Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

55 minut temu

sprawdzony stomatolog

58 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 1/5

Fakt zdecydowanie mniej jem odką go stosuję , nawet już słodkie przekąski poszły w kąt bo jakoś nie mam w ogóle na nie smaka :) co wcześniej było nie do pomyślenia. Także jak dla mnie same plusy.

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

Dużo już schudłyście ? Ja na słodycze też już nie mam ochoty a tego bałam się najbardziej ;)

zweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 1/5

Ja nauczyłam się nie podajadać. To jest super. Wcześniej zmiatałam wszystko ze stołu, ciagle zaglądałam do lodówki i mojej super szuflady ze słodyczami. Może dla niektórych jest to smieszne, ale rzeczywiście tak było. Za mało błonnika w diecie. Za dużo słodyczy. Za mało warzyw. Teraz nauczyłam się to kontrolować a przy okazji kontrolować swoją wagę. Lepiej się czuję sama ze sobą :)

Mi się wydaje, że warto stosować przede wszystkim naturalne suplementy diety :) Choć warty uwagi jest też np. taki <moderacja> :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-04 08:30 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 2/5

ja bym się nie zdecydowała na chemiczne tabletki odchudzające typu meridia itd, robią takie spustoszenie w organizmie że głowa mała. Stosuję naturalny suplement <moderacja-spam> od czterech miesięcy. Jak na razie 6 kg, czuję się bardzo dobrze. Żadnych skutków ubocznych nie zauważyłam tylko spadek wagi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-06 12:54 przez moderator.

Żadne tabletki nie odchudzają - odchudza jedynie dobra i zdrowa dieta, a w połączeniu z ćwiczeniami daje najlepsze efekty :)

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 5/5

Ja zamiast tabletek czy innych suplementów postawiłam na catering <moderacja-reklama> i się nie zawiodłam. Dzięki nim jem smacznie, zdrowo i syto! Posiłki są apetycznie podane i ferują ciekawe połączenia smakowe więc jedzenie się nie nudzi;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-04 08:42 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 4/5

Jeśli się odchudzacie to suplementacja jest bardzo ważna, żeby mieć trwałe efekty. Trzymanie diety, systematyczne ćwiczenia no i warto też jakoś wspomóc szybsze spalanie tłuszczu. To jedynie kwestia rozeznania się w dostępnym środkach, tutaj zrobiono ranking spalaczy tłuszczu

<moderacja-reklama>

warto sobie o tym poczytać i może akurat znajdziecie coś dla siebie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-10 10:46 przez moderator.

Ja zamiast tabletek polecam koktajle proteinowe. Serio. Są mega smaczne, dzięki czemu masz przyjemność z picia a do tego zastępują posiłek i waga spada. U mnie się super sprawdziły :)

Dziewczyny!!!

Chcecie zadbać o swój wygląd i dobrą kondycję? Chcesz zadbać o siebie dostarczając organizmowi niezbędnych witamin i minerałów, ale niestety nie zawsze masz na to czas? Rozwiązanie jest proste. Pełnowartościowy posiłek, który daje Ci to wszystko i jeszcze więcej. Posiłek, którym możesz cieszyć się zarówno przed jak i po aktywności fizycznej. To również świetna alternatywa gdy jesteś w drodze.
Jeżeli chcesz schudnąć raz a porządnie i z głową -> NAPISZ! Pomogę :-)

nic tak nie odchudza jak spacery .
Oczywiście zdrowe jedzenie zdrowe nawyki .
Sama o tym sie przekonałam . Mój organizm ma skłonności to szybkiego tycia .
wiadomo lata lecą , stwierdziłam że nie będę wogóle jadła żadnych ciast i herbatników które uwielbiałam .
Teraz tez po chorobie co mi się przytrafiło zapalenie ślinianki podżuchwowej jak pisałam wam wcześniej to i schudłam sporo.
siedziałam 3tyg w domu zły
dzięki temu nie myślałam tak o żarciu .
Zauważyłam że jak wpadałam do domu to bym zjadła krowę z kopytami a teraz juz nie.
Mąż robił zakupy byłam że tak powiem ubezwłasnowolniona skazana na jedzenie jakie kupował .
dzieki temu że było mniej w lodówce he ,,he,,
:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Licencjat