Obecnie rozmawiamy o:

Otwarcie sklepu online

gorący temat

FARBA A UTLENIACZ

godzinę temu

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 2/5

Też uważam, że w tym wypadku chemia za bardzo nie pomoże, chociaż dobrze jest wpomagać dietę dodatkowymi środkami. Bardzo dobre są te kapsułki: http://vol-mal.pl/produkty/herbaty/pu_erh_chrom/ Jest to połączenie herbaty pu-erh i chromu. Dzięki nim można na pewno zrzucić trochę więcej zbędnych kilogramów.

Cytat
kataszyna110790
o Alli. Błonnik tyle nie kosztuje hehe :) Normalnie Alli kosztuje okolo 200 zl ;/

hmm dziwne u mnie w aptece cena regularna to 100zł więc chyba marna promocja :D

zweryfikowana
Posty: 486
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczyny co raz widze tu na szafie reklame tych tabletek weight loss. Efekty o ile to nie fotomontaze i czas wyglądaja zachęcająco. Dodatkowo jest promocja, że jesli po 60 dniach nie bedzie efektu to zwracaja koszty.
Jakos nie chce mi sie w to wierzyc, jak to mawiają bez ćwiczeń i diety nie można schudnac. Sama chodze na siłownie i fitnes, staram sie regularnie i zdrowo odżywiać, mimo to chudne powoli, bo od wrzesnia dopiero 6 kg. Chce zrzucić jeszcze minimum 15 kg.
Moze dlatego tak mnie te tabletki zainteresowały. Czy ktos z Was używał ich?
Jak wygladają efekty?

Poniżej podaje strone gdzie te tabletki mozna kupić, tak by wizalnie ktos mogł zobaczyć o co chodzi. W necie ciezko jest znaleźc jakiekolwiek opinie :/

Tabletki Weight loss

też bym była zainteresowana :)

zweryfikowana
Posty: 486
Ostrzeżenia: 1/5

To jak wie ktos cos?

ja mam swoje sprawdzone tabsy ;] efekty rewelacyjne! bardzo silnie hamuja apetyt :)

Kupiłam działają od czwartku do dziś schudłam 4 kg .Mają podobne działanie jak Meridia brak apetytu tylko są o wiele zdrowsze bo są naturalne .Jedyna wada to ograniczenie snu mi po nich ciężko zasnąc . Zobaczymy jak bedzie dalej mam zamiar schudnąc jeszcze 10 kg .Chyba zamowie sobie wiekszy zapas zeby sie nie stresowac ze je wycofaja jak meridie.

z chcecia tez poznam sposobów tabletkowych na schudnięcie bez wysiłku ;)

ja przed chwilą zamówiłam , będe czekać z niecierpliwością na paczkę;)

gdzie można zakupić takowe?

wlasnie,gdzie zamawiacie?

zobacz na pierwszy post ;) tam jest na różowo link <tam jest najtaniej>

zweryfikowana
Posty: 751
Ostrzeżenia: 1/5

a nie macie żadnych wymiotów po tabletkach? nie odbija się to na Waszym zdrowiu,chodzi mi o dziewczyny które od długiego czasu stosują tabletki odchudzające

Niestety to kolejna ściema :/

Cytat
pINACILADA
zobacz na pierwszy post ;) tam jest na różowo link <tam jest najtaniej>

jakoś nie ufam takim stronom internetowym

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Blog o dietetyce i gotowaniu