki , jednak potraktuje go jako wspomagacz tylko i wyłacznie;)
szybko zmieniłasz nawyki zywieniowe ale jeszcze szybciej palnełas taka głupote :)

Cytat
Stokrotka2729
Ja używałam tylko tabletek z l-karnityna przez dwa miesiące, a potem kawę odchudzającą. Wszystko zrobiłam głównie ćwiczeniami i zdrowym sposobem odżywiania się. Reszta to tylko dodatek.
Zrzuciłam prawie 30 kg w pięć miesięcy, więc wierze w to, że jak się chce to można. Poza tym od prawie 5 miesięcu utrzymuję wagę, a już pozwalam sobie na niezdrowe wyskoki jedzeniowe;)
Czemu wycofali te pierwsze tabletki? Może z tymi lekami jest coś nie tak?

Jak nosiły nazwę te tabletki z l-karnityną ??

nie lepiej ruszyc cztery litery i pocwiczyc?
szkoda watroby na chemie ;))

Ja również staram sie zrzucić kg ale Ja kupiłam AsystorSlim.Jeszcze nic nie schudłam ale zmotywowały Mnie do ćwiczen i jeżdżenia na rowerze. Chce do maja schudnąc o 13kg takze dużo pracy przedemna. A co do tych tabletek nie dała bym tyle kasy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Blog o dietetyce i gotowaniu