Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

Meble

10 minut temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
kiciek1985
tak, niech Cię chłopak zacznie wnerwiać, dla mnie najlepszy suplement...

Haha! Racja :D

Body Fire - 2miesiące , -7kg, dieta i codzienny wysiłek fizyczny

polecam thermo speed extreme, przed cwiczeniami, daja kopa i ograniczaja apetyt. Ale polecam tylko przy duzym wysylku fizycznym. Kolezanka brala ale ruszala sie malo i efekty sa ale niespektakularne

tylko co Ci dadza te wspomagacze? to rozwiazanie tylko na chwile, choc i tak nie ma leku cudu... bez diety i cwiczen zaden lek Ci nie pomoze. jezeli chcesz schudnac to cwicz (nie mowie o wylewaniu potow) regularnie i zmien diete na cale zycie, a schudniesz i nie bedzie efektu jojo

Cytat
Agus1989a
Body Fire - 2miesiące , -7kg, dieta i codzienny wysiłek fizyczny
jezeli 7 kg przy odpowiedniej diecie i wysilku to ten lek byl zbedny



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-08 09:10 przez slodkaistotka.

zweryfikowana
Posty: 531
Ostrzeżenia: 2/5

Ja biorę jedną tabletkę Olimp Thermo Shape przed fitnessem i daje ona dużego powera i więcej tłuszczyku się spala.

TYLKO ŻEBY WAM NIE PRZYSZŁO DO GŁOWY KUPOWAC "GOODBYE APPETIE"! CZY JAKOŚ TAK W SASZETKACH KOSZTUJE KROCIE I JEST OBRZYDLIWE W SZKLANCE ZAMIENIA SIĘ W PŁYNNE (WYMIOTY!)STTRASZNIE GĘSTY MULĄCY KISIEL,KTÓRY WYPIJESZ NA HAMA PÓŁ SZKLANKI I ZBIERA CI SIE NA WYMIOTY NIE DAJCIE SIE NABRAC NA "ZAMIEŃ KLUSECZKI NA FIGURE LASECZKI"HEHEH



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-08 09:33 przez oliwcia1621.

Cytat
emilia1982
ja brałam Meridię, ale poprosiłam lekarza żeby mi receptę na to wypisał, inaczej tego nie kupisz a mi pomogło

To oraz Zelixa są wycofane już ze sprzedaży. A były dostępne tylko na receptę lub jak się miało znajomą farmaceutkę....

polecam zdrowa zbilansowana dietę owoce i warzywa ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-26 08:40 przez perseverance.

sadsf



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-01 13:26 przez sylwetkaosa.

Stosowałyście kiedyś?
Pomagały?

NIGDY ŻADNYCH TABLETEK!!!
TO NIC NIE DAJE, SERIO.
ĆWICZENIA, ĆWICZENIA, ĆWICZENIA. OT CAŁA MAGIA.
nie ma co się truć, bo to zależy też od organizmu człowieka... najlepiej iść do dietetyka on poradzi dietkę - bo każda jest dostosowana indywidualnie i to wcale się nie żyje na sucharkach i wodzie ale normalne jedzenie tyle że mniej jakiś tam składników + ćwiczenia,



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-22 15:20 przez kroywena.

Sa takie tabletki z blonnikiem (ja jeszcze mialam z ananasem) i one pecznieja w zoladku i nie chce sie jesc:) Ja ich nie kupowalam, ale wzielam pare od kolezanki, jak chcesz mozesz sprobowac, ale nie przedawkuj! Mozesz wyladowac w szpitalu jak siostra mojej kolezanki..;)

Cytat
kroywena
NIGDY ŻADNYCH TABLETEK!!!
TO NIC NIE DAJE, SERIO.
ĆWICZENIA, ĆWICZENIA, ĆWICZENIA. OT CAŁA MAGIA.
nie ma co się truć, bo to zależy też od organizmu człowieka... najlepiej iść do dietetyka on poradzi dietkę - bo każda jest dostosowana indywidualnie i to wcale się nie żyje na sucharkach i wodzie ale normalne jedzenie tyle że mniej jakiś tam składników + ćwiczenia,


oczywiscie ze daja ale tylko te na recepte,brałam w 8dni 3kg

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Blog o dietetyce i gotowaniu