Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dzieki za porade ale jak napisalam wyzej juz jestem na diecie i regularnie cwicze a te tabletki to tylko wpomagacze.
Uwazam ze tabletki same nie zdziałaja cudów ale jako wspomagacz moze fajnie i skutecznie pomoc.
Dlatego prosze o opinieeee!!!

Wiem, ze Zelixa działała cuda, ale została wycofana z powodu jakiegoś podejrzanego składu.

Ja proponuję taki wspomagacz - kup sobie drogą sukienkę w rozmiarze, który chcesz osiągnąć !
Na pewno bez tabletek Ci się uda , sama zobaczysz . Odpowiednia dieta i wysiłek fizyczny sprawią cuda !!!

Hehehe kupiłam tak spodnie i leza i czekaja na moja wymarzona figure ale jakos nie mam silnej woli:(
ale teraz sobie obiecałam i mam do tego pewna motywacje- uda mi sie:)

Ha ha ha :D
Ja też kupiłam sobie spodnie, które czekają aż trochę schudnę :D
A na mnie tabletki działają ^^ Biorę je jak mi się przypomni, ale jakoś jestem w stanie siebie przekonac, że jak będę cwiczyc to mi pomogą :D
I kilka razy trochę tak schudłam :D

a które konkretnie masz na myśli? bo jest ich trzy rodzaje

ja brałam linee detox. strata kasy, naprawdę. oO

Chodzi mi głownie o te dwa rodzaje:
1.Fat Binder
2.Carb Blocker

Trzeci jest z blonnikiem i zapobiega podjadaniu a z tym wiekszego problemu nie mam. Słyszalas cos o nich??

ja mam zelixe jeszcze w domu jakies 30 tabletek, z kiedys:) potrafila naprawde dzialac cuda.. ale zdrowie zniszczyla..

widziałam kiedyś w aptece ale drogie były to nawet ich nie brałam do ręki;) teraz szukam ich składu i na stronie producenta go nie ma;/

już poznajdywałam, sądząc po składzie nie warto za taką cenę tego kupować;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-18 23:49 przez beatrx.

niestety nie slyszalam ... a chetnie sie dowiem :)))

Cytat
ashia89
ja mam zelixe jeszcze w domu jakies 30 tabletek, z kiedys:) potrafila naprawde dzialac cuda.. ale zdrowie zniszczyla..

A chcesz je moze sprzedac??

Cytat
Natra122
Wiem, ze Zelixa działała cuda, ale została wycofana z powodu jakiegoś podejrzanego składu.

oj.. zawierała sibutraminę, pochodną amfy. lek anorektyczny ktory dziala na osrodek glodu w mozgu i dodatkowo ma skutki uboczne jak amfetamina czyli uzaleznia i pobudza ;) ogolnie kiedys kupilam tabsy nieznajomego pochodzenia, w sumie niby ulotka byla ale kazdy wiedzial na jakiej zasadzie dzialaja... no i bralam je jak mi sie chcialo spac zamiast uczyc ;) teraz leza w kącie bo szkoda zdrowia na to !

zweryfikowana
Posty: 937
Ostrzeżenia: 1/5

Interesują mnie efekty, czy specyfik wart swojej ceny
Oczywiście myślę o tych którzy używali Alli w połączeniu z dietą/zdrowym odżywianiem i ruchem

czekam na opinie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Blog o dietetyce i gotowaniu